нαуαтıм∂α 2 єякєк вιяι кσcαм вιяι cαηıм σğℓυмммм

Başlatan toprakk, 06 Aralık , 2011, 16:03:04

« önceki - sonraki »

toprakk

BEBEĞİM CANIM KUZUM ANNEN SENİ BİRAZ GEÇ ÖĞRENDİAMA OLSUN RABBİME ŞÜKÜRLEROLSUN BANA KÜÇÜCÜK CAN VERMİŞ KALBİ AIYORMUS ANNEN SENİ İLK ÖĞRENDİĞİNDE BABANI ARADI AĞLIYORDUM BABAN İNANMADI HATTA SASKIN BABAN AZ KALSIN KAZA YAPIYORMUS  :sad1:   DUYDUKLARINA SOK OLDU CUMA GÜNÜ ÖĞRENDİM HAMİLEOLDUĞUMU BABANIN İSTEĞİÜZERİNE PAZARTESİ BASKA BİR DOKTORA GİTTİK DOKTOR ABLAN KALPATISLARINI DİNLETTİ  BEBEĞİN 6 HAFTALIK DEDİ KALBİ DEATIYOR GÖZÜN AYDIN  DEDİ  İNAN O KALP ATISLARINI DİNLERKEN O SENİ BEKLEDİĞİM GÜNLER SENİN İÇİN AĞLADIĞIM ZAMNLAR GELDİAKLIMA   GÖZÜMÜN ÖNÜNDEN GELİP GEÇTİLER ACABA HİÇ GELİRMİYDİ AKLIMA BEBEĞİİMİN KALBİNİDEDİNLEYECEĞİM SEN BANA RABBİMİN VERDİĞİENN MÜKEMMEL HEDİYESİN BEN YENİDEN SENN VAROLDUĞUNU ÖĞRENDİĞİM GÜN  DOĞDUM   RABBİMDEN TEK DİLEĞİM SENİ BANA BAĞIŞLASIN SENİ KEMGÖZLERDEN  NAZARLARDAN EVET NAZARLARDAN DİYORUM ÇÜNKÜ SENN GELİŞİNEÜZÜLENLERÇOKOLMUS   VE GÖRÜNEN VE GÖRÜNMEYEN TÜM KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN RABBİM AMİN  ALLAHA EMANET OL SENİ SEVEN ANNECİĞİN   :amin: :nazar: :nazar:
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

@@@gözde@@@

günlüğünüz  hayırlı olsun  :flowers:  hep güzel şeyler paylaşın inşAllah :amin:  :nazar: :nazar:

toprakk

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 06 Aralık , 2011, 16:17:07
günlüğünüz  hayırlı olsun  :flowers:  hep güzel şeyler paylaşın inşAllah :amin:  :nazar: :nazar:
İNSALLAH HAYATIM DARISI BASINA RABBİM  ONU KOLLARIMAALDIĞIM ZAMANI ANLATACAĞIM GÜNLERİDE GÖSTERSİN BUGÜNLÜKTE   :amin: :amin: :amin:
Make a pregnancy ticker

burcum

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: toprakk - 06 Aralık , 2011, 16:19:14
Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 06 Aralık , 2011, 16:17:07
İNSALLAH HAYATIM DARISI BASINA RABBİM  ONU KOLLARIMAALDIĞIM ZAMANI ANLATACAĞIM GÜNLERİDE GÖSTERSİN BUGÜNLÜKTE   :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

derbeder

hayirli olsun gunlugun canim  :flowers: aynen dedigin gibi..hic gelmeyecek gibi geliyor..anne olmak cok uzak gibi..
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

neeeeeeeeeeeeeee canım sen hamilemisin ayyy çok ama çoook mutlu oldumm yaa anlatamam sana bunu yaaaa  :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :nazar: :nazar: günlüğünüz hayırlı olsun canım benimmm

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

__nil__

günlüğünüz hayırlı olsun.İnşallah bebeğinle ilgili hep sağlıklı güzel anılar paylaşırsın burada. :flowers: :flowers:

