Nagihanin efesi kucagina kondu

Başlatan susanna, 11 Kasım , 2011, 14:45:07

« önceki - sonraki »

susanna

kizlar nagihan bugun sezeryanla efesini kucagina almis efemiz 4 kiloymus  :nazar: azonce aradim nagihanda cikmis suanda dinleniyormus ikiside iyiymis
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
massallah sana efe pasammmm benim
nagihancim bol sutlu gazsiz uykusuz gunlerin olur insallah canim arkadasim  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirli olsun masallah efe pasaya  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: tebrikler nagihancım masallah paşamıza kilosu na  :nazar: :hello2: :hello2: Rabbim gulr gule buyutmenizi nasip etsin  :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

suzannn

HAYIRLI UĞURLU OLSUN ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP EYLESİN İNŞALLAH ÖMRÜ UZUN OLSUN

@@@gözde@@@

hayırlı olsun canım Allah analı babalı büyütsün :amin: :nazar:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Hayırlı olsun arkadaşım,Allah analı babalı büyütsün inşallah.bol sütlü ve gazsız günler diliyorum :flowers:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

SABIRTAŞI

HAYIRLI UĞURLU OLSUN CANIM.....GEÇMİŞ OLSUN ALLAH ANALI BABALI GÜZEL GÜNLERDE BÜYÜTSÜN İNŞALLAH.....

Aytii

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Hayırlı olsun canımmmmm  :opucuk: hayırlı evlat olsun Efe Paşa  :amin: Bol sütlü günler olsun gazsız tuzsuz inşallahhhh

yasmin24

Allah analı babalı büyütsün gözün aydın canım  :flowers: :flowers: :flowers:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

gözün aydın canım hayırlı evlat olsun inşallahhh  :flowers: :flowers:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

tulayysl

masallah canım guzel gunler sizin olsun bakalım

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

tosunumuz adı gibiymiş maşallah
hoşgeldin efemiz dünyamıza

gökkusağı

hoşgelmiş efe paşaaaa allah hayırlı evlat olmasını nasıp etsin nagihancım tebrik ederim  :flowers: :love9:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

ORNA

tebrik ederim adaşım maşşallah efeye  :amin:  :amin: :amin: çok çok geçmiş olsun canım allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin hayırlı bir evlat olsun  :amin: :amin: :amin: :amin:

__nil__

HAYIRLI UĞURLU OLSUN ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN