29 Nisan , 2024, 17:40:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

doruk38'in (zehram) Meleği Gelmiş

Başlatan KasrıCinan, 01 Aralık , 2011, 21:38:04

« önceki - sonraki »

afram

canım yaaa çokkkkkkk sevindim rabbim artık kucağına alıcağın gün heycanını huzur içinde geçirmeyi sağlasınnn :amin:
:flowers: :flowers: :flowers: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :flowers: :flowers: :flowers: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

RABBİM BİR MELEK BAHŞETSİN DİYE BEKLİYOMM!

Lă_Tăhzen!

DoctorGunel

tebrikler canim, saglikli hamislik dilerim....
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

GÜL GÜZELİ

Canım çoookk sevindim yhaaaaaaa  :hello2: :hello2: Allah'a şükür  :muzz: :muzz: Rabbim hayırlısıyla kucağında görmeyi nasip etsin inşaAllah..Sorunsuz bi hamilelik geçirmen dileğiyle  :opucuk:

EMEL 26

Kızlarımla hayat çok güzel💖

doruk38

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: çok sağulun kızlar RABBİM HEPİMİZE SAĞLIKLI BEBEKLER NASİP ETSİN KUCAKLARIMIZI DOLDURSUN İNŞALLAH AMİNNN  :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

Nezo

Canım Çok Sevindimmmmmmmmmmm Rabbim Kucağına Almayıda Nasip Etsin İnşallah Öpüyorumm  :amin: :nazar: :flowers:

keyameya

bi insanın hayatı boyunca alacağı belki de en güzel haber.. hayırlı olsun.Rabbim sağ salim kucağınıza almayı da nasip etsin inşallah :amin:

kuzucuk

hayırlı olsun  canım  :nazar:  :nazar:  :nazar: Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah....  :amin:  :amin:  :amin:

SeliN59

tebrik ederim zehra ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAH

cano_m

:muzz:  :muzz:  :muzz:  :hieyt:  :hieyt:  :hello2:  :hello2:  :nazar:  :nazar:  canım kaç gündür rahatsızım giremedim nete. ve konuyu şuan gördüm ve sevinçle bi çığlık attımm çokkk sevindimm. allah tamamına erdirsin, kucağına almayı nasip etsin inşaallah. sağlıklı bi hamişlik geçirmen dileğimleeeee  :nazar:  :nazar:
:occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

✿گสЯเ_ќĮż✿

ZEHRACIM TEBRİKLER CANIM.
  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
HARİKA BİR HABER BUUUU  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

suzannn

zehracım iğneye başladın dimi nasıl kolay oluyormu

doruk38

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 09 Aralık , 2011, 17:20:40

hı hı başladım suzancım. çok şükür ilk zamanlar biraz zorlandım ama şimdi alıştım  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

suzannn

Alıntı yapılan: doruk38 - 09 Aralık , 2011, 19:58:49
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 09 Aralık , 2011, 17:20:40

hı hı başladım suzancım. çok şükür ilk zamanlar biraz zorlandım ama şimdi alıştım  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
hadi bakalım