10 Mayıs , 2024, 08:39:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

off kızlar herşey yine kötü......... patlıycam....

Başlatan dilara ışık, 17 Kasım , 2011, 10:18:55

« önceki - sonraki »

dilara ışık

meraba kızlar.... herşey bu ay bitti dedim... oldu geldi bebeğim ama malesef yine geldi ve gitti... tekrar düşük yaptım... artık zor duruyorum ayakta artık üzülmemek elde değil 4. de gitti.... ne yapacağımı bilmiyorum... avazım çıktıkca bağırmak geliyor içimden... heleki etrafımda ama üzülme diyen kişiler varken... daha fena geçiyor... artık ne umudum ne de gücüm kaldı... kafayı yemek üzereyim.... allahım neler oluyor böle... anlam veremiyorum.... 
:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

RuHGuZeLi

canım öncelikle geçmiş olsun. Doktora gittin mi bu konuda merak ettim canım. Çünkü azımsanmayacak sayıda düşük yapmışsın. Bence bir doktor gidip bunun nedenlerini araştır tatlım. İnş sağlıklı bir bebişin olur da kucağına alırsın.

serserim

dilaracım bak ne anlatıcam sana bende biraz önce 4 tane düşük yapan arkadaşımın tekrar hamile olduğunu öğrendim,onun rahim şeklinde bir problem vardı ameliyat oldu senin düşük nedenlerin araştırıldımı canım benim

ยรlคภ๓คz göภlüm

evet canım düşük nedenlerini araştırdın mı? Allahım inşl. bu acıyı bir daha yaşatmaz ve sağlıklı bir bebeğin olur

mavişim80

canım ne desek sana suanda boşş.senin içindeki acıyı biz anlayamayız ama elimden geldiği kadar derdine ortak oluruz.gecmiş olsun yüce rabbim acıyı göstermesin...bunun bir nedeni vardır hayatım doktorunu değiştir.hastaneni değiştir.tetkiklerine tekrar baska bi yerde yaptır.benim kayınvalidem de aynı sorunları yasamıs eşimi doğurdukktan sonra hep 3.ayda 4.ayda bebkler düşüyormus.kanı bebeği tutmuyormuş...sende bi daha knt ettir kendini..bunun bi acıklaması yokmu?nedennini bilmiyormusun canım..?

serserim

canım benim en güzel teselli çocuğun olabiliyormuş bu çok önemli ya hiç olmasa daha kötü ya yapılması gereken tek şey neden düşük olduğu muhakkak bir durum var ki düşükler meydana geliyor nedenini bulduğun zaman inşallah sağlıkı bebişine kavuşursun canım ilk iş nedenini araştırmak peki doktorun nediyor düşüklerin nedenini söylüyormu Allah yardımcın olsun canım tez vakitte sevindirsin inşallahh

suzannn

CANIM BENİM GEÇMİŞ OLSUN NE DİYECEĞİMİ BİLEMİYORUM AMA ARAŞTIRMA YAPILMIŞMIYDI YAPILMADIYSA MUTLAKA YAPTIR EĞER YAPILDIYSA VE BİŞEY ÇIKMADIYSA TUTANA KADAR DEVAM EDECEKSİN MECBUR ALLAH ZAMANI GELDİĞİNDE BEBEĞİN GİTMEYECEK SENİNLE KALACAK

