kucagım boş kaldı...

Başlatan ___kıymık___, 22 Kasım , 2011, 22:05:05

« önceki - sonraki »

___kıymık___

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 22 Kasım , 2011, 22:12:34
:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:ahhh sema içim cok yandı hemde cok  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: laf bulamıyorum duygularımı anlatmaya

:opucuk: :opucuk:
rabbım sızın meleklerınızı sagsaglım kucagınıza aldırsın inşallah :amin: :amin: :amin:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:ahhh sema içim cok yandı hemde cok  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: laf bulamıyorum duygularımı anlatmaya
benimde çok kötü oldum.........  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
ama sema çabuk toparlanacak eminim

__nil__

allah  sabır versin cnm bir d aha bö yle acılar yaşatmasın  inş ne dice ğimi bilemiyorum çok üzgünüm :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ___kıymık___ - 22 Kasım , 2011, 22:21:18
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 22 Kasım , 2011, 22:09:17
:y25: :y25: :y25:
çok üzüldüm NE DİYECEĞİMİ BİLİMİYORUM.
daha demin arakadasımla en çok korktuğum seyin doğumda eli boş dönmek olduğunu söylemistim.
ve arkasına böyle bi konu başlığı beni çook üzdü.
ALLAHIM sana sabır versin.Güç versin.acını azaltsın.
off içim acıdı.Rabbim yar ve yardımcın olsun arkadasım.acının hafiflemesi için sana dua edeceğim. :flowers:

sagol canım :opucuk:

rabbım kımseye  yaşatması elbet
ama herşey insanlar için
12 haftadan 34+4 e kadar sabrettım
rabbım kımseye yaşatmasın :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
AMİN :amin: :amin:
CANIM BENİM YA.CENNETTE elinden tutacak bi meleğin var buna sevin en azından öyle rahatlat kendini.koşa koşa seni arayacak ahirette bebeğin nerde annem onu kurtaracağım diye.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

___kıymık___

___kıymık___

Alıntı yapılan: gulum22 - 22 Kasım , 2011, 22:20:11
ah cnm benim ne desek az acin cok agir  :y25: :y25: :y25: :y25: insallah atlatirsin bu durumu güclü olmaya calis  :y25: :y25: :y25: bende 2kere aci cektim ama seninki daha agirdir eminim bide görmüssen onu daha kötü  :y25: :y25: :y25: :y25: cennette seni beklicek melegin  :crybaby2: :crybaby2:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
gül hatırlıyosan senınle konuşmuştuk
sen 2 aylıkken karnında kalbının durmasına cook üzülüyordun :y25: :y25: :y25:
işte beterın beterı vardır
rabbım daha beterlerını karşımıza cıkarmasın inşallah :amin: :amin: :amin: :amin:

___kıymık___

Alıntı yapılan: serife26 - 22 Kasım , 2011, 22:21:56
Allah sabır versin arkadaşım,sonrası için de hayırlı evlatlar nasip eylesin.

inşallah canım :opucuk: :opucuk: :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ___kıymık___ - 22 Kasım , 2011, 22:22:48

:opucuk: :opucuk:
rabbım sızın meleklerınızı sagsaglım kucagınıza aldırsın inşallah :amin: :amin: :amin:
  :amin: :amin: :amin: hep seneden bır haber bekledım   :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: kısmetı bu kadarmıs :y25:  ınsallah sefaatıne naıl olur sen cok sabır gosterdın masalalh hıc bır zamn ısyan etmedın ne mutlu sana arkadasım  :opucuk:
ben boyle kor alevler gıbı yanarken sen nasıslın kımbılır rabbım yardımncın olsun arkadasım  :amin: :amin: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ___kıymık___ - 22 Kasım , 2011, 22:26:26
Alıntı yapılan: gulum22 - 22 Kasım , 2011, 22:20:11
ah cnm benim ne desek az acin cok agir  :y25: :y25: :y25: :y25: insallah atlatirsin bu durumu güclü olmaya calis  :y25: :y25: :y25: bende 2kere aci cektim ama seninki daha agirdir eminim bide görmüssen onu daha kötü  :y25: :y25: :y25: :y25: cennette seni beklicek melegin  :crybaby2: :crybaby2:

gül hatırlıyosan senınle konuşmuştuk
sen 2 aylıkken karnında kalbının durmasına cook üzülüyordun :y25: :y25: :y25:
işte beterın beterı vardır
rabbım daha beterlerını karşımıza cıkarmasın inşallah :amin: :amin: :amin: :amin:
evet cnm biliyorum konusmustuk hatta ikimiz ayni zamanlarda hamistik  :y25: :y25: :y25: banada sanada nasip olmadi  :y25: :y25: :y25: Rabbim büyük insallah bu son acin olur  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

___kıymık___

Alıntı yapılan: __nil__ - 22 Kasım , 2011, 22:23:06
allah  sabır versin cnm bir d aha bö yle acılar yaşatmasın  inş ne dice ğimi bilemiyorum çok üzgünüm :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

sagol nilcım :opucuk: :opucuk:

___kıymık___

cok şükür kendımı toparladım
vıcdanımda rahat
sankı normal hamılelık yaşamış gıbı
her hareketımde bebışımı düşündüm :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:
ama hep aklımda nasıl olcak sorusu vardı
eşımle bebegın bulundugu durumu hıc dıle getırıp nasıl olcak
öyle olursa napıcaz böyle olursa naparız dıye hıc konuşup kendımızı üzmedık
allah verdı elbet bır yolu olucak dedık
uzerınden 21 gun gectı bıle  :'( :'( :'(
rabbım bır daha yaşatmasın  :amin: :amin: :amin:

gülendam83

canım benim  seni merak ediyordum :crybaby2:  :crybaby2: ne yaptın diye  :-\   sen her annenin yapamayacağı bir cesaret gösterdin ve sabredip bebeğine kıyamadın :(  rabbim mükafatını verecektir ahirette orada kavuşursun inşallah meleğine.... şu anda 4 buçuk yaşında olan oğlum doğduktan bir saat sonra bağırsak ameliyatı oldu ve günlerce küvezde kalmıştı ölecek mi  diye başında beklemiştim dünyanın en büyük acısıdır herhalde evlat acısı Rabbim kimseye yaşatmasın yaşattığına da bol sabırlar versin  :amin: :amin: :amin:
EN BÜYÜK PİŞMANLIĞIM PİŞMAN OLURUM DİYE YAPAMADIKLARIM VE
DOKUNAMADIKLARIMDIR.

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:amin: :amin: :amin: :amin: semacım alalh bır daha acı yasatmasın sızlere  :amin: melıhe uzun omur versın saglık versın ınsallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

___kıymık___

Alıntı yapılan: gülendam83 - 22 Kasım , 2011, 22:36:46
canım benim  seni merak ediyordum :crybaby2:  :crybaby2: ne yaptın diye  :-\   sen her annenin yapamayacağı bir cesaret gösterdin ve sabredip bebeğine kıyamadın :(  rabbim mükafatını verecektir ahirette orada kavuşursun inşallah meleğine.... şu anda 4 buçuk yaşında olan oğlum doğduktan bir saat sonra bağırsak ameliyatı oldu ve günlerce küvezde kalmıştı ölecek mi  diye başında beklemiştim dünyanın en büyük acısıdır herhalde evlat acısı Rabbim kimseye yaşatmasın yaşattığına da bol sabırlar versin  :amin: :amin: :amin:

herkes nasıl sabrettın dıye soruyor
sabretmekmek o kadar zorkı :'( :'( :'(
ama allah korkusu daha agır bastı
allah ne eylerse güzel eyler dedım
herşeyde vardır hayır
rabbım beterlerını yasatmasın :amin: :amin: :amin:

hüzünden_gelme

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

kelımelerın kıfayetsız kaldıgı yerr  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Hayırlısı buymus demek ki , rabbim bırdaha nasıp etsın ınsallah  :amin: :amin: sabrınıda versınnnn bır daha yasatmasın o acıyı  :amin: :amin: