MELISIMIN RUZGARI GELDIIIIIII

Başlatan тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят, 26 Kasım , 2011, 23:10:11

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gözünaydin cnm sagliklan büyüt yavrunu  :opucuk: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Aytii

Allah analı babalı büyütsün  :flowers:

zeynep-sena

hoşgelmiş rüzgar bebek sağlıklı sıhatli hayırlı uzun bir ömür geçirmesini nasip etsin inşallah mevlam..

meliss

kızlar hepinize çokkk teşekkür ederiz  öpüyoruzz hepinizi ve kuzularınızı tontişimle  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: darısı şafak sayanlara hadi bakalım gelin peşimden :k06: :k06: :k06:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

xxcansuxx

Alıntı yapılan: meliss - 30 Kasım , 2011, 11:26:24
kızlar hepinize çokkk teşekkür ederiz  öpüyoruzz hepinizi ve kuzularınızı tontişimle  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: darısı şafak sayanlara hadi bakalım gelin peşimden :k06: :k06: :k06:
geliyoruz geliyoruz izindeyiz inş... darısı şafak saymayı bekleyen tüm arkadaşlarımıza  :amin: :amin:  :amin: melisss vaktin varsa yazsana doğum hikayeni  nasıl geldi rüzgar paşa ismi gibi mi  :aferin: :aferin:

ツgöçmen_54 ツ

ayyyy meliscim ben burayı yeni görüyorum  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: çok sevindim canım benim  :opucuk: :opucuk: allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin  :amin:

meliss

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 30 Kasım , 2011, 14:14:10
ayyyy meliscim ben burayı yeni görüyorum  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: çok sevindim canım benim  :opucuk: :opucuk: allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin  :amin:

canımm çok teşekkür ederim aminnnn darısı  sana inşşşşş :amin: :opucuk:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

yellowrose

gözünüz aydın melisçim  :nazar:
Allah bebeğinede sanada sağlık ve mutluluk versin ömür boyu canım  :amin:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

gökkusağı

tebrikler  :flowers: allah analı babalı büyütsün inşş  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

faceden tebrik etmistim burdanda edim hayirli ugurlu olsun canim  :flowers: :flowers: :flowers:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Ya-semin

gözünüz aydın, Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah...
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

meliss

ahh ahh zaman nasıl geçmiş ya  :-\

Aytii

evet geçmiş

eğerki doğurmamış olsaydın 64 haftalık hamile olacakmışsın :k02:

meliss

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 23 Mayıs , 2012, 08:51:06
evet geçmiş

eğerki doğurmamış olsaydın 64 haftalık hamile olacakmışsın :k02:

[/quote

aytennnnnnnnnnnn seni geberticemm   güldürdün beni delii burdadamı buldun beni ya burda  facede twiterda bi rahat ver  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

Aytii