doruk38'in (zehram) Meleği Gelmiş

Başlatan KasrıCinan, 01 Aralık , 2011, 21:38:04

« önceki - sonraki »

doruk38

hümeyra_t_e

çok sevindim canım inan görünce çığlık atıcaktım resmen :opucuk: rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş :amin:

FeHi

Tebrikler Zehra sağlıkla sıhhatle kucağına al İnşALLAH
Kolay sağlıklı mutlu huzurlu hayırlı gebelik geçirmeni diliyorum

Ya-semin

tebrik ederim, Allah tamamına erdirsin inşallah...
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

ruyam616

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:tebrik ederim zehra allah tamamina erdirsin ins sag salim kucagina alirsin :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
ben inaniyorum bu kez sorunsuz bir gebelik yasayip bebegine kavusacaksinn...
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

doruk38

çook sağlun kızlrrr. inşallah allahın izniyle her şey güzel olacak  :amin: :amin: :amin: :amin:

--elif--

HAYIRLI OLSUN CNM İNŞ. SORUNSUZ Bİ HAMİLELİK GEÇİRİRSİN  :amin:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hayırlı olsun zehra çok sevindim senin adına foruma pek giremiyorum artık....Rabbim sağlıklı sıhhatli bir gebelik nasip etsin inşallah.bana bir sözün vardı hamile kaldığında ama unuttun sanıırm neyse böyle öğrendim canın sağolsun.
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

doruk38

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 03 Aralık , 2011, 13:44:48
hayırlı olsun zehra çok sevindim senin adına foruma pek giremiyorum artık....Rabbim sağlıklı sıhhatli bir gebelik nasip etsin inşallah.bana bir sözün vardı hamile kaldığında ama unuttun sanıırm neyse böyle öğrendim canın sağolsun.

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  çok halısın pisiciğim. unutmadım aslında. 1 gün boyunca gözlerim formda seni aradı ama yoktun  :dontknow: :dontknow: :dontknow: bende bekleyemedim. kan sonucumu başka sayfaya yazdım. sümeyramda sağolsun sayfayı açmış tatlım.  :opucuk: sana söz cinsiyetini ilk sana söyliycem inşallahh  :opucuk: çok heycanlandım elim ayağıma dolaştı tatlım beni anlayacağı umuyorum

...ŞehzadEfe...

hayırlı olsun canımm allahım kucagınadaa almayı nasip etsin ikinizide korusun  :amin: darısı diğer arkadaslara nasip olsun
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

doruk38

Alıntı yapılan: nagihannn - 03 Aralık , 2011, 13:58:56
hayırlı olsun canımm allahım kucagınadaa almayı nasip etsin ikinizide korusun  :amin: darısı diğer arkadaslara nasip olsun

:opucuk:   :amin: :amin: :amin: aminnn

asuman1981

TBRLER   ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN İNŞ DARISI TÜM İSTEYENLERE
:amin:

seda87

hayırlı olsun canım. Allah sağlıcakla kucağına aldığın günleri göstesin inş.nasıl sevindim senin adına :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

HASRET!M S@N@

süpe bi habe bu yaaa cok sevindim  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: gözün aydın tatlım allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inşşşşşşşşşşşş  :occasion16: :occasion16: :occasion16:

susanna

allah tamamina erdirsin massalla
saglikla sihatle kucagina alirsin insallah