29 Nisan , 2024, 01:47:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KARDEŞİM İÇİN NE OLUR YİNE DUA EDİN KIZLAR......

Başlatan gül-i rana, 28 Kasım , 2011, 22:00:18

« önceki - sonraki »

suzannn

geçmiş olsun allah acil şifa versin rabbim sizlere bağışlasın inşallah

derbeder

neler hissettigini az cok tahmin edebiliyorum canim, en cok evlat ve gardas acisi koyarmis insana cunku. Rabbim tez vakitte sifa versin kardesine ve bu gunleri hic yasamamis gibi sagligina kavussun  :amin:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

esracım

okuduğumda tüylerim diken diken oldu.Allah ım inşallah kardeşini sizlere bağışlar.inşallah gelecekte göreceği çok güzel bir ömrü olur.Allah ım acil şifalar versin.yokluğunu size göstermesin Rabbim.

gül-i rana

RABBİM HEPİNİZDEN RAZI OLSUN.SİZİN BU İHLASLI DUALARINIZ HÜRMETİNE ONUN ACISINI YAŞATMASIN BİZE RABBİM :amin: :amin: :amin:  HALA Bİ GELİŞME YOK DURUMUNDA.BEKLİYORUZ BAKALIM  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

♥ღвüşяαღ♥

°•.ℓανιηуα.•°

offff çok üzüldüm canım benim..

Rabbim şifa versin inşallah,kurtulsun kardeşin  :amin:

KONYALI

gül-i rana

kızlar hepinizden rabbim razı olsun.kardeşimin durumu düzelmeye başladı çok şükür.hala kritik ama direniyo dedi doktorlar.sizlerin dualarınız hürmetine rabbim onu bize bağışlasın inşallah. :amin: :amin:

<<<peri masalı >>>

allah bir an önce şifa versin sizlere bağışlasın inşallah  :amin: :amin:

FeHi

İçinde bulunduğumuz Muharrem ayının hürmetine Rabbim tez zamanda şifa nasip etsin İnşALLAH
1 Fatiha 3İhlas 1 Ayetel kürsi okudum Rabbim Kabul etsin  :amin:

<<<betty>>>

okuyunca içim çekildi, çok kötü oldum  :y25: :y25: :y25: Rabbim acil şifalar versin, size de bol bol sabırlar ve dayanabilme gücü versin  :amin: :amin: :amin:
inşallah en kısa zamanda atlatır, Rabbim kardeşinizi size bağışlasın şu mübarek günlerin hürmetine  :amin: :amin: :amin:

asuman1981

a
ALLAHIM ACISINI GÖSTERMESİN İNŞ TEZ ŞİFALAR VERSİN     :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: gül-i rana - 03 Aralık , 2011, 10:03:51
kızlar hepinizden rabbim razı olsun.kardeşimin durumu düzelmeye başladı çok şükür.hala kritik ama direniyo dedi doktorlar.sizlerin dualarınız hürmetine rabbim onu bize bağışlasın inşallah. :amin: :amin:

hep aklımdaaa acaba son durum ne diye cok sevındım durumunun ıyıye gıtmesıne  insallah rabbım bu guzel gunlerın hurmetıne dahada ıyıye gıtmesını saglıgına kavusmasını nasıp etsın sizlere bagıslasın  :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 03 Aralık , 2011, 17:31:45
Alıntı yapılan: gül-i rana - 03 Aralık , 2011, 10:03:51

hep aklımdaaa acaba son durum ne diye cok sevındım durumunun ıyıye gıtmesıne  insallah rabbım bu guzel gunlerın hurmetıne dahada ıyıye gıtmesını saglıgına kavusmasını nasıp etsın sizlere bagıslasın  :amin:
benimde hep aklımda dualarımda Allah kalbimi biliyor hep kızlar kardeşim iyi çıktı hastaneden diye haber verirsin diye sayfaya girip bakıyorum... rabbim bu mübarek günlerin hürmetine sifalar versin  :amin: :amin:

krizantem84