05 Mayıs , 2024, 15:32:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KARDEŞİM İÇİN NE OLUR YİNE DUA EDİN KIZLAR......

Başlatan gül-i rana, 28 Kasım , 2011, 22:00:18

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

02 Ocak , 2012, 12:44:48 #75 Son düzenlenme: 03 Ocak , 2012, 12:05:13 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
canım  bende okurum  :amin: ya yarın yada birgün  :opucuk:  :amin: RABBİM SİFA VERSİNNN  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

zeynep0655

xxcansuxx

canım bende bugün yatmadan okurum  :amin: rabbim şifa versin  :amin: :amin:

ORNA

dün akşam okudum allah şifasını versin size bağışlasın kardeşini  :amin: :amin: canım inşallah erken zamanda iyileşir sağlıgına kavuşur  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Ocak , 2012, 21:10:06
canım bende bugün yatmadan okurum  :amin: rabbim şifa versin  :amin: :amin:
bende okudum canım rabbim şifasını versin  :amin: :amin:

--elif--

gül-i rana

RABBİM HEPİNİZDEN RAZI OLSUN KIZLAR.İNŞALLAH BU İHLASLI DUALARINIZ HÜRMETİNE RABBİM ONU BİZE BAĞIŞLAR HAYIRLISI İLE...... :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

FeHi

Canım Bende Okudum Rabbim TEz Vakit Şifayla ayağa kaldırsın İnşALLAH :amin: :amin: :amin:

gül-i rana

rabbim hepinizden razı olsun arkadaşlar.inşallah rabbim en kısa zamanda şifasını verir kardeşimin.
hala yoğun bakımda  ama çok şükür kötüye gitmiyo en azından durumu. ama hala kritik :y25:

rabbim sizin dualarınız hürmetine güç kuvvet versin kardeşime.onu bizlere bağışlasın inşallah. :amin: :amin:

FeHi

Amin İnşALLAH Rabbim hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin Size bağışlasın İnşALLAH :amin: :amin: :amin:

ORNA

yasin okdugumda hep dualarımda her akşam ya şafi çekiyorum kardeşin hep aklımda seni çok iyi anlıyorum canım aynı şeyleri bende yaşadım şükür abimi bize bağışladı gerçekten çok zor günler bol bol evinizde kuran okutun allah size bağışlayacktır  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: genç olduklarından kendilerinin hemen toparlıyolar kardeşinde eski günlerine dönecek inşallah  :amin: :amin:

gül-i rana

rabbim razı olsun hepinizden kızlar.

kardeşim hala yoğun bakımda :crybaby2: 26. gün bugün.bilinci yerinde çok şükür.ama kritik durumu devam ediyor.

doktor bu hafta içi tekrar ameliyat ediceğini ve bu ameliyat başarılı geçerse servise çıkaracağını söyledi.

ne olur dua edin kızlar ameliyat başarılı geçsin ve biran önce eski sağlığına kavuşsun inşallah :amin: :amin:

ORNA

Alıntı yapılan: gül-i rana - 16 Ocak , 2012, 22:53:17

kardeşim hala yoğun bakımda :crybaby2: 26. gün bugün.bilinci yerinde çok şükür.ama kritik durumu devam ediyor.

doktor bu hafta içi tekrar ameliyat ediceğini ve bu ameliyat başarılı geçerse servise çıkaracağını söyledi.

ne olur dua edin kızlar ameliyat başarılı geçsin ve biran önce eski sağlığına kavuşsun inşallah :amin: :amin:

inan aklım hep kardeşinde her akşam aklıma geliyo hep senin siteye girip girmediğine bakıyodum inşallahh herşey allahın izniyle güzel geçicek bilincinin açık olması çok güzel bi haber inşallahh ameliyatıda başarılı geçer allah bağışlar size dualarım kardeşinle  :amin: :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: gül-i rana - 16 Ocak , 2012, 22:53:17

canım ya hiç aklımdan çıkmıyor kardeşin inan doğumumda ismiyle dua ettim şifa istedim Allah dan senin içinde dua ettim inş. dualarımız kabul olurda güzel haberlerini alırız  :amin: :amin: :amin: