28 Nisan , 2024, 23:18:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KARDEŞİM İÇİN NE OLUR YİNE DUA EDİN KIZLAR......

Başlatan gül-i rana, 28 Kasım , 2011, 22:00:18

« önceki - sonraki »

suzannn

ALLAH YARDIMCISI OLSUN TEZ ZAMANDA ŞİFA VERSİN KARDEŞİNE

elfo

RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

gül-i rana

kızlar ne olur kardeşim için dualarınızı esirgemeyin.çok zor durumdayız.çok ihtiyacımız var duaya.allah rızası için dua edin kardeşim mücadelesini kaybetmesin.bizi bırakıp gitmesin :amin: :amin: :crybaby2: :crybaby2:

esracım

Allah ım kardeşine sizlerle geçireceği upuzun sağlıklı güzel ömürler versin inşallah.kardeşin inşallah o uykudan uyanacaktır canım.bu duyguyu çok iyi biliyorum.babam 2008 in başında 3 gün uyutulmuştu yoğun bakımda 15 gün yatmıştı çok şükür uyanmıştı hemde benim adımı söylemiş.hemşireler sabahın 5 inde aramıştı bizi.otelden apar topar kalkıp gitmiştik hastaneye.Allah ım inşallah benim babama verdiği mücadeleyi senin kardeşinede verir.seni çok iyi anlıyorum kardeş sevgisi bambaşkadır.Rabbim onu sizden ayırmasın :amin: :amin: :amin:

burcum

ALLAH tez zamanda şifa versin kardeşine canım :amin:

Nezo

Canım Allah Şifa Versin Kardeşine İnşallah Atlatır Dualarım Sizinle  :amin:

Demet_dk

tweety0555

canım ozlelıkle sabah namazında kardesın aklıma gelıyor ve ısmı ıle sıfa dılıyorum rabbım yuzunuzu guldursun acıl sıfa versın..pteseı uyandıracaklardı ne olduuuu

xxcansuxx

İNŞ. SAĞLIĞINA KAVUŞUR TEKRARDAN KARDEŞİN  :amin: :amin: BİR GELİŞME VAR MI CANIM YA... ALLAH ŞİFA VERSİN  :amin: :amin:

gül-i rana

RABBİM HEPİNİZDEN RAZI OLSUN KIZLAR.DÜN UYANMIŞ KARDEŞİM BİLİNCİ YERİNDEYMİŞ ÇOK ŞÜKÜR AMA MAKİNEDEN ÇIKNCA NEFES ALAMAMIŞ.TEKRAR MAKİNEYE BAĞLAMIŞLAR.CUMAYA KADAR TEKRAR UYUTUYORLAR ŞİMDİ.CUMA GÜNÜ TEKRAR UYANDIRICAKLAR ONA GÖRE KARAR VERECEKLER DURUMUNA.İNŞALLAH NEFES ALMAYI BAŞARIR MAKİNEDEN ÇIKAR.DUALARINIZ ESİRGEMEYİN NE OLUR.

O KADAR ZOR DURUMDAYIZ Kİ.ELİMİZ KOLUMUZ BAĞLI ..RABBİMİN DEDİĞİ OLUR İNŞALLAH OL DER VE OLUVERİR ...İNŞALLAH SİZİN DUALARINIZ HÜRMETİNE BU MÜCADELESİNİ KAZANIR KARDEŞİM..

RABBİM HEPİNİZDEN RAZI OLSUN :opucuk:

gül-i rana

kızlar biliyosunuz kardeşim yoğun bakımda ve hala durumu çok kritik.çok şükür uyandı bilinci yerinde ama yaşam destek ünitesine bağlı.kendi nefes alamıyor.

NE OLUR ALLAH RIZASI İÇİN , KARDEŞİMİN ŞİFASI İÇİN BİRER TANE YASİNİ ŞERİF OKUYABİLİRMİSİNİZ.KARDEŞİMİN İSMİ ALİ.

OKUYABİLECEK ARKADAŞLAR BURADAN BELİRTİRLERSE ÇOK MEMNUN OLURUM.

RABBİM HEPİNİZDEN RAZI OLSUN İNŞALLAH.SİZİ HİÇBİR ZAMAN DARDA KOYMASIN. :amin: :amin:

zeynep0655

SeliN59

gül-i rana

gül-i rana