ilk adım ayakkabısı...

Başlatan AyNi, 20 Kasım , 2011, 21:32:18

« önceki - sonraki »

serife26

ayakkabılar çok güzeller ya:)kucaktada bebişler tatlı aslında ama ayakkabıları görünce imreniyor insan,çok hoş.

hümeyra_t_e

benim oğlum 6 aylık ama ben ayakabı giydiriyorum hep biyere giderken özellikle üşüöesin diye zararı yoktur healde

lil.mom

internette geçirdiğiniz zamanı kazanca dönüştürün. üstelik müşteri bulmak, ürün satmak, pazarlamak zorunda değilsiniz. Burada müşteri de sizsiniz kazanan da. Alışverişlerinizden para kazanın tavsiye edin daha çok kazanın   http://www.networkteamwins.com/?R_1323219844250393

nedimkaratas

Alıntı yapılan: AyNi - 20 Kasım , 2011, 21:32:18selam kızlar, kızımla biz geldik :) kızım 8 ay 10 günlük oldu  :nazar: :nazar: artık sıralıyor, bi kaç saniye tay tay yapınca kendi başına duruyor. çok hareketli, kıpır kıpır, sürekli ayakta durmak istiyor. kanepe tv dolabı ne varsa tutunup kalkıyor..  :nazar: :nazar:

size sorum, ilk adım ayakkabı ne zaman  giydiriliyor? bi kaç yazıda pek önerilmediğini okudum.. sizler nasıl yaptınız? bi şimdiye kadar hep çorapla yürüdük.. bide sizce kızım ne zaman yürümeye başlar? yaşından önce yürür mü?
Bende arıyorum kızıma  :muzz: