muhabbet kuşlarını konuştrmanın en kolay yolu

Başlatan niles1983, 29 Kasım , 2011, 03:11:29

« önceki - sonraki »

suzannn

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 13 Aralık , 2011, 19:53:20
benmde kusum vardı adı pasa idi yemyesildi esim evlilik yıldönümüze almıstı düşük yaptıgımı öğrendiğim gün kusumuda kaybettim durduk yere kafeste ölü buldum ama cok kötü oldum  :y25: :y25: :y25:
:y25: :y25: :y25: :y25:

suzannn

bende kuşumu özledim yeni aldığımız kuşa ısınamadım

SeliN59

:( BENİMDE GEÇEN YIL 2 TANE MUHABBET KUŞUM VARDI ERKEKTİ İLK KUŞUM EŞ ALAK DEDİK HASTA ALMIŞIZ EŞİNİ PAT KÜT ÖLÜVERDİLER GEÇEN SENE DOĞALGAZLI EVDE OTURUYODUM EV SERİ OLUYODU ÜŞÜDÜLERMİ EŞİNDENMİ HASTALANDI ANLAMADIM BİDAHA ALMAM ÇOK PİSLETİYOLAR EVİ

βαlκιz

bizimde var birtane ramazan bayramında yengem kendi kusunu bize verdi
hemen alıştı bize uçmasın kaçmasın diye kanadını koparmıştı abım ( bu acımasısca bırsey gıbı ama yapılıyor böyle canı yanmıyor kanadı uzayınca yine ucuyor )
ama bizimki henüz uçmaya başlamadı  evde dolanıyor tuvalete kadar geliyor tuvaletten çıkana kadar kapıda bekliyor azını yedigiiiiiiim bebegimiz o yaaa çocuklar bayılıyor beraber yemek yiyoruz.ama henüz konusmuyor çok ötüyor ama konuşturamadık  :ehi: ugrasıyorum ama bakalım ne zaman konuscak acaba konusuyorda benmı anlamıyorum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ferruh1234

kuşları konuşturmanın en kolay yolu küçük ve tane tane kelimeleri kibarca söylemektir..mesel bir kuşa kibarca 10 defa meraba derseniz bir müddet sonra oda size meraba diyebilir..

asya81

Bizde muhabbet kusu uretiyoruz mamalarini ben hazirliyorum.halile biz buyuttugumuz icin evcil oluyorlar ve konusmalarida kolay oluyor

ferruh1234

ferruh1234

15 Mart , 2013, 14:38:24 #22 Son düzenlenme: 15 Mart , 2013, 14:42:08 ferruh1234
susam sokağında minik kuş vardı çok sevimliydi bilen bilir :) konuşuyodu o baya baya :toothy10: