27 Nisan , 2024, 17:44:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

H@SRETİM SANA (CANAN) DÜŞÜK YAPMIŞ

Başlatan qonca, 10 Kasım , 2011, 12:30:30

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

öyle cnm bnm hiç süphesiz zaten iyiyim allaha sükür

HASRET!M S@N@

tesekkürler begümcüm cok sağol allah razı olsun

xxcansuxx

canım tekrar geçmiş olsun... demek bhcgden baktı dr... inş. bundan sonrada süprizle sağlıkla gelir bebeğin dün bende yazacaktım sana hep korkuyordun iletilerinde bile temkinliydin :dontknow: hayırlısı olsun...cananım iyi olmana da sevindim rabbim en kısa zamnda dinlenirken tekrarını nasip etