RABBİMEŞÜKÜRLEROLSUN CANIMA CAN KATTI BENDE HAMİLEYİM

Başlatan toprakk, 06 Aralık , 2011, 15:38:40

« önceki - sonraki »

nghy

Allahım sana şükürler olsun Rabbime binlerce kez şükürler olsun ki canım arkadaşımında bu güzel haberini aldım. kardeşim benim inan ne yazacağımı bilmiyorum duygularımı nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum ama sen bu mutluluğu hak ettin çok şükür Rabbimde nasip etti.. ne zamandır bu haberi bekliyordum şükürki aldık sonunda seni çok seviyorum kardeşim Rabbim yavrunu sana bağışlasın inşallah. ikinizde Allaha emant olun  teyzesinin btanesine iyi bak annesi  :opucuk:
Rabbim yavrularımız sana emanet. Ne olur onları koru!

toprakk

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 06 Aralık , 2011, 18:18:14
:hello2: :hello2: :hello2: canım tebrik ediyorum rabbim kucagına almayıda nasip etsin bak ben sana demiştim kalcaksın sende hamile diye  ;) :hello2: :hello2: çok sevindimm yaaa  :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar:
kilo verdinmi peki bide glucophage içtinmi
canım o ilacı bırakmıstım  verdiğimkilolaörıdas geri almıstım söyle diyim iyice kafamdan çıkardım ben hamile kalamam dieama rabbimin işi işte  kaldım
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

toprakk

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 06 Aralık , 2011, 23:31:24
Ayyyyyyyyyyy vallaha cok sevindim  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Bunu kutlamam lazim, hayirli ugurlu olsun canim  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

tesekkürler birtanemmmm :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Make a pregnancy ticker

toprakk

Alıntı yapılan: nghy - 07 Aralık , 2011, 00:33:02
Allahım sana şükürler olsun Rabbime binlerce kez şükürler olsun ki canım arkadaşımında bu güzel haberini aldım. kardeşim benim inan ne yazacağımı bilmiyorum duygularımı nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum ama sen bu mutluluğu hak ettin çok şükür Rabbimde nasip etti.. ne zamandır bu haberi bekliyordum şükürki aldık sonunda seni çok seviyorum kardeşim Rabbim yavrunu sana bağışlasın inşallah. ikinizde Allaha emant olun  teyzesinin btanesine iyi bak annesi  :opucuk:
canım benm yaaaa bende şokdayım desem inan ewet uzun zamandır bekliyordum haberini bugüne nasipmiş
Make a pregnancy ticker

<<<betty>>>

tebrik ederim canım, hayırlı uğurlu olsun  :muzz: :muzz: :muzz:
Allah sağlıklı bir gebelik yaşamanı ve bebişini sağsalim kucağına almanı nasip etsin  :amin: :amin:
Darısı isteyen bekleyen bütün arkadaşlarımızın başına  :amin:

<<<peri masalı >>>

tebrikler allah bebeğinizi kucağınıza almayı nasip eder  :amin: :amin:

doruk38

tebrikler canım. Allah kucağına almayı nasip etsin  :amin:   :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

DoctorGunel

RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

toprakk

Make a pregnancy ticker

cano_m

:nazar:  :hello2:  :hello2: hayırlı olsun canım gözünüz aydın. allah kucağına aldığın günleride göstersin inşaallahhh  :amin: sağlıklı hamişlik geçirmen dileğimle  :amin: allah isteyen herkese nasip etsin  :amin:  :amin: