19 Nisan , 2024, 18:15:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ILKAYIN BEBEGI YOLA CIKMIS

Başlatan тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят, 27 Kasım , 2011, 14:13:37

« önceki - sonraki »

susanna

canim arkadasim dualarim seninle kuzucugum saglikla gelsin insallah seni uzmeden zorlamadan zamanini bekleyerek insallah  :opucuk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ƓĤ♡SƬ - 27 Kasım , 2011, 19:10:07
kızlar çok saolun oldukça kısa yazayımmm..
cuma günü gündüüzün annemle dışarda birazcık gezdik.bebek eksşklerşni aldık.malum eşim yoktu göreve gitmişti.akşam oldu benim sancılar artmaya başladı ama ben hep sancı çeken bir hamileydim zaten.geçmeyen sancılı dönemlerim çok oldu.önce panik yapmadım..sonra lavoboya gittiğimde iç çamaşırımda pembe bir leke olduğunu fark ettim.o panikle sancılarım iyice arttı.doktoum sancıların artmaya başladığında içmem için hastaneye beni yetiştireceğini düşündüğü hapı içtim.şükür evimde vardı...eşimi aradım ben doğuruyorum gel dedim.eşimde komutanlarına bildirmiş.eşim cumartesi sabahla helikopterle geldi.geldiği gibi beni hastaneye götürdü.doktorum tam zamanında geldiğimi açılmanın başladığını söyledi.ama bunu 24 saatte durdurmaya çalışacağız dendi.nst ye girdim bayağı yüksek sancılarım çıktı..hemen hastaneye yatışım yapıldıu..testler ve iğne serum ilaçlarla bebeğin en az 48 saat doğum yapmamam için her şey yapıldı..kızımın ciğerleir gelişmemiş.doktor bu şekilde doğum yaparsan oksijene bağlayacağız dedi.onun için karnında durduğu her dk bizim için öenmli dedi.suyum gelmediği sürece içimde kalacakmış...birde sancılarım her 15 dk düşünce hemen gel dedi.şimdi evde dinleniyorum..48 saat  en az tutmak zorundayım.şuan bile sancılar geliyor ilaç almama rağmen.rabbim yardım etsin.gerçekten duaya ihtiyacımız var...kızım için dua edin teyzeleri..
canım ALLAH yardımcın olsun.bekler insallah meleğin.insallah sizi üzmeden istediğiniz zamana kadar bekler

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

tweety0555

ılkaycım sende rahat olkı bebegınde gelmek ıcın acele etesın rabbım saglıklı sıhhatlı bebegıne kavustursun ınsaalh dua edıyoruz...

ruyam616

ilkay canim dualarim seninle ins sorunsuz bir sekilde alirsin kizini kucagina allah yardimciniz olsun :amin: :amin:
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

rusta

canm inş.hayrlısıyla meleğin istediğiniz zamanda gelir..sen sakin olmaya çalış.dualarımız sennle Allah yardımcnz olsun :amin:

__nil__

canım dualarımız sennle Allah yardımcınız olsun :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

fıstık

GÖZDE haberi ben alıyom ilkayla ben konuşuyom sayfayı sen açıyon nasıl iş kızım buuuu :k06:

İLKAY bak bak bak o gece bana sormadın mı bende nişanın gelmiş demedim miiiiiiii

Sancım var dedin yok doktoru aramıcam dedinde zorla arattırmadım mıııııııı

HİÇ benden bahseden yoooookkkk OHHHH NE ALA MEMLEKETTT

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Dualarımız seninle tatlım sağ salim kurtulun inşallah ikinizde :amin:  :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

İLKAYCIM DUALARIMIZ SENINLE  :amin: :amin: INSALLAH SAGLIKLA BUKET BADEMIZ GELIR DUNYAYA  :amin: :amin:

GELSQMİNQ

ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN CNM İNŞALLAH MELEĞİN TAM ZAMANINDA GELİR

@@@gözde@@@

Allah yardımcınız olsun canım sağsalim tam vaktinde al inşAllah prensesini kucağına :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım benim ALLAH YARDIMCIN OLSUN KIZINA SAGLIKLI SIHATLI İNŞALLAH KAVUSURSUN CANIM  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

burcum

ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin:

suzannn

allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

güzel haberlerlen gel cnm  :opucuk: :opucuk: :opucuk: dualarimiz seninlen  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

bebişi annesini fazla bekletmeden ve yormadan gelir inşallah