sabırtaşı büşram güzel kızını kucağına aldı :)))))

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 30 Kasım , 2011, 13:55:01

« önceki - sonraki »

yellowrose

Allah büşra'yada güzel bebeğinede sağlık ve güzellikler versin :amin: gözünüz aydın  :nazar:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

hayirli evlat olsun insallah canim cok beklemistin sende  :k06: :love9: :love9:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

SABIRTAŞI

ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN ARKADAŞLAR...ALLAHIM HAYIRLISI İLE HERKESİ SAĞ SALİM EVLADINA KAVUŞTURSUN İNŞALLAH....

°•.ℓανιηуα.•°

gözünüz aydın büşracım. Allah analı babalı büyütsün. bol sütlü günler  :opucuk:

zeynep0655

gözün aydın canım. Allah sağlıklı uzun ömürler versin bebişine

Aytii

Ya-semin

gözünüz aydın, Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah...
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

♥ღвüşяαღ♥

Gözün aydın olsun adaş ;D
Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin inş. salihalardan eylesin :amin:

seda87

:hello2: :hello2: :hello2:gözünüz aydın canm allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inş. :amin: :amin:darısı bizlerin başına inşşş :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

FeHi

simurg01985

"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

<<<betty>>>

Gözünüz aydın canım  :flowers:
Allah analı babalı büyütsün, hayırlı evlat olsun inşallah  :amin: :amin:

Lă_Tăhzen!

çok sevındım canımmm Allah analı babalı buyutmeyı nasıp etsın

susanna

SABIRTAŞI

ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN ARKADAŞLAR....ALLAHIM HERKESE SAĞ SALİM BEBEĞİNİ ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH.....ÇOK ZOR BİR SÜREÇTEN GEÇTİM AMA ÇOK ŞÜKÜR BEBEĞİMDE SAĞLIKLI BENDE İYİYİM YA HEPSİ GERİDE KALDI.....HASTANEYE GECE 2.30 DA GİTTİK SANCILARIMIN ÇOĞALMASI İLE VE ERTESİ SABAHA KADAR BİRAZ HAFİFLEDİ SANCIM....SAAT 9DA DOKTOR GÜNÜN GEÇTİ DOĞUMU GERÇEKLEŞTİRMEMİZ GEREK DİYEREK ALTTAN VAJİNADAN İLAÇ VERDİLER SANCI ÇOĞALTICI HİÇ AÇILMAM OLMADIĞI İÇİN BİRDE....VE ONUNLA ŞİDDETLİ BİR SANCIM BAŞLADI HER YARIM SAATE BİR GELİP ALTTAN DEFALARCA BAKIYORLARDI AÇILMA VARMI DİYE VE BENİM CANIMDAN CAN GİDİYORDU HER DEFASINDA...AĞLIYORDUM ONLAR YİNE ALTTAN BAKMAYA GELDİKLERİNDE HER DEFASINDA O DERECE CANIMI YAKIYORLARDI...AMA BUNLARA RAĞMEN SADECE 2 SANTİM AÇIKLIĞIM OLDU VE BEBEĞİMİN KALP ATIŞLARI DÜZENSİZLEŞTİ VE KAKASINI YAPMIŞTI...O YÜZDEN AKŞAM SAAT 4.40 A KADAR OLAN SANCIM VE ACILARIMIN İÇİNDE BENİ ACİL SEZERYANA ALDILAR VE BEN HALA SANCI ÇEKİYORDUM AMELİYATA KADAR....VE ÇOK ŞÜKÜR 20 DAKİKA SONRA BEBEĞİMLE SAĞ SALİM KAVUŞTUK...ALLAHIM HERKESE KOLAY HAYIRLI DOĞUMLAR NASİP ETSİN İNŞALLAH......HER KONUDA ALT ÜST OLDUM PSİKOLOJİM YENİ YENİ RAYINA OTURUYOR AMA YİNEDE BEBEĞİME HER BAKMAM DA DİYORUM DEĞER BÜTÜN BU ACILARA...O SAĞLIKLI OLSUNDA HEPSİNE DEĞER BEBEĞİM.....ALLAHIM HEPİMİZİN EVLATLARINA SAĞLIK SIHHAT HAYIRLI ÖMÜRLER NASİP ETSİN İNŞALLAH.... :love9: :love9: