bugün doğm kontrol hapım bitiyo bu ay hamiş kalma şansım sizce nedir kızlar???

Başlatan senayy88, 12 Aralık , 2011, 09:37:09

« önceki - sonraki »

GülnurARSLAN

canım banada doktor hapı bıraktığın zaman bir adet geçir dedi sonraki ay hamile kalabilirsin dedi bende öyle yaptım kaldıım

senayy88

sağolun kızlar bakalım bu ay çalışmaları hızlandıralım biraz yumurtlama günüme filan da dikket edersem belki bu gelir miniğim...Olmadı bidaki ay yumurtlama takibine başlıcaz dedi doktorum Rabbim hepimizin yüzüne güldürsün hayırlısıyla.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende 3sene kullanmistim biraktigim ayin ertesi ayi hamile kaldim ama düsük oldu  :sad1: bazilari diyo etkisi gecsin diye bi kac ay bekle  :dontknow: :dontknow: hakkinda hayirlisi olsun  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

GülnurARSLAN

yastığı unutma kız hem uzun yat  :ehi: :ehi: ben yapıyorum hepte tuttu ama işte kimyasal gebelik yaşıyorumuşum bebişim tutunamıyormuş bir sürü yöntem var canım hepsini tek tek denersin  :ehi: :ehi: sitedekiler hep deniyo  :laughing7:

senayy88

valla canım denicem yastığı nekdar tutayım ya ben 6 aydır denedik fazla kalmamaya çalıştım ama yinede kalkıyodum 1 saat bile yatmadan sabah işe geldiğim için zor oluyodu uykuyada biraz kıyamıyodum ama bu ay feda etcem herşeyden valla:)))

GülnurARSLAN

canım bilmiyorumda ben ne zaman hamile kalmak istemez deniyodum bunları hemen kalıyordum ama uzun yatıyordum yastıkta popomda  :ehi: :ehi: ve duş yapmayında diyolar sabah yapıcanız artıkın  :ehi: :ehi:

senayy88

yapıcaz artık tatlım napalım sen napğtın doktorda gittim filan yazmıştın başladın mı tedaviye???

GülnurARSLAN

:sad1: ::) hiç sorma ya üniversitedeki sonucu bekliyorum . cumartesi özeldeki doktora gittim bana salak salak zırvaladı mevsim sebzeleri yiyin falan diye bulyon kullanmıcakmışık :ehi: :ehi: harbi salak çıktı doktor ya üniversiteye devam tabi sonucu bekliyorum tromboz tahlili istedi oda 10 günde çıkıyomuş 5 gün kaldı.psikolojim alt üst yani herhalta ağlıyom adamda sapıttı napıcağını  :crybaby2: :crybaby2:

senayy88

üzülme canım ya bak ne güzel sen hamile kalabiliyosun en azından bende öyleydim hep ağladım ama ağlasamda zırlasamda fayda yok takmıcam artık inşallah sonuçlarının iyi çıkarda tedaviye biyerlerden başladınmı gelir bebeğin hemencecik...

GülnurARSLAN

inşallah canım ama şimdide hamile kalacm diye korkuyom :ehi: :ehi: nasl bir tezatlıktır yarabbim  :ehi: :ehi:

ama heralde psikolojikman  dün hiç alakasız yemek yapıyodum eşime bağırmaya başladım. birde bırakıtm ağlamaya başladım bazen nefes alamıyorum gibi oluyo nedendir bilmiyorum :dontknow: :icon_scratch:
herlade ya psikoloğa gidicem yada iş bulmam lazım hemen çok araştırıyorum ama yok işte off :sad1: ::)

senayy88

doğrudur canım bebeklerine yaklaşmışken üzüldün hep ama olsun geçicek sonuçların bi çıksın herşey yoluna girecektir.

GülnurARSLAN

inşallah  :amin: hepimiz için hayırlısı neyse o olsun inşallah gelir bebişlerimiz  :binkybaby: :binkybaby: :amin: :amin: