BABAM İÇİN

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 18 Kasım , 2011, 02:21:23

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Orhan, eşine ve ailesine düşkün dört çocuklu bir gümrük memurudur. Delidolu eşi sayesinde evde neşeli, düzenli ve huzurlu bir hayat yaşayan, işyerinde prensiplerinden taviz vermeyen, hayatını ailesine ve akrabalarına adamış olan Orhan'ın aldığı bir haber ile tüm hayatı kökünden sarsılır. Hayal ettiği kadar uzun süre ailesi ile olamayacaktır ve onları kaderine terk etmeden önce yoluna koyması gereken çok şey vardır. Bu zorlu yolculukta o ailesi için fedakarlık yaptığını zannederken, aslında ailesinin her ferdi ona minnet borcunu ödemek
için canını dişine takacaklardır. Orhan hayatının en büyük ve belki de son dersini ailesinin kendi için gösterdiği çabadan alacaktır.

Yapımcılığını Duka Film adına Özkan İpek'in üstlendiği, senaryosunu Deniz Akçay'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Ahmet Katıksız'ın yaptığı, başrollerini Hasan Kaçan, Altan Gördüm, Nurcan Eren, Deniz Alan'ın oynadığı "Babam İçin" dizisinin çekimleri İstanbul Anadolu yakasında başladı.fox ekranlarda basladı   

derbeder

Hasan Kacan' a bayiliyorum  :love9: cok baba bir durusu var  :love9: :nazar:
daha once Esref saatinde izleyip begenmistim, dizi guzel sayilir aslinda. standart bir Turk ailesi..baba calisiyor anne ev hanimi, gelinin biri tembel teneke, digeri istenmeyen gelin vs vs. bilindik senaryo ama oyuncular icin ekranda kalsin isterim.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

ツgöçmen_54 ツ

bu diziyi ben çok beyendim.ilk bölümden beri takipçisiyim  :)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bayılıyorum bu diziye
aslında diziyi sırf dilaydı sanırım evin büyük kızı sırf onun için izliyorum
ilk defa burda gördüm hem çok güzel hem neşeli hemde ilginç diyalogları var bayıldım kıza süper

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

süper dizi ya keşke cuma olmasa