ilk adım ayakkabısı...

Başlatan AyNi, 20 Kasım , 2011, 21:32:18

« önceki - sonraki »

AyNi

selam kızlar, kızımla biz geldik :) kızım 8 ay 10 günlük oldu  :nazar: :nazar: artık sıralıyor, bi kaç saniye tay tay yapınca kendi başına duruyor. çok hareketli, kıpır kıpır, sürekli ayakta durmak istiyor. kanepe tv dolabı ne varsa tutunup kalkıyor..  :nazar: :nazar:

size sorum, ilk adım ayakkabı ne zaman  giydiriliyor? bi kaç yazıda pek önerilmediğini okudum.. sizler nasıl yaptınız? bi şimdiye kadar hep çorapla yürüdük.. bide sizce kızım ne zaman yürümeye başlar? yaşından önce yürür mü?

dilengisk

20 Kasım , 2011, 23:18:39 #1 Son düzenlenme: 20 Kasım , 2011, 23:42:28 dilengisk
cnm dr lar bu evrede bobux die bi marka var kuzu derisi onu oneriolar tay tay zamanları icin ilk adıma daha erken cunku ilk baslarda hissederek basması gerek. bide bilekli bişey al bot gibi uzun olmayan ama spor ayakabı gibi de tam bilekte olmayan ben mes gibi bi ayakabı buldum ondan aldım bobuxta. digerlerini pata kute hemen cıkarıolar ayaklarından

♥ღвüşяαღ♥

eminim bu konuyu bnm kadar araştıran olmamıştr ;D
ilk adım ayakkabısını çarşıdan normal ortapedi bebe ayakkabısı olarak aldım.Ama bebeklerin ayakkabısız yürümesi daha iyi .zaten evde giydirmedim parka çıkarken giydirdim elinden tutup yürütüyoduk.ayşecim ama daha erken bnce 10 aylık olsa daha ii olur senn için tabi artık havalar soğuk dışarı böylede çıkaramazsın sadece dışarıda kullanmak için al  :icon_thumright: bide eğer kızının ayakları etliyse ayakkabının üst bölgesinin sıkmamasına çok dikkat et,önü yuvarlak olanlardan al ;)

icloşun ayaklarının üst kısmı etli die bn nike spor ayakkabı almıştım daha rahat oluyo hemde hafif :icon_thumright:

♥ღвüşяαღ♥

♥ღвüşяαღ♥

Balböceği

Kizlar uzun zamandir dusunuyordum sagolun  siz arastirmissiniz :k06:

acaba nasil bisi almam lazim diye diye bu zamana kadar geldim benimde dedigim aslinda almak istedigim mes gibi
spor ayakkabisi agir olur sanirim. devamli gezecek cunku ben evin icinde gezmesi icin dusunuyorum
pantif falanmi acaba  :dontknow:

Lă_Tăhzen!

eda evde gıydırceksen pantif'lerden al rahat olur 

Balböceği

demi bende oyle dusunuyorum en iyisi pantif allmak  :) :opucuk:

♥ღвüşяαღ♥

panduflar zaten ev ayakkabısı canım,bnm aldığım spor ayakkabı panduftan daha hafif ;)

Balböceği

Nike'nin bu pembe ayakkabisi elime gecti ama alamadim erkek olanini bulamadim  :k06:
ama bakmak lazim iyice arastirmam lazim..
Zaten ben ev icin pantif alacam disarisi onemli degil  :k06: havalar soguk  ::)

AyNi

panduflar ev için güzel ama onu da iyice yürüyene kadar tavsiye etmiyorlar. edacığım ve büşracığım sizinkiler yürüyor mu? bu ara ayakkabılar çok güzel büşra, nikeler harika, nereden aldın?

Balböceği

Canim, benim oglum yuruyor..
iyice arastirdim ama bebeklerin yurudukten bi zamana kadar doktorlar onermiyormus..
ayaklarin ciplak ve yee basmasi lazimmis..

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

hadi araştırmaya gerek kalmadı bana  :k06:
sağolun kızlar ben de süs için bi ayakkabı aldım ama bizim kız zaten çok geç yürür  :k06: :k06: :k06:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 22 Kasım , 2011, 15:07:09
panduflar ev için güzel ama onu da iyice yürüyene kadar tavsiye etmiyorlar. edacığım ve büşracığım sizinkiler yürüyor mu? bu ara ayakkabılar çok güzel büşra, nikeler harika, nereden aldın?
EVET CNM YÜRÜYO İCLOŞ YAKLAŞIK 1 AYDIR ÜMRANİYEDEN ALDIM CNM