19 Nisan , 2024, 20:19:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

sabırtaşı büşram güzel kızını kucağına aldı :)))))

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 30 Kasım , 2011, 13:55:01

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

epey sıkıntı cekmişin ama sükür kavustun yavruna canım benm ömrü uzun bahtı güzel olsun meleğinin[/color]

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 07 Aralık , 2011, 15:28:49
epey sıkıntı cekmişin ama sükür kavustun yavruna canım benm ömrü uzun bahtı güzel olsun meleğinin[/color]
ALLAH RAZI OLSUN CANIM......

banu_fth

canım çok cok geçmiş olsun ..  :flowers: :flowers: :flowers:

bebeğini sağlıkla büyüt inşallah .. bi an öncede Allah güc ve sabır versin sana psikolojinde düzelir umarım ..
hiç kolay geçmemiş ..  :amin: :amin: :nazar:

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Aralık , 2011, 15:54:21
canım çok cok geçmiş olsun ..  :flowers: :flowers: :flowers:

bebeğini sağlıkla büyüt inşallah .. bi an öncede Allah güc ve sabır versin sana psikolojinde düzelir umarım ..
hiç kolay geçmemiş ..  :amin: :amin: :nazar:
ALLAH RAZI OLSUN CANIM BENİM... :love9: :love9:

Balböceği

Busram iyisiniz ya cok sukur hepsi gecti  :amin: ama o alttan kurcamalari yokmu insani deli ediyor  :y25:

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 07 Aralık , 2011, 16:04:41
Busram iyisiniz ya cok sukur hepsi gecti  :amin: ama o alttan kurcamalari yokmu insani deli ediyor  :y25:
EVET CANIM ÇOK ŞÜKÜR ...AH O KURCALAMALAR KORKUSUNDAN BEN BİRDAHA DOĞUM YAPMAM DİYORUM O DERECEDE YANİ.... :laughing7: :laughing7:

asya81

CANIM GEÇMİŞLER OLSUN O KURCALAMALARI BENDE AKŞAMA KADAR YAŞADIM FENAYDI YANİ :-ooo :-ooo BENDE AĞLADIM EN SON KURCALAYIM KESEYİ PATLATTILARDA :cildir: PSİKOLOJİM ALTÜST OLMUŞTU ALLAHA ŞÜKÜR BİTTİ ALLAH HERKESE HAYIRLI OĞUMLAR VERSİN :amin: EVLADINI GÜLE GÜLE BÜYÜT

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: asya81 - 11 Aralık , 2011, 17:41:59
CANIM GEÇMİŞLER OLSUN O KURCALAMALARI BENDE AKŞAMA KADAR YAŞADIM FENAYDI YANİ :-ooo :-ooo BENDE AĞLADIM EN SON KURCALAYIM KESEYİ PATLATTILARDA :cildir: PSİKOLOJİM ALTÜST OLMUŞTU ALLAHA ŞÜKÜR BİTTİ ALLAH HERKESE HAYIRLI OĞUMLAR VERSİN :amin: EVLADINI GÜLE GÜLE BÜYÜT
ÇOK SAĞOL CANIM ALLAH RAZI OLSUN.....AMİN CANIM HEPİMİZ GÜZEL GÜNLERDE BÜYÜTÜRÜZ İNŞALLAH MELEKLERİMİZİ....

Shadowqueen

Gözünüz aydın olsun canım, sağlıkla büyüsün bebişiniz  :nazar:

olvido

Zaten bu acıyı göze almakta ki amacımız onun melek yüzünü görebilmek için annesi ...  :nazar: Çok şükür atlatmışsınız çok acı da olsa doğum sürecini . Artık meleğine baka baka düzeltirsin psikolojini  :binkybaby: küçük psikolog  :binkybaby: Bundan sonrası daha güzel geçecek inş Hayırlı evlat olsun sanada geçmiş olsun darısı bizlere

bebeğimbenim(şerife)

CANIM GÖZÜNÜZ AYDIN OLSUN İNŞALLAHH
ALLAHIM NE SIKIINTILAR CEKMİŞİN ALLAHIM SONUNDA SAGLIKLI SIHHATLİ KUCAGINA ALMIŞIN ŞÜKÜÜRRR NE GÜZEL BİR MUTLULUK SONU CEKİLEN ACILARIN HEPSİ YALAN OLUYORR
ALLAHIM ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİPETSİN CANIMM :amin: :amin: :amin: :amin:

daha yeni göörüyorum ben geçkaldı tebriketmemm :k06:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

Shadowqueen

Sağlıkla kucağına almana çok sevindim canım. Bol sütlü gazsız günler sizinle olsun  :nazar:

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 21 Aralık , 2011, 14:43:40
CANIM GÖZÜNÜZ AYDIN OLSUN İNŞALLAHH
ALLAHIM NE SIKIINTILAR CEKMİŞİN ALLAHIM SONUNDA SAGLIKLI SIHHATLİ KUCAGINA ALMIŞIN ŞÜKÜÜRRR NE GÜZEL BİR MUTLULUK SONU CEKİLEN ACILARIN HEPSİ YALAN OLUYORR
ALLAHIM ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİPETSİN CANIMM :amin: :amin: :amin: :amin:

daha yeni göörüyorum ben geçkaldı tebriketmemm :k06:
EVET CANIM ÇOK ŞÜKÜR RABBİME YAVRUM SAĞ SALİM KUCAĞIMDA VE ONUN KOKUSUNU ALMAK İÇİN YÜZÜNÜ GÖRMEK İÇİN DEĞER TÜM ACILARA.....ALLAH RAZI OLSUN CANIM.....DÜŞÜNMEN YETER CANIM OLSUN..... :love9: :love9:

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: olvido - 13 Aralık , 2011, 10:26:11
Zaten bu acıyı göze almakta ki amacımız onun melek yüzünü görebilmek için annesi ...  :nazar: Çok şükür atlatmışsınız çok acı da olsa doğum sürecini . Artık meleğine baka baka düzeltirsin psikolojini  :binkybaby: küçük psikolog  :binkybaby: Bundan sonrası daha güzel geçecek inş Hayırlı evlat olsun sanada geçmiş olsun darısı bizlere
EVET CANIM ÇOK ŞÜKÜR SAĞ SALİM ATLATTIK VE BEBEĞİM ÇOK ŞÜKÜR KUCAĞIMDA SAĞ SALİM SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUN....EVET KÜÇÜK PSİKOLOĞUM BENİM TÜM MORALİMİ HEMEN YÜZÜ İLE SESİ İLE DÜZELTTİ ÇOK ŞÜKÜR ONUN YANIMDA OLMASI EN GÜZEL MORAL OLDU BANA....ALLAH RAZI OLSUN CANIM ALLAHIM HEPİMİZİN EVLATLARINI HAYIRLI EVLAT VERSİN İNŞALLAH.... :love9: :love9: :love9:

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 23 Aralık , 2011, 01:46:39
Sağlıkla kucağına almana çok sevindim canım. Bol sütlü gazsız günler sizinle olsun  :nazar:
ALLAH RAZI OLSUN CANIM ÇOK SAĞOL..... :love9: :love9: :love9: