12 Mayıs , 2024, 02:12:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KIZLAR BİLGİSİ OLAN VAR MI ???? ne yapacağımı bilemiyorum...

Başlatan kuzucuk, 19 Kasım , 2011, 19:30:01

« önceki - sonraki »

kuzucuk

arkadaşlar 5.4 cm kistim vardı.doktor ilaç vermemişti.bugün bir arkadaşımın tavsiyesi ile başka bir doktora gittim.kistim 3 cm olmuş küçülmüş kızlar.doktor şansa bırakmayalım dedi doğum kontrol hapı kullanmamı istedi.bugün ilaca başlayacaktım az önce adet oldum.. doktorumu aradım ulaşamadım  :( şimdi ne yapacağımı bilemiyorum.bu ilacı kullanmalı mıyım?  :icon_scratch:  :icon_scratch:  :icon_scratch: bir fikriniz var mı arkadaşlar

kuzucuk

niles1983

tecrübem yok ama ben fikrimi söyleym. ilacı sakın kullanma derim adetin kesilir. düzenin bozulur. doktora ulaşana kadar içme. yarın doktora ulaşmaya çalış. muhtemelen adetin bitince başlatacaktr tatlım panik yapma   :flowers:
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kuzucuk

yarın ulaşmaya çalışacağım kızlar.ilaca daha başlamadım.çok sağolun arkadaşlar ya panik oldum aklım karıştı bugün  :honk: ...

SeliN59

bencede kullanma vee şunuda söyleyeyim bence adetle kistinde kaybolmuştur benim öyle oldu 4 cm di adetle beraber kayboldu

Sır_Çiçegi

panik yapma cnm inş. gecer sende rahalarsın hayırlı haberlerini alırız  :flowers:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kuzucuk

çok teşekkürler kızlar ...  :love7: doktoruma ulaştım.ilacı kullanmayacağım.adetim kesilince kontrol edecek.inşallah kaybolur kızlar dua  edin bana çok ihtiyacım var..

duygucuk

Alıntı yapılan: kuzucuk - 20 Kasım , 2011, 12:24:09
çok teşekkürler kızlar ...  :love7: doktoruma ulaştım.ilacı kullanmayacağım.adetim kesilince kontrol edecek.inşallah kaybolur kızlar dua  edin bana çok ihtiyacım var..

inşallah kistini atarsın canım benimde 3 cm kistim var ama dr ilaç bile vermedi...basit kist atarsın adetle dedi...geçmiş olsun canımbenim
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

kuzucuk

sağolasın canım benim çok şükür benim kistim de küçüldü 3 cm oldu.bundan sonra dediğin gibi adetle atılırmış.inşallah ikimiz de en kısa sürede atlatırız canım... :amin:  :amin:  :amin:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: kuzucuk - 20 Kasım , 2011, 12:24:09

dualarımız seninle cnm inş. gecer:)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kuzucuk

senayy88

canım benm evet adetle gtmiştir belki ben ilaç kullandım ama büyüktü daha benmki ve adet olduğumda anladım kırmızların yanında hep kahverengi kahverengi bişeyler geldi.İnşallah gtmiştir.