Balböceği

toprakk

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 06 Aralık , 2011, 18:16:31
neeeeeeeeeeeeeee canım sen hamilemisin ayyy çok ama çoook mutlu oldumm yaa anlatamam sana bunu yaaaa  :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :nazar: :nazar: günlüğünüz hayırlı olsun canım benimmm
ewet  kevserim hamileyimmm  çok sağol birtanemm
Alıntı yapılan: __nil__ - 06 Aralık , 2011, 18:35:21
günlüğünüz hayırlı olsun.İnşallah bebeğinle ilgili hep sağlıklı güzel anılar paylaşırsın burada. :flowers: :flowers:
ağzına sağlık nilim   :flowers: :flowers: :flowers:
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 07 Aralık , 2011, 00:30:03
Toprakim canim, hayirli ugurlu olsun bir kez daha cok sevindim canim  :love9:
tesekkürler teyzesi öpüyoruz seni kocaman kocaman :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:[/color]
Make a pregnancy ticker

Lă_Tăhzen!

Canımm çok sevindimm masallah rabbim kucagına da almayı nasıp etsın sorunsuz bir hamilelik geçirirsin insallah tebrik ederim  :flowers:

toprakk

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 07 Aralık , 2011, 10:22:44
Canımm çok sevindimm masallah rabbim kucagına da almayı nasıp etsın sorunsuz bir hamilelik geçirirsin insallah tebrik ederim  :flowers:
sağol birtanem ağzına sağlık insallah bende bebeğimisağsalimkucağıma almak istiyorum çok tedi,rginim birşeyolacak bu mutluluk bozulacak die
Make a pregnancy ticker

toprakk

bebeğim fındık kurdum bugün 8+5sin gittikçebüyüyorsun canım yavrum bugün haalan geldişimdiden sana ne alıcam ne gerekli diye fikir danısıyorum insallah ogünlerigörürüz hı birde  babanla dün bebek mağazasına gittik arkadasının bebeği olmustu hediye almak için orda süper bir beşik vardı baban hemen gördüğü  gibi fiyatını sordu  bak ben bbeğime  bundan alıcam dedi baban bile hayal kuruyor inan çok beğendi beşiği hatta 6-7 aylık olsan alacakmıs  simdi çok ufaksın neolur ne olmaz :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: diye almadı
ama olsun rabbimizin verirse eninde sonundaalacağız  canım yavrum
dün nedüşünüyordum yatakta  o karaanlık yerde nasıl  büyüme mücadelşesi veriyorsun keske biran önce doğsanda   hep gözümün önünde olsan 
şimdlik bukadar 
rabbime emanetsin a.e.o
Make a pregnancy ticker

Balböceği

Allah'in izniyle hicbirsey olmayacak korkma, sen sakin ol strese girme
her ne kadar sana guc veridigime bakma 9 ayimi stresle uzuntuyle gecirdim her an birsey olacak gibi.
Ama cok sukur birsey olmadi  :amin: insallah sende alacaksin kucagina hele bi dogsun neler alinir neler  :hello2:
Rabb'im emanetini korusun  :amin: bol bol dua oku bebisine  :opucuk:

toprakk

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 08 Aralık , 2011, 13:23:03
Allah'in izniyle hicbirsey olmayacak korkma, sen sakin ol strese girme
her ne kadar sana guc veridigime bakma 9 ayimi stresle uzuntuyle gecirdim her an birsey olacak gibi.
Ama cok sukur birsey olmadi  :amin: insallah sende alacaksin kucagina hele bi dogsun neler alinir neler  :hello2:
Rabb'im emanetini korusun  :amin: bol bol dua oku bebisine  :opucuk:

canım bilmiyorum kendimimi korkutuyorumyoksa birşeymi seziyorum sürekli  birşey olacakmıs gibi korku var içim de rabbim hayırlısını nasip etsin insallah birşey olmaz senn gibi sonu güzel olur bu sıkıntılarımın
Make a pregnancy ticker