uyy pek datlu oldu.. resim yüklendi sonunda

Başlatan @@@gözde@@@, 02 Aralık , 2011, 14:34:00

« önceki - sonraki »

suzannn

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 02 Aralık , 2011, 15:19:08
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 02 Aralık , 2011, 15:12:57
Cok cici olmus ya ne guzel  :love9: insallah ilerde bebegin icinde guzel seyler yaparsin  :amin: :opucuk:
:amin: :amin: inşAllah  :amin:  teşşekür ederim edacım  :opucuk:  profil resminde yaptığım kapı süsü varya onu burdaki müşterimin birine vermişdim gördükce üzer beni bu şey diye ama bunu vermeyi düşünmüyorum kimyese   :laughing7:
bak büyük lokma ye büyük konuşma diye boşa dememişler dün eşim işden gelince ne güzel olmuş hayırdır napcaksın bunu dedi bende bilmem canım sıkıldı yaptım belki birine veririm belkide durar dedim ve eve gittim ben gittikden sonra pazarlamacı colaturkacı gelmiş 2 yaşında oğlu var tam benim oğlanın odasına asmalık callio yu çok seviiyo demiş eşimde benim kızmıcamı biliyo ya  al oğluna götür zaten saybi yok demiş  :ehi:  :ehi:

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 02 Aralık , 2011, 17:34:39
sanırım oldu :D çok cici olmuss  :icon_thumright:

canım çok teşekkür ederim  :opucuk: dün bitürlü olmadı çıldırtmışdı beni  :suclu:

RuHGuZeLi

canım çok cici olmuşlar. Keşke dursalarmış  senin bebişlere anı olurmuş  :k06:

Nezo

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 03 Aralık , 2011, 08:14:13
Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 02 Aralık , 2011, 15:19:08
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 02 Aralık , 2011, 15:12:57
Cok cici olmus ya ne guzel  :love9: insallah ilerde bebegin icinde guzel seyler yaparsin  :amin: :opucuk:
:amin: :amin: inşAllah  :amin:  teşşekür ederim edacım  :opucuk:  profil resminde yaptığım kapı süsü varya onu burdaki müşterimin birine vermişdim gördükce üzer beni bu şey diye ama bunu vermeyi düşünmüyorum kimyese   :laughing7:
bak büyük lokma ye büyük konuşma diye boşa dememişler dün eşim işden gelince ne güzel olmuş hayırdır napcaksın bunu dedi bende bilmem canım sıkıldı yaptım belki birine veririm belkide durar dedim ve eve gittim ben gittikden sonra pazarlamacı colaturkacı gelmiş 2 yaşında oğlu var tam benim oğlanın odasına asmalık callio yu çok seviiyo demiş eşimde benim kızmıcamı biliyo ya  al oğluna götür zaten saybi yok demiş  :ehi:  :ehi:
Tuğba Kocama Söyliyimde Sizin Tükkane Ruth Düzenlesin Arada Bişilerde Bana Yollan Gari  :toothy10: