28 Nisan , 2024, 02:46:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bir Kadın Tanıdım

Başlatan derbeder, 17 Kasım , 2011, 14:32:51

« önceki - sonraki »

derbeder

AlıntıYapımcılığını Pana Film'in, yönetmenliğini Murat Düzgünoğlu'nun üstlendiği Bir Kadın Tanıdım, izleyicilere bir kadının inadına ayakta duruşunun anlatıldığı kederli ve imkansız bir aşk hikayesi sunuyor. Kars'ta başlayan hikayesi, İstanbul'da dumanı üstünde yoksul bir mahallede devam eden dizinin çekimleri hemKars'ta hem de İstanbul'da gerçekleşiyor.

Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu ve Gizem Özgül'ün yazdığı, başrollerini Ekin Türkmen ve Ertan Saban'ın paylaştığı Bir Kadın Tanıdım'ın Oyuncu kadrosunda Savaş Özdemir, Neslihan Yeldan, Nergis Çorakçı, Deniz Sipahi, Suat Ergin gibi isimler yer alıyor.

Konusu:
"Bir Kadın Tanıdım" kederli ve imkânsız bir aşk hikayesidir ve bir kadının inadına ayakta duruşunun...
Bahar (Ekin Türkmen),Kars'ta doğmuş büyümüş, görücü usulüyle evlendirilmiştir. Kocası kısır olduğu için çocuğu olmamış ama kusur hep Bahar'dan bilinmiştir. Kocası "erkekliğini kurtarmak" için bir gece "abi" dediği bir adamı Bahar'ın koynuna sokmaya kalkınca, çaresiz, elini kana bulamıştır. Eski adını, hayatınıKars'ta bırakıp başka diyarlara yola çıkar Bahar... Bir tren camının önünde kendine yeni bir isim bulur... "LEYLA"... O artık Leyla'dır... Leyla'yıİstanbul'da dumanı üstünde yoksul bir mahalle ve yürekleri nefessiz kalacak kadar acıyla dolu insanlar beklemektedir. Öldürülen eski sevgilisinin suretiyle yaşayan Umut (Ertan Saban), Leyla'ya minibüsüyle çarpmadan son anda durur. Gözünün gördüğüne inanamaz, yıllar önce ölen sevgilisinin sureti karşısında durmaktadır...

izledim ve begendim, oyuncular super....Allah kimsenin yolunu yolsuza dusurmesin.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Amin...  :amin: bende yari yari baktim  :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bir çocuk sevdim
bir kadın tanıdım
sırada ne var acaba.........

oslemturgay

derbeder

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 20 Kasım , 2011, 22:26:05
bir çocuk sevdim
bir kadın tanıdım
sırada ne var acaba.........
dizinin ilk tanitim fragmanlarini gordugumde bende aynisini dusunmustum  :ehi:
sanki son yillarda dizi isimleri baya baya uzadi gibi...

eskiden daha kisa olurdu; kusatma, intikam gibi..

simdide; oyle bir gecer zamanki, bir cocuk sevdim, bir kadin tanidim, fatmagulun sucu ne, mazi kalbimde yaradir vs vs..

off yeni dizilerde hep kadinlari dovmek, tecavuz etmek moda oldu, umarim yakinda dizi konulari degisir. cunku ozenip aynisini yapan cahiller cok memlekette.

Balböceği

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

oooo daha neler cikar neler  :ehi: bi ara kizlar yeni bir dizi cikmisti sanirim..
filiz akin falan vardi sanirim yayindan kaldirildi  :D

derbeder

ali riza emminin dizisini demiyormusun? sanirim 8-9 bolumluk bir anlasmalari varmis 3-4 bolumden sonra yayindan kaldirilmis. hatta dizinin tum parasini ali rizaya pesin vermisler ama dizi bitince gelip oynamadigi bolumlerin parasini teslim etmis. kucuk sirlardaki heves' te oynuyordu o dizide, ama bi seye benzemiyordu ilk bolumu izlemistim ve catlamistim daha izlerken  :ehi:

Balböceği

evt ya o dizi kaldirandan allah razi olsun  :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Kasım , 2011, 16:44:30
evt ya o dizi kaldirandan allah razi olsun  :ehi:
bencede neydi öyel çakma yaprak dökümü gibi :ehi:

derbeder

bu dizide baydi bence, kizim nerede' ye dondu iyice  :ehi: kiz kosuyor arkasindan asiklari kosuyor  :ehi: :ehi: pana film sana hic yakistiramadim bu diziyi, ya senaryoyu duzelt ya da baska bir dizi cek  :k06:

HASRET!M S@N@

Balböceği

bakmiyorum cok sacma oldu  ;D

°•.ℓανιηуα.•°

aynen ben de bakmıyorum. durduğum yerde sinir olmicam artık. diziler ruh halimizi bozucak  :-ooo