İlişkiden Sonra Vajinal Bölgede Yanma..??

Başlatan Sır_Çiçegi, 20 Kasım , 2011, 21:26:56

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

kızlar doktor fitil werio ilaç werio kullanıyorum geçio ama regli oluyorum regliden sonra ilişkide gene yanma oluyo ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz ?
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

doruk38

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 20 Kasım , 2011, 21:26:56
kızlar doktor fitil werio ilaç werio kullanıyorum geçio ama regli oluyorum regliden sonra ilişkide gene yanma oluyo ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz ?

bende de aynı sorun vardı canım. bende fitil kullandım. dr söylediği ya ayaklarını çok üşütüyorsun ya da isteksiz oluyorsun dedi. gerçekten çok zor bir durum. eşimle birlikte olmak istemiyordum. ama çok şükür ki geçti. umarım seninkide yakın zamanda geçer  :opucuk:

gül-i rana

canım benimde evlendiğim ilk ay olmuştu.doktor fitil verdi kullandım hemen geçti.

gülendam83

AYNI SIKINTI BENDE DE VAR CANIM ARA ARA OLUYOR BENDE DE... HEM AKINTI OLDUĞUNDA HEM DE DOKTORUN DEDİĞİ GİBİ AYAĞIMI ÜŞÜTÜNCE OLUYOR ÇÜNKÜ İDRAR YOLLARI VE RAHİM AĞZI ÇOK YAKIN.... AYRICA BEN İDRARIMI TAM BOŞALTAMAMIŞ GİBİ HİSSEDİYORUM YANMAYLA BİRLİKTE  :y25:  :y25:
EN BÜYÜK PİŞMANLIĞIM PİŞMAN OLURUM DİYE YAPAMADIKLARIM VE
DOKUNAMADIKLARIMDIR.

oslemturgay

bendede vardı o sorun hamileligimde dahada artmıştı doktorum fitil verdi hemen geçti iltihap varmış bende o yğzden yanıyormuş

Sır_Çiçegi

2 kez kullandım fitil krem filan werdi hap werdi kullanırken gecio bitince tekrar başlıyo sürekli temiz de tutuyorum ama anlamıyorumm tekrar doktora gitmelimiyim ki
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...