eşimin doğum günü yaklaştı ne alcammm :(

Başlatan MASAL ILGIN, 16 Kasım , 2011, 19:32:09

« önceki - sonraki »

MASAL ILGIN

kasımın 30unda eşimin doğum günü var 3 senedir beraberiz doğru düzgün bi kutlama yapamadık ama bu sene güzel bi süpriz yapmak istiyorum hem hediye hemde doğum günü olarak neler yapabilirim (tabiiii bütçem kısıtlı maalesefff  :'( :'(()

Sır_Çiçegi

cnm yazıyı yeni gördüm ne yaptın cnm kutladınız mı  :occasion5:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 07 Aralık , 2011, 21:03:56
,maaleseffff hastanede geçirdik ben rahatsızlandım orda kutladık  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: masalılgın - 10 Aralık , 2011, 17:25:08
Alıntı yapılan: Duygu_58 - 07 Aralık , 2011, 21:03:56
,maaleseffff hastanede geçirdik ben rahatsızlandım orda kutladık  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

aa üzülme cnm önce saglık lazım demi bir dahaki dogum gününe Allah nasip kısmet ederse güzel bi şekilde istedigin gibi olur  :flowers:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kuzucuk

GEÇMİŞ OLSUN CANIM İ  :flowers: SAĞLIK OLSUN İNŞALLAH DİĞER ÖZEL GÜNLERİNİZİ GÖNLÜNÜZCE KUTLARSINIZ  :amin:

kuzucuk

BENİM DE EŞİMİN DOĞUM GÜNÜNE BİR AY VAR VE BEN EN ÇOK EŞİME HAMİŞ OLUP SÜPRİZ YAPMAK İSTİYORUM AMA TABİ KISMET  :amin:  :amin:  :amin:

beautyandthebeast

Canim cok gecmis olsun :( Böyle zamanlar aslinda sagligin her seyden önemli oldugunu gösteriyor.Saglik yerindeyse en az imkanlarla bile kutlama yapilabiliyor, mutlu olunabiliyor.

Yalniz bu sevdicegime ne alsam derdi bende de var hep. Önceden hep klasik seyler aldim, kol dügmesi, kravat tarzi. Ama bu sefer kendime siparis ettigim siteden ona da saat siparis ettim, gerci d.gününe daha var ama dayanamadim. Alternatif olur diyorsaniz bakabilirsiniz siz de: http://www.chrono24.com.tr. Ama hepimizin hatirlamasi gerek saglik bize de esimize de bebegimize de bahsedilmis en büyük hediye aslinda :)

mavişim80

KIZLARR YARDIM EŞİMİN DOĞUM GUNU HAFTAYA PERSEMBE VE BEN NE ALACAGIMI BİLEMİYORUM.SAAT AYAKKABI PANTOLON GÖMLEK KRAVAT HER BİŞEYİ VAR  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: TABİ BENDE VARIM BUNLARIN İÇİNDE EEE PEKİM NE ALINIR GERİYE :) :ehi: :ehi:

Sır_Çiçegi

ben kendi fikrimi sölemek istiyorum cnm

eşime bizim baş harflerimizden olan kol düğmesi yaptırmayı düşünüyorum gümüş :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

karapnr

oyun konsolu & oyun , deri cüzdan, resminizin ya da isminizin olduğu anahtarlık, isminin yazılı olduğu tuttuğu takımın forması olabilir. şimdilik bunlar geldi aklıma ben de en son forma yaptırmıştım aşkıma  :love9: