10 Mayıs , 2024, 19:53:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BEBEK İSTEYENLER İÇİN 3. DUA PAYLAŞIMI !!!! SAYFA 15 DEN DEVAM......

Başlatan GÜL GÜZELİ, 06 Aralık , 2011, 15:54:21

« önceki - sonraki »

GÜL GÜZELİ

Kızlar bildiğiniz üzere belli aralıklarla değişik dua organizasyonları yapıyorum..İstiğfar kampanyamızın sonuna gelmemize çoktan az kaldı..Tövbemizi ettik Rabbim kabul eder inşaAllah :) Şimdide anne olmak isteyen arkadaşlarımız için  YA VARİS Esma'sını dağıtıyorum..Duası yine KABE'DE yapılacak Rabbim kısmet ederse..Herkes okuduğu kadarını hergün buraya  isimleriyle yazsın..Dua isim isim yapılacak çünkü..

KATILIM İÇİN SON GÜN : 21 ARALIK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Not : Hayırlı evlat niyetiyle diye başlarsanız okumadan önce kalben niyetlenmiş olursunuz arkadaşlar  ;)

Not : Tv izlerken tesbihat çekmenin caiz olmadığını,çünkü harama bakma,duyma gibi bulaşıldığını biliyor muydunuz arkadaşlar ? O yüzden mümkünse tesbihatlarımızı çekerken tv yi kapatalım inşaAllah :)

ÖNEMLİ DUYURU : Ya Varis derken "a" harfi hafifçe uzatılacak ve "s" harfi peltek okunacak

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

sukeyna

''ya varis'' esmasını kaç kez tekrar ettiğimizi yazacağız dimi?

HASRET!M S@N@

diğerine katılamadım ama bvuna katılıcam mutlaka canım cok sağol

CAN TANEM

Canım okudukça ara ara yazsak olur sanırım İsmim Aynur 200 tane okudum.. Allah kabul etsin...   :amin:

GÜL GÜZELİ

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: moonlight - 06 Aralık , 2011, 16:05:27
Canım okudukça ara ara yazsak olur sanırım İsmim Aynur 200 tane okudum.. Allah kabul etsin...   :amin:

olur tabi canım BİSMİLLAH ilk sayı senden geldi RAbbim kabul etsin :)

suzannn

ALLAH RAZI OLSUN GÜL GÜZELİ DUALARA ARACILIK YAPIYORSUN ALLAH KABUL ETSİN TEMİZLENİP HEMEN BAŞLAYACAĞIM İNŞALLAH

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 06 Aralık , 2011, 16:10:48
ALLAH RAZI OLSUN GÜL GÜZELİ DUALARA ARACILIK YAPIYORSUN ALLAH KABUL ETSİN TEMİZLENİP HEMEN BAŞLAYACAĞIM İNŞALLAH

Aminnnnn ecmainn canım Rabbim cümlemizden razı olsun :)

sukeyna

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım ben de 600 tane okudum ismim Ayşe... canım ne güzel olaylara vesile oluyorsun. Allah senden razı olsun ve sana da sağlıklı bir bebek nasip eylesin

suzannn

GÜL GÜZELİ

GÜL GÜZELİ

Güzel dualarınız için aminnnnnnn diyorum çok sağolun kızlar Rabbim hepimizden razı olsun  :)

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım esma hüsna  zikir yerine geçtiği için adet döneminde okunabiliyormuş

CAN TANEM