27 Nisan , 2024, 22:37:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

yumurtlama döneminden sonra hamile kalınırmı

Başlatan niles1983, 25 Kasım , 2011, 13:37:43

« önceki - sonraki »

niles1983

yarın yumurtlama dönemimin son günü ve biz sadece dün ve geçen hafta cuma beraber olabildik. geçen hafta zaten yumurtlama günüm deildi.  hesaplayıcılara göre 21-26 kasım. yani yarın bitiyomus yumurtlama günüm. biz yarından sonrada  devam etsek hamile kalma olasılıgım olurmu?

çok canım sıkkın tam yumurtlama günümün oldugu günden 2 gün önce çalışmaya baslayaktıkki o akşam yemeğinde balık yedik. 1-2 saat sonra akşam otururken aptal gibi  bi bardak süt içtim. balık yeyince süt içilirmi hiçç unutum işte. o gün zehirlendim hastane serum derken daha yenı kendıme gelıyorum.gitti yumurtlama günlerim  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

hamile kalabilmek için illahaki yumurtlama dönemi şartmı bunu merak ediyorum?
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gecmis olsun  :flowers: eger netteki yumurtlama günlerini belirleyen tarihleri diyosan onlar herkesde ayni deil yani herkes baska günde yumurtluyo  ::) olacagi varsa oluyor zaten ilk günü son günü bisey ifade etmiyo  ;)
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

kelebegimm

canim herseyde bi hayir vardirr rabbim verecek oldukdan sonra yumurtlama felan farketmiyo bence
belkide gec yumurtlucan bu ay
belki nasil olsa kacirdik die kafana takmican rabbim bilir ama ins. hamile kalirsin

]

kelebegimm

]

niles1983

inşallah kızlar ya rahim filmi çektirdim ve  rahim filmi çektirdikten sonra 6ay  hamile kalma şansı yüksekmiş.
1. ay zaten olmadı bu ay 2. ay bundada yumurtlamayı kaçırdık. tabi hesaplama dediğinz gibi doğru olmayabilir.çünkü benm adetim 2 aydır düzenli oluyo oncesi çok felaketti. kaldı 4 ay çok az bi zaman bence  bu şansım yüksek olan ayları kaçırmak istemiyorum  :crybaby2: hayırlısını istiyorum hep Allahımdan  :amin:

niles1983

gulum22 ve kelebeğim çok teşekkür ederm çok saolun  :opucuk: :opucuk:

serserim

geçmiş olsun canım her işte bir hayır vardır herkesin yumurtlama günü farklı canım ben hep dr a giderek takip ederim günlerimi eğer adetler düzensizse hiç belli olmuyor ne zaman yumurtlama olucağı o yüzden bence sen doktoruna gidip öğren canım o ay ne zaman yumurtlam günü olduğunu ve ilişki gününü bile söylüyor canım size hayırlısıya tez vakitte alırsın bebişini canım inşallah ;)

niles1983

serserim çok tşkr ederm Allah razı olsun hepimiz alırz inş. bebişlerimizi kucağımıza  :amin:

mehtap0753

Alıntı yapılan: niles1983 - 25 Kasım , 2011, 13:46:18
inşallah kızlar ya rahim filmi çektirdim ve  rahim filmi çektirdikten sonra 6ay  hamile kalma şansı yüksekmiş.
1. ay zaten olmadı bu ay 2. ay bundada yumurtlamayı kaçırdık. tabi hesaplama dediğinz gibi doğru olmayabilir.çünkü benm adetim 2 aydır düzenli oluyo oncesi çok felaketti. kaldı 4 ay çok az bi zaman bence  bu şansım yüksek olan ayları kaçırmak istemiyorum  :crybaby2: hayırlısını istiyorum hep Allahımdan  :amin:

canım rahim filmi çekilincemi hamile kalınırmış anlamadım rahim filmiyle ne alakası var acaba hamile kalmanın yoksa benmi yanlış anladım ???

niles1983

hayır mehtapcım yanlış anlamadın rahim filmi çekilirken tüplere ilac veriyolar. o ilac tüpte aşırı bi tıkanıklık yoksa yapısıklıkları falan açıyor. tüpler açılınca hamile kalmak kolaylaşıyo yollar açık şuutt ve goll  :k06:

6 ay şans yüksek olur dedi doktorum

mehtap0753

Alıntı yapılan: niles1983 - 25 Kasım , 2011, 14:45:27
hayır mehtapcım yanlış anlamadın rahim filmi çekilirken tüplere ilac veriyolar. o ilac tüpte aşırı bi tıkanıklık yoksa yapısıklıkları falan açıyor. tüpler açılınca hamile kalmak kolaylaşıyo yollar açık şuutt ve goll  :k06:

6 ay şans yüksek olur dedi doktorum

süpermiş ya canım saol bilgini paylaştığın için benim dokttorum bende istemedi rahim filmi acaba gerekmi duymadı ypoksa bu ayda olmazsa istermi acaba?

niles1983

bilmiorumki belki önce  diğer yolları deneyp olmazsa rahim filmi isteyecektr.

buarada adet oldum kızlar ya üstelik adetime daha 10 gün war. genemi düzenim bozuldu anlamadım ki

aaff affffff ben ne olcam böyle yhaa

Allahım sen herşeyin hayırlısını ver  :amin:

hatice tanrıvar

ümitsizlige kapılma gülüm bende beş aydır evliyim ve henüz tık yokk inş seninde çocuk bekleyen herkezinde yüzü gülerrr :flowers: :flowers: :flowers:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!