dilara ışık

TEŞEKKÜRLER KIZLAR... NEDENİ O KADAR ÇOKKİ... EVET TÜM TETKİKLERİM YAPILDI SANIYORDUM AMA MALESEF EKSİK TEDAVİ GÖRÜYORMUŞUM.... DOKTORUMU ACİL DEĞİŞTİRDİM VE ARTIK HASTANEYE GİTMEYİ HİÇ DÜŞÜNMÜYORUM.. MALESEF BENİ OYALAYAN ŞU ANA KADARA BÜYÜK DOĞUM OLDU... HERŞEYİ BEN SÖLEMEM RAĞMEN... ŞİMDİ KAN DEĞERİM 0 OLSUN BAKACAK TEKRAR DOKTORUM... KIZLAR BENDE B12 0 IN ALTINDA. DEMİR EKSİKLİĞİ VAR ÇOK YÜKSEK. C VİTAMİNİ TAKVİYESİ GEREKLİYMİŞ. RAHİMİMİN UFAK OLDUĞUNU ÖĞRENDİM 3 YILDAN SONRA.. VE 2 KEZ YAPILAN RAHİM FİLMİNDEN SONRA... PEK ÖNEM TAŞIMIYORMUŞ AMA ŞEKİL BOZUKLUĞU OLABİLİR DİYOR DOKTOR. EŞİMİN SPERMLERİNE BAKILDI 2 DEFA AMA EKSİKMİŞ TAM MORFOLOJİSİ YOKMUŞ. VE BENDE İLK DÜŞÜKTEN SONRA GÖĞÜSLERİMDEN SU GELİYODU MEĞER BU SÜTHORMONUNUN SALGILADIĞI SÜT BENZERİ BİRŞEYMİŞ. DOKTORUM SÜT HORMONUNUN YAPTIĞI BİR DURUMDA OLABİLİR DEDİ... YA DAHA NE SAYIYIM.. DÜŞÜNÜN 3 YILDIR GİTMEDİĞİM DOKTOR KALMADI VE BANA TROİTTEN BİŞİ OLMAZ DEDİ B12 EKSİKLİĞİ DÜŞÜK YAPMAZ DEDİ. GÖĞSÜMDEN GELEN SUYUN ÖNEMİ OLMADIĞINI SÖLEDİLER.... İNANIN KIZLAR KAFAYI YİYECEM ARTIK NE OLDUĞUNU BİLSEM ŞU DİYECEM... SIKINTIDAN ÇATLIYCAM... YANİ BOŞA GİDEN ZAMANAMI ACIYIM.. KAYBETTİĞİM BEBEKLERİMEMİ... ÇEKTİĞİM ACIYAMI...

AMA HERKESİ ALLAHA HAVALE EDİYORUM.... BU PARA YİYİCİ KENDİNİ DOKTOR DİE ADAYANLAR BETER OLSUNLAR BAŞKA BİŞİ DEMİYCEM...

TEK DİYECEĞİM ÖNÜMÜZDEKİ AYA YAPILACAK TESTLERİM HAYIRLISIYLA ÇIKSIN BAKALIM NEDEN OLMUŞ... RABBİM CÜMLEMİZİ İYİ İNSANLARLA KARŞILAŞTIRSIN... RABBİM BU ACILARI ÇEKTİRMESİN... İNŞALLAH TEZ ZAMNDA ALIRIM BEBEĞİMİ KUCAĞIMA .... TÜM İSTEYENLERE VERSİN RABBİM...
HEPİNİZE TEŞEKKÜRLER... ÇOK CANIM SIKKIN VE ANLAYA KİMSE YOK BENİ.....
:BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

gülendam83

canım benim yaa çok geçmiş olsun çok zor bi  durum o kadar iyi anlıyorum ki seni bende iki bebeğimi düşürdüm ... Rabbim yardımcın olsun büyük bi imtihandasın unutma  mükafatını alırsın inşallah sabret arkadaşım... sabret demek  kolay biliyorum ama başka da çaremiz yok... günahlarına kefaret olur inşallah çektiğin sıkıntılar... sağlıklı bi gebelik diliyorum sana rabbim salih bir evlat nasip eylesin sana ve tüm isteyenlere  :amin: :amin: :amin:
EN BÜYÜK PİŞMANLIĞIM PİŞMAN OLURUM DİYE YAPAMADIKLARIM VE
DOKUNAMADIKLARIMDIR.

suzannn

CANIM BENİM GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜCÜ YIPRATICI BİR DÖNEMDESİN HAKLISIN BENCE ÜNİVERSİTEYEMİ GİDİYORSUNN YOKSA ÖZELEMİ ÜNİVERSİTELER BUNUN UZMANI GERÇEKTEN BENİMDE 5 DÜŞÜK VARDI VE ARAŞTIRMASINI YAPIYORLAR GENETİK BAKILDIMI SİZE GENETİK BOZUKLUKLARDA DÜŞÜĞE NEDEN OLUYOR VE BUNUN BİR ÇOK SEBEBİ VAR AMA EN ÖNEMLİSİ RABBİMİZİN BİZE VERDİĞİ SINAVI DİYE DÜŞÜNÜYORUM İNŞALLAH SINAVIMIZI KAZANIRIZ SABIRLI OLMALIYIZ SENİ ÇOK İYİ ANLIYORUM HAKKINIZIN HAYIRLISI OLSUN ÜNİVERSİTE HASTANESİNE GİT VE ARAŞTIRMALARI TAM ANLAMIYLA YAPILSIN VE BU AŞAMADA DİNLENİRSİN KAFANI RAHATLATIRSIN YOKSA BU PSİKOLOJİ İNSANI BİTİRİR

