En Güzel Gülücük Atan , Komik Bebek Yarışması 2 (Katılım)

Başlatan hüzünden_gelme, 04 Aralık , 2011, 01:48:28

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

:ehi: :ehi: :ehi: Allah iyiliğini versin emi. hadi git de öp sıkıca yerime,kokusunu çek içine.... offf misler gibidir o şimdi. bebek kokusu dünyadaki en güzel koku.  :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 06 Aralık , 2011, 12:14:39
:ehi: :ehi: :ehi: Allah iyiliğini versin emi. hadi git de öp sıkıca yerime,kokusunu çek içine.... offf misler gibidir o şimdi. bebek kokusu dünyadaki en güzel koku.  :opucuk:
:ehi: :ehi: aynen öle sustu ecre hanım geri  :ehi: :ehi:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 06 Aralık , 2011, 12:19:18
bu arada konuyu dağıtmayalım bari özge görmesin  :ehi: :k06: :laughing7:

:laughing7: :laughing7: :laughing7:

tamam. yarışmayı merak ediyorum. şöööle gözümüz gönlümüz açılsın gülen bebeklerle  :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

HASRET!M S@N@

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

tweety0555

YA  BENCE PERSEMBE ACILSIN YADA BU AKSAM ACILSIN YARISMA BENDE MERAK EDIYORUM CUMA GUNU ACILINCA COK KISI HAFTASONU GIREMIYOR NETE...ACILSIN ACILSIN ERKEN ACILSIN :hello2: :muzz: :hello2: :hello2:

°•.ℓανιηуα.•°

özlemcim kesinlikle doğru diyosun. mesela benim cuma akşamı yatılı misafirim gelecek. pazara anca giderler. PC açamam sanırım.

bu gün açılsın  :director:

Balböceği

hüzünden_gelme

Valla kızlarr açmak isterım ama inanırmısın az önce girdim pc ye 3 kısı foto gondermı  :muzz: :muzz: :muzz:
ÇOĞALIYORUZZZZZZZZZZZZZ  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
biraz daha bekleyeyım yarın açabılırım belkı  ;D

Balböceği

Lă_Tăhzen!

çoğalırsa karar vermek zorlasır yaa cogalmadan ac en ıyısı bende merak ediyorum  :hello2:

hüzünden_gelme

Yok bebeğim belkı yollamak isteyenler olur ondan biraz daha beklemelıyız  ;) yoksa burdakı hatunların gazına gelıp açacaktım iyi ki açmamısımm bir sürü tatlı bebıs fotosu geldı  :nazar: :nazar:

hüzünden_gelme