bu ayın ikinci güzel haberi lcy (olcay) arkadaşımız hamileee:))))

Başlatan @@@gözde@@@, 03 Aralık , 2011, 09:30:01

« önceki - sonraki »

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: begum0101 - 16 Aralık , 2011, 12:41:17
tebriler canım sağlıkla sıhhatle kucağına alır büyütürsün inş. :hello2:

amin canım rabbim olamayanlara nasip etsin inşallah  :amin: bebeşi olanlarında sağlıklı kucaklarına almayı nasip etsin allahım  :amin:

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Tebrik ederim canım  :flowers: Allah sağlıkla kucağına almayın asip etsin  :amin: sağlıklı kolay bi hamilelik gecirmen dileğile  :amin: :nazar:
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

bu arada canım merak ettimde belirtilerin varmıydı adetin kaç gün geçtikden sonra testi yaptın

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 16 Aralık , 2011, 13:37:03
Tebrik ederim canım  :flowers: Allah sağlıkla kucağına almayın asip etsin  :amin: sağlıklı kolay bi hamilelik gecirmen dileğile  :amin: :nazar:
Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 16 Aralık , 2011, 13:37:47
bu arada canım merak ettimde belirtilerin varmıydı adetin kaç gün geçtikden sonra testi yaptın

amin canım çok saol adetim normalde çok düzenlidir beş gün geçikti önce idrar testi yaptım pozitif çıktı sonra kan testi yaptırdm ordada çıkınca emin oldum rabbim olmayanlara nasip etsin :amin:

Alıntı yapılan: lcy - 16 Aralık , 2011, 13:48:38
Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 16 Aralık , 2011, 13:37:03
Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 16 Aralık , 2011, 13:37:47
:amin: :amin: :amin: aminn canım inşallah benimde pazartesi olmam lazımdı ama olmadım çarşamba test yaptım çıkmadı bekliyom bende bakalım
amin canım çok saol adetim normalde çok düzenlidir beş gün geçikti önce idrar testi yaptım pozitif çıktı sonra kan testi yaptırdm ordada çıkınca emin oldum rabbim olmayanlara nasip etsin :amin:

Sır_Çiçegi

tebrik ederim cnm gözün aydın olsun inş. saglıkla bir şekilde kucagına alırsın bebegini bizede dua et inş.
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kuzucuk

:nazar:  :nazar:  :nazar: hayırlı olsun canım Allah sağlıcakla kavuşmayı nasip etsin  :amin:  :amin:  :amin: