28 Mart , 2024, 19:58:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Islak Kurabiye

Başlatan derbeder, 17 Kasım , 2011, 15:22:16

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: tweety0555 - 05 Ocak , 2012, 08:58:13
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Ocak , 2012, 00:34:21
Alıntı yapılan: derbeder - 04 Ocak , 2012, 10:04:35
browniye benzeten bendim  :ehi: islakligindan dolayi  :ehi:
:ehi: :ehi: çaktırma demiştim sen kendini niye ele veriyorsun ki bendim diye   :ehi: :ehi:

tweety (özlem di sanırım isim  :icon_scratch: ) beğenilmiş sanırım 3 tane kaldığına göre :k06: bende şerbetlemediğim yarım tepsiyi dolaptan indirdim şerbetleyip misafirlerim vardı akşam ikram ettim onlarda çok sevdiler  :hungry: :hungry: doğumdan önce  yapıp dolaba atacağım ikramlık...

cansuuuuu nasıl yaptın pısırıpte buzluga mı attın yoksa hamur yapıp sekıl verıp dondurdun sonra mı cıkarttın...eger pısırıp koydu ısen nasıl serbetledın hamur soguk oluyor yaaa...ammmaaaa soru sordum....

bu arada evet gercekten bayıldım hatta hızımı alamadım bu aksamda yapmayı dusunuyorum  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Canım pişmiş kurabiyeyi attım poşetleyip buzluğa (daha doğrusu fazla geldi hepsini şerbetlememiştim denemek için)  çıkardım buzluktan  çözünmesini bekledim sonra şerbet kaynattım aynı şekilde ama şerbeti soğutmadan kurabiyeleri şerbete batırıp çıkardım... yani bu sefer tersi oldu şerbet sıcak,kurabiye soğuk... işte servis tabağına alıp dinlendi hiç farkı olmadı ilk yaptığımdan... çokda pratik oldu aniden gelen misafirler için  :icon_thumright:

tweety0555

CANSU SEN COK AKILLISIN MAASALLH :nazar:

BENIMDE IKINCI YAPISIM SUAN FIRINDA DOYMADIM YARINDA OKULA GUTURECEGIM :k06: :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: tweety0555 - 05 Ocak , 2012, 18:58:03
CANSU SEN COK AKILLISIN MAASALLH :nazar:

BENIMDE IKINCI YAPISIM SUAN FIRINDA DOYMADIM YARINDA OKULA GUTURECEGIM :k06: :k06:
:opucuk: :opucuk: EŞİMDE AKILLI ZEKİ OLDUĞUMU SÖYLER AMA HAMİLELİK BOYUNCA BUNUN TAM TERSİNİ SÖYLEDİ DURDU SAFLAŞTIRMIŞ BU HAMİŞLİK BENİ  :toothy10: :toothy10: :toothy10: bende ne mütevaziyim  :suclu: :suclu:

ellerine sağlık gerçekten doyulmuyor burada mı yazdım hatırlamıyorum eşim kakalu birşey sevmez bunu nasıl yedi anlatamam  :hungry: :hungry: kakalu şeker pare gibi diyor o  :k06: :k06:

βαlκιz

ben bunu yapmıştım ya hatta özge paylaşmıştı galiba tarifini yarışma için yapmıştım ama katılmadım galiba yarışmaya güzel olmuştu ama şerbetini çok kaçırmşıtm ben  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: βαlκιz - 05 Ocak , 2012, 19:36:48
ben bunu yapmıştım ya hatta özge paylaşmıştı galiba tarifini yarışma için yapmıştım ama katılmadım galiba yarışmaya güzel olmuştu ama şerbetini çok kaçırmşıtm ben  :k06:
bende nette bulmuştum ilginç değişik diye almıştım burada da görünce baktım aynı tarif denedim güzel oldu... ben şerbete atıp alt üst çevirip çıkardım hemen şerbetten  :hungry: :hungry:

tweety0555

dun yaptım bugun okuldakıler de bayıldılar hatta sabah kahvaltı yapmadan ac karnına bıle yedıler dayanamadılar cazıbesıne :muzz: :muzz: