28 Nisan , 2024, 19:35:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

H@SRETİM SANA (CANAN) DÜŞÜK YAPMIŞ

Başlatan qonca, 10 Kasım , 2011, 12:30:30

« önceki - sonraki »

qonca

10 Kasım , 2011, 12:30:30 Son düzenlenme: 10 Kasım , 2011, 12:34:01 qonca
arkadaşlar mağlesef canan düşük yapmış

az önce görüştüm düşük yapmışın demiş doktoru

bayramda zaten ağrıları varmış ama gitmemiş doktora

şuan moralim çok ama çookk bozuk  :y25: :y25: :y25:

1 hafta sonra gel yine bakalım demiş doktoru

toprakk

ayy canım yaa uzunsüre aradan sonra gebe kalmıstı oda düştü ama olsun canım arkadasım moralimi sakın bozma bir basladınmı gerisi gelir insallah yeter ki baslangıcını yakala :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers:
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

qonca

bunun arkasına 1 ay sonra hamile kalırsın demiş doktoru

inş rabbim hayırlısını versin

gökkusağı

cnm benimmm bitanemm sakın ama sakın üzülme düşüğün ayağı içerde olur derler eskiler hep çokda doğru burda düşükten hemen sora hamile kalan birsürü arkadaşımız var.rabbim hayırlısını versin cananım şok oldum görünce ama sakın üzülme rabbim mutlaka hakkımızda hayırlı olanı yazmıştır  :opucuk:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

insu

Canım benim ya çok üzüldüm :crybaby2: :crybaby2: sağlık olsun rabbim böyle yazmışş elden bişey gelmez inşaallah aratmadan tekrar nasib eder Yüce Rabbimmm :amin: :amin: :amin:
Herşeyin hayırlısı...

@@@gözde@@@

canım benim ya :y25: nedicemi bilemiyorum  Allah tez zamanda aratmadan hayırlısı sağlıklısıyla tekrar nasip eder inşallah :amin:

ツgöçmen_54 ツ

çok üzüldüm canancım  :y25: allah bir daha nasip etcek inşallah  :amin:

destina06

başlığı görünce öyle bi kaldım sonra acaba doğrumu okuyorum diye yine okudum :y25: :y25: :y25: hamileliğine çok sevinmiştim buna da bir o kadar züzüldüm.Allahım tez zamanda sağlıklı bir şekilde tekrar bebişini göndersin sana :amin: :amin: :amin:

tweety0555

ne soylesem bos  :crybaby2:rabbım hayırlı zamanda hayırlı evlattlar nasıp etsın ınsaalh semı cumle ısteyenlerle :amin:

suzannn

CANIM BENİM ÜZÜLME DESEM BOŞUNA SENİ İYİ ANLIYORUM BUNCA SENEDEN SONRA KAVUŞMUŞKEN KAYBETTİN AMA EN AZINDAN HAMİLE KALABİLİYORMUŞSUN ONÜ GÖRMÜŞ OLDUK İNŞALLAH ACISIINI ÇABUK UNUTTURUR RABBİM

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm benim ya inanmiyorum basligi okuyunca tüylerim ürperdi  :y25: seni en iyi benim gibi yasayanlar anlar zor durum ne desen hafif yaninda  :sad1: ama üzülme gercekten düsügün pesinden hemen hamile kalabilirsin bak beni örnek al kürtajdan hemen 1ay sonra adet görmeden hamile kaldim Allaha sükür bebegim beni birakmadi  :amin: :nazar: sende iyi düsün iyi olsun üzülme  :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:( CANANIM O KADAR ÜZÜLDÜMKİ ANLATAMAM SANA  :-[ İNŞ HEMEN ARKASINDAN HAMİLE KALIRSIN SAGLIKLI SIHATLI RABBİM BUYUKTUR CANIM HAYIRLISI BÖLEMİŞ  :honk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

yasmin24

cananım ne desem boş ama üzülme ne olur rabbim en kısa zamanda bidaha nasip etsin inş  :y25: :y25:

melek-çağlar

çok geçmiş olsun arkadaşım. üzülme desekte boş biliyoruz ama bir çoğumuz düşük yaptı malesef. ama bak hemen ardından yine hamile kaldık ve sağlıklı bir şekilde kucağımıza aldık seninde öyle olacaktır. inş. en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın :flowers:

elfo

Kendimi zor tutuyorum  :y25: imtihan dünyasındayız bir kere daha gördük örneğini  :y25:
Rabbim şu günlerini sadece gülümseyerek  hatırlayacağım nice güzel günler nasip etsin  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.