bebeğiyle sinemaya giden var mı?

Başlatan serife26, 27 Kasım , 2011, 16:47:31

« önceki - sonraki »

<<AyBüKe>>

30 Kasım , 2011, 12:26:50 #45 Son düzenlenme: 30 Kasım , 2011, 12:28:36 <<AyBüKe>>
Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 29 Kasım , 2011, 00:30:42
Alıntı yapılan: serife26 - 29 Kasım , 2011, 00:13:22
BUNALIMLI EV HANIMLARI BURAYA :hello2: GEL VATANDAÇ GELLLLLLLLL :hieyt:

neeee beni de alın beni deeee  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Benideeee alınnn :crybaby2: :crybaby2:  Bende gurbetteyim ,arkadaşlarımdan ,ailemden çok uzaktayım  :cildir:   Bu apartmana da yeni taşındık alışma dönemindeyim, havalar da soğudu dışarı çıkamıyorum bebekle deliricem vallahi    :cildir: :cildir: :cildir:    Off offf tam bunalım vallaha  :y25: :y25:

serife26

BEN DE KİMSEYİ TANIMIYORUM DESEM YERİ APARTMANDA,BİR DE İNSAN DOĞUM ÖNCESİ ÇALIŞINCA EVE DE ALIŞIK OLMAYINCA DAHA BİR ZOR GELİYOR DİMİ AMA.ŞÖYLE MEMLEKETTE OLDUĞUM DÖNEMLERDE EN AZINDAN BİRKAÇ KİŞİ GÖRSEM VALLA GÖZÜM GÖNLÜM AÇILIYORDU.KENDİMLE İLGİLENMEZ OLDUM ZTN BEN.HERGÜNÜM AYNI.YAKINLARIMDAN BİRİ OLSAYDI BU ŞEHİRDE AÇIKCASI ÇIKARDIM ARADA,BEBEKLE ANCAK ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNE GİDİYORUZ,SENİN O ŞANSIN DE PEK YOK DİMİ,BARTINDAYDIN SANKİ.ANNELİK ZOR ZANAAT VALLA,BEBEKLER AZ BÜYÜRLERSE O ZAMAN BELKİ BERABER AKTİVİTELERE KATILIRIZ:)

office

bebekle sinemaya gitmedim. hatta 18 aylık olana kadar avm'lere bile gitmedim. ancak sizin de arada desarj olmanız gerkiyor, eğer kimseye bırakamayacaksanız birlikte yapabieceğiniz başka bir aktivite öneririm. ama sinemayı uzmanlar kesinlikle önermiyor, ani ışık değişimleri bebeklerde epilepsiye yol açabiliyormuş..
Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: serife26 - 30 Kasım , 2011, 20:27:30
BEN DE KİMSEYİ TANIMIYORUM DESEM YERİ APARTMANDA,BİR DE İNSAN DOĞUM ÖNCESİ ÇALIŞINCA EVE DE ALIŞIK OLMAYINCA DAHA BİR ZOR GELİYOR DİMİ AMA.ŞÖYLE MEMLEKETTE OLDUĞUM DÖNEMLERDE EN AZINDAN BİRKAÇ KİŞİ GÖRSEM VALLA GÖZÜM GÖNLÜM AÇILIYORDU.KENDİMLE İLGİLENMEZ OLDUM ZTN BEN.HERGÜNÜM AYNI.YAKINLARIMDAN BİRİ OLSAYDI BU ŞEHİRDE AÇIKCASI ÇIKARDIM ARADA,BEBEKLE ANCAK ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNE GİDİYORUZ,SENİN O ŞANSIN DE PEK YOK DİMİ,BARTINDAYDIN SANKİ.ANNELİK ZOR ZANAAT VALLA,BEBEKLER AZ BÜYÜRLERSE O ZAMAN BELKİ BERABER AKTİVİTELERE KATILIRIZ:)

Evet canım Bartındayım ben, burda ne gezer alışveriş merkezi  :cildir:   Olsa o bile yeticek sanki bana ama nerdeee  :y25:  Kış gelince böyle oluyo hele bebekte varsa eve tıkılıp kalıyosun işte ...  Keşke yakın olsaydık gelip giderdik ne güzel olurdu, bebişlerde arkadaş olurdu birbirine  :)

serife26

aslında bazı forumlarda tanışma vs. olayı oluyor,burdan da vardır heralde görüşen...
en azından nette konuşabiliyoruz arada,bu da ii bence :opucuk: