kızlar bebeğimi emzirirken genzine süt kaçması

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 30 Kasım , 2011, 15:02:27

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım insan korkuyor ama şükür biz o gunleri atlattık şimdi kızım profesyonel oldu  :nazar: :hello2: :hello2:
inş sizde atlatırsınız  :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

minis33

inşallah canım ya tek kalacagım için biraz panik yapmaya başladım umarım sorun yaşamam
emerken gözümü ayıramıyorum kızımdan memede uyuyakalıyor sürekli uyarmak zorunda kalıyorum  öle agzını burnunu sıkmaylada uyanmıyor cadı .
gögüs ucu yaram ve agrılarda emzirmede işkence oluyor bu arada henüz geçmedi kremler banamısın demiyor arada bir saf zeytinyagıda sürüyorum düzelmedi bir türlü.

memenin ucunu vermemeye çalışıyorum ama uyudugu için sürekli gögüslerim şişiyor geriliyor agzına alamıyor kahverengi kısmı.

bide sağ gögsüm çok fena sızlıyor sırtıma vuruyor agrısı özellikle akşamları sağıyorumda gögsümü tam boşalmıor mu anlamıyorum ama ucundaki yaradan daha fena bir agrı oluyor aglıyorum hep ne yapacagımı bilemiyorum daha fazla..

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM ANLIYORUM SENİ HEMEN HEMEN HERKES O ACIYI CEKİYOR EVLATLARIMIZ İÇİN HERSEY AMA 2 AY SONRA O GECECEK SEN MERAK ETME TATLIM MEDELA KREM KULLANDIM BEN BAYA İİ GELMİŞTİ TAVSİYEM MEDALA KREM  :icon_thumright:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

minis33

inş canım ya
bende lansinoh kullanıyorum şuan nemlendiriyor güzel yumuşatıyor ama çatlaklar var halaa:(
sizde göğüste sızlama agrı oldumu ?sütü boşaltmama ragmen geceleri çok agrıyr gögsüm

seda87

OFFF AYNI SORUN BENDEDE VAR .OĞLUM NASIL KÖTÜ ÖKSÜRÜYOR NEFESİ KESİLİYOR.İNAN ONU ÖYLE GÖRÜNCE NASIL KORKUYORUM AĞLIYORUM RESMEN YAA.İNŞ BİZDE HEMEN ATLATIRIZ BU DURUMU :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

seda87

Alıntı yapılan: minis33 - 27 Şubat , 2012, 13:35:02
inş canım ya
bende lansinoh kullanıyorum şuan nemlendiriyor güzel yumuşatıyor ama çatlaklar var halaa:(
sizde göğüste sızlama agrı oldumu ?sütü boşaltmama ragmen geceleri çok agrıyr gögsüm
CANM BENDE FELEKET SIZLIYORDU YAA .GECE YATAMIYORDUM BİLE .SÜT SITMASI GİBİ BİRŞEY GEÇİYORMUŞUM MEĞERSE ANLAMAMIŞTIMDASOĞUK SUYLA FALAN KOMLEK YAP CANM.YADA BANYO YAPARKEN YAVAŞ YAVAŞ OVALA ÇOK İİ GELİYOR.BEBEĞİN BÜYÜDÜKÇE İİCE BOŞALTACAK GÖGSÜNÜ ÇOK RAHATLAYACAKSIN MERAK ETME
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

minis33

seda sizin bebiş ne kadarlık şimdi?
biz bugun 17.günümüzdeyiz umarım bu genze kaçırma kdönemini hemen atlatırız insan tek oluncada korkuyor işte :(

canım dediklerini yaptım saolsun başka arkadaşların forumda paylaştıgı tecrübeleri okuyup uyguluyorum bir nevi doktorculuk oynuyorum diyebilirim.burda okur okumaz hemen duşa girdim masaj yaptım sonra cıkınca sağdım ama o ağrı bir girdimi uyutmuyor beni aglıya aglıya yatıyıorum agrı kesici alıyorum.3-4 gündür özellikle akşam saatlerinde iyice artıyor.gün içerisinde emzirmekten gögüs uclarım da hassaslaşıyor sanırım akşam mahvoluyorum iyice.inş kısa zaman sonra atlatırız bu durumları.

sizce doktora gitmelimiyim bu gögüs agrısından?