duygucuk

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM.. BENCE BU GİBİ DURUMLARDA SEÇTİĞİMİZ HASTANE ÇOK BÜYÜK ROL OYNUYOR..BAZI DR VAR BAŞINDAN SAVIYOR İNSANI..SENİNDE ŞANSSIZLIĞIN BU YÖNDE OLMUŞ BİRAZDA.. BENCE GEREKEN ÖNEMİ GÖSTERMEMİŞLER...YA DÜŞÜNSENE SAĞLIKOCAĞINDA Kİ DR BİLE BANA DEDİKİ EĞER KANSIZLIK YADA DEMİR EKSİKLİĞİ FAZLA OLURSA BEBEK DÜŞEBİLİR DEMİŞTİ...BANA FOLİK ASİTTEN ZİYADE KAN HAPI KULLANMAM LAZIM DEMİŞTİ.. İÇİNDE FOLİK ASİT OLAN HEM DEMİR OLAN BİR KAN HAPI VERMİŞTİ.. BUNU YAPANDA BASİT BİR SAĞLIKOCAĞI DR. ÜSTELİK HAMİLE FELAN DEĞİLDİM VE DR HER İHTİMALE KARŞI VERMİŞTİ BANA HAPI.. KALDI Kİ BİZLER DAHA BÜYÜK HASTANELERE VE UZMAN DR LARA GİDİYORUZ GENEDE GEREKEN ÖNEMİ VE HASSASİYETİ ONLARDAN GÖREMİYORUZ...CANIM SENDE DR. VE GEREKİRSE HASTANENİ DEĞİŞTİR VE İYİ BİR ARAŞTIRILSIN DÜŞÜK NEDENLERİ..ALLAHIM SABIR VERSİN..İNŞALLAH BU SIKINTIDAN KURTULURSUN BİR AN ÖNCE.. :amin:
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

bebeğimbenim(şerife)

allahım bol sabır versin allahımmmm büyük canımmm :amin: :amin: bu acıyı çeken anlarr allahım kimseye yaşatmasınnnn bidahaaa :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:allahımmm karşınaaa ilmi alim insanlar çıkarsın derdine derman olsunn doktorlar ilgilenmiyorlarrr hiçç nekadar özele de gitsen aynı hep :caca: :caca:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

kuzucuk

geçmiş olsun canım.canım bak ne güzel bebişin oluyomuş ama eğer Allah nasip etmediyse mutlaka bir hayır vardır.emin ol hamiş kalabildikten sonra mutlaka en kısa sürede bebişin sana tutunacak canım.Allah hepimizin yardımcısı olsun.. :amin:  :amin:  :amin:

dilara ışık

çok teşekkürler kızlar... iyiki varsınız ... en azından anlatabileceğim birileri var.... beni anlayan birileri.... allaha şükür evet hamiş kalabiliyorum ama düşmesi çok üzüyor insanı... hayırlısı ne diyim... allah gösterecek elbet bir yol...ne diyim...
:y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

dilara ışık

Alıntı yapılan: kuzucuk - 17 Kasım , 2011, 14:49:18
geçmiş olsun canım.canım bak ne güzel bebişin oluyomuş ama eğer Allah nasip etmediyse mutlaka bir hayır vardır.emin ol hamiş kalabildikten sonra mutlaka en kısa sürede bebişin sana tutunacak canım.Allah hepimizin yardımcısı olsun.. :amin:  :amin:  :amin:

teşekkürler canım inşallah rabbim bekleyen herkese versin inşallah... inşallah en kısa sürede tutunur bebeğim...
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: