16 Nisan , 2024, 16:27:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Nagihanin efesi kucagina kondu

Başlatan susanna, 11 Kasım , 2011, 14:45:07

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

ha geldi ha gelicek vakit geçmiyor zaman gitmiyor derken vaktimiz de geldi çok şükür hatta evimizdeyiz oğlumla hep normal doğum olsun istiyordum olmadı hasaneye gittiğimizde 2cm açılmam vardı ama çatılarım çok dar oldugu için fıtıgım olmasa bile normal doğum yapamazmışım hep maşallah oğluma 4kilo doğdu yani istesek yinede olmuyormuş hakkımızda hayırlısı dedik doğumumuza girdik kısaca burdan anlatayım cuma günü saat 9:30 hastaneye gittik bütün gece uyumadım heyecandan nasıl olucak ne yapıcaz diye düşünmekten kayıtlarımızı yaptırdık odamıza gectik tahliller bekleme derken 11:45 te doğumhaneye girdim doğumhaneye inene kadar eşim ailem herkes yanımdaydı herkes ağlamaklı  :y25: tabi bende eşim elimi hiç bırakmadı hatta o da girmek istedi doktorumuz istemedi çünkü o arada fıtıgımda alınıcaktı ameliyathan :y25:ye girdim ilk açılmama baktılar 2 cm sonra sonda taktılar ilk defa taktırıyordum  :cildir: iğrenç bişey allahtan ilk inde tuttu doğumhaneye girdik üşümeye başladım doktorum geldi yanıma korkma herşey çok güzel olucak prensin geliyor dedi rahatlattı biraz beni ama ben hala titriyordum hem korku hem üşüyordum üzerime yeşil yeşil örtüler geldi  :) anestezi doktoru  yanımda neler yapıcağını anlattı konuşturmaya başladı hatırladıklarım 18 yaşındamısın sen diye sordu çok gençsin dedi hayır dedim bide fotograf makinamızı vermiştik onlara gel bir resmini çekelim dedi resmimi çekti çok komik çıkmışım acıların kadını gibi  :k06: sonra fotograf makinanız çok güzel bunu vermeyelim size olurmu dedi ha dedim gerisini hatırlamıyorum 12:15 bebeğim doğmuş ilk babasının kucagına vermişler eşim ağlamış  :y25: :y25: sonra basımda doktorlar vardı iyimisin bizi duyabiliyormusun gibilerinde sorular soruyorlardı  odama geldim kendime hemen gelemedim ama ilk oğlumu sordum kucagıma verdiler  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: hayatın anlamı oydu oan hala oyle aşkı oğlumda yaşıyorum şuan hep gözlerinin içine bakıyorum konuşuyoruz onunla iyi geldin hayatımıza bebeğim iyiki doğdun ve benimsin seni çok seviyorum herşeyim kalbim nefesim...
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

...ŞehzadEfe...

bu arada listedeki bütün arkadasların isimlerini teker teker soyledim rabbime dua ettim hepinizi için allahım isteyen bütün arkadaslarımada nasip etsin kızlar hep dualarımdaydınız doğumlarınız için hepinizi için

ORNA

canım benim çok saol duaların için allah tosununu sana bağışlasın  :amin: :amin: :amin: :amin:

Aytii

Oyy Nagişimmm çok duygulandım  :y25: :opucuk: çok şükür artık kollarında miniş prens  :love9:

KONYALI

hayırlı olsun cnm,allah sağlıklı uzun ömürler versin,analı babalı buyutsun ınsallah

...ŞehzadEfe...

çok sağolun kızlar allah razı olsun

aytim ben bu prensi bırakıp nasıl işe gidicem şimdiden taslanmaya başladım  :y25: :y25: :y25:

tulayysl

nagihancım coooook gecmiş olsun gozun aydınlar olsun. efecikle guzel gunler diliyoruz

yellowrose

nagişim gözün aydın canım benim, geldi sonunda yakışıklı efemiz :k06:
Allah her daim sağlık ve güzellikler nasip etsin sizin gibi güzel ana-oğula  :nazar: :amin:
kocaman öptük asyamla efeyi ve seni nagiş teyzesi  :opucuk:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

ruyam616

Alıntı yapılan: nagihannn - 14 Kasım , 2011, 14:13:51
ha geldi ha gelicek vakit geçmiyor zaman gitmiyor derken vaktimiz de geldi çok şükür hatta evimizdeyiz oğlumla hep normal doğum olsun istiyordum olmadı hasaneye gittiğimizde 2cm açılmam vardı ama çatılarım çok dar oldugu için fıtıgım olmasa bile normal doğum yapamazmışım hep maşallah oğluma 4kilo doğdu yani istesek yinede olmuyormuş hakkımızda hayırlısı dedik doğumumuza girdik kısaca burdan anlatayım cuma günü saat 9:30 hastaneye gittik bütün gece uyumadım heyecandan nasıl olucak ne yapıcaz diye düşünmekten kayıtlarımızı yaptırdık odamıza gectik tahliller bekleme derken 11:45 te doğumhaneye girdim doğumhaneye inene kadar eşim ailem herkes yanımdaydı herkes ağlamaklı  :y25: tabi bende eşim elimi hiç bırakmadı hatta o da girmek istedi doktorumuz istemedi çünkü o arada fıtıgımda alınıcaktı ameliyathan :y25:ye girdim ilk açılmama baktılar 2 cm sonra sonda taktılar ilk defa taktırıyordum  :cildir: iğrenç bişey allahtan ilk inde tuttu doğumhaneye girdik üşümeye başladım doktorum geldi yanıma korkma herşey çok güzel olucak prensin geliyor dedi rahatlattı biraz beni ama ben hala titriyordum hem korku hem üşüyordum üzerime yeşil yeşil örtüler geldi  :) anestezi doktoru  yanımda neler yapıcağını anlattı konuşturmaya başladı hatırladıklarım 18 yaşındamısın sen diye sordu çok gençsin dedi hayır dedim bide fotograf makinamızı vermiştik onlara gel bir resmini çekelim dedi resmimi çekti çok komik çıkmışım acıların kadını gibi  :k06: sonra fotograf makinanız çok güzel bunu vermeyelim size olurmu dedi ha dedim gerisini hatırlamıyorum 12:15 bebeğim doğmuş ilk babasının kucagına vermişler eşim ağlamış  :y25: :y25: sonra basımda doktorlar vardı iyimisin bizi duyabiliyormusun gibilerinde sorular soruyorlardı  odama geldim kendime hemen gelemedim ama ilk oğlumu sordum kucagıma verdiler  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: hayatın anlamı oydu oan hala oyle aşkı oğlumda yaşıyorum şuan hep gözlerinin içine bakıyorum konuşuyoruz onunla iyi geldin hayatımıza bebeğim iyiki doğdun ve benimsin seni çok seviyorum herşeyim kalbim nefesim...

hayirli olsun canim hosgelmis tosuncuk efe pasa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: allah nazarlardan saklasin dogum kikayende cok guzelmis esinin gozleri dolmus ya oglunu kucagina aldiginda kelimelerin bittigi an...
ins bizde yasariz o guzel duyguyu :amin: :amin: :amin:
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

°•.ℓανιηуα.•°

canım benimmm gözünüz aydın öncelikle  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

hikayeni okudum çok duygulandım canım benim.  :y25: çok güzel bi his yaaaa...

Ya-semin

Alıntı yapılan: nagihannn - 14 Kasım , 2011, 14:13:51

tebrik ederim canım, Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah :amin: :nazar: :nazar:
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana