kucagım boş kaldı...

Başlatan ___kıymık___, 22 Kasım , 2011, 22:05:05

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

Rabbim bol bol sabırlar versin, dayanma gücü kuvveti versin inşallah  :amin: :amin: :amin:
insan diyecek yazacak kelime bulamıyor  :y25: :y25: :y25: Allah kimseyi evlat acısıyla sınamasın  :amin:
Rab :amin:im en kısa zamanda sana sağlıklı bir gebelik nasip etsin inşallah  :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım benim gebeliğinin sorunlu olduğunu biliyordum  canım boğazıma birşeyler düğümlendi çok üzüldüm.. inşallah en kısa zamanda sağlıklı bir bebeğin olur... sana da çok geçmiş olsun

Demet_dk

ALLAH SABIR VERSİN ÇOK ÜZÜLDÜM  :sad1:

derbeder

canim demesi kolay biliyorum ama yiyecek ekmegi icecek suyu olsaydi dunyaya gelirdi, herseye ragmen. insaAllah Rabbim bundan sonra sana saglikli sihhatli bir evlat verir ve suanda yasadigin acilar mutlulugunun yaninda cok kucuk kalir. insaAllah kendini cabucak toparlarsin canim, cok gecmis olsun.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

___kıymık___

Alıntı yapılan: ƓĤ♡SƬ - 22 Kasım , 2011, 23:25:20
şuan yutkunmakta bile zorluk çekiyorum :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: rabbim sana sabır versinn :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
kimseyi evlat acısı ile sınamasın rabbimm..ne desek boş acını en çok sen hissediyorsunnn....

:opucuk: :opucuk: :opucuk:
canım rabbım kımseye yaşatmasın inşallah
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

___kıymık___

Alıntı yapılan: susanna - 22 Kasım , 2011, 23:40:24
semacim allah sabir versin insan oglu bildigi halde hep umut icinde yasiyor iste
allah sana sifalar versinde tez zamanda kendini toparlarsin insallah saglikli sihatli yawrularini beklemeden kucagina alirsin  :aferin:

iyi dıleklerın ıcın cok sagol canım  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

___kıymık___

Alıntı yapılan: FeHi - 22 Kasım , 2011, 23:51:33
Başlığı Gördüm yüreğim cız etti okumaya cesaret edemedim Rabbim senin yar ve yardımcın olsun :amin: :amin: :amin:
Yüce Mevlam meleğini Baki dünya da şefaatçi eylesin acına büyük sabır versin yaşadığın acı ilk ve son olsun SEMA

:opucuk: :opucuk:

___kıymık___

Alıntı yapılan: şekerlik - 23 Kasım , 2011, 00:03:12
semacım kelimeler boğazımda düğümlendi ne diyeceğimi bilemedim..
rabbim şefaatçi eylesin diyecek başka söz yok..
hayırlısı buymuş Allah oğluna sağlık versin inş
bi daha böyle acılar yaşatmasın rabbim sabır versin..

teşekkür  ederım arkadasım  :opucuk:

___kıymık___

meliss,  :opucuk:
elif35  :opucuk:
canom  :opucuk:
betty  :opucuk:
happines  :opucuk:
demet  :opucuk:
derbeder  :opucuk:

sagolun arkadaşalar
rabbım sızlere ve sevdıklerınıze saglıklı ömür versınsın inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Aytii

Allah sabır versin arkadaşım  :'(

___kıymık___

Shadowqueen

Semacım bende seni çok merak ediyordum inan başlığı görünce içim cız etti, çok ama çok üzüldüm  :crybaby2: Canım Rabbim sabırlar versin umarım tekrar istediğinizde sağlıkla nasip olur  :amin: daha fazla diyecek birşey bulamıyorum gerçekten evlat acısı çok zor çookkkk  :crybaby2:

insu

Semacım insan bu durumda ne diyeceğini bilemiyor inan çok üzüldüm  çok çok geçmiş olsun :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: Rabbim sabır versin  :amin: oğlunuzu  size bağışlasın  :amin: :amin: Hayırlısıyla aratmadan sağlıklı,sıhhatli tekrar nasib eder inşaallah  :amin: :amin: :amin:
Herşeyin hayırlısı...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:crybaby2: :crybaby2: canım ne diyecegimii bilemiyorum ALLAH SABIR VERSİN RABBİM TEKRAR SAGLIKLI SIHATLI NASİP ETSİN  :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

@@@gözde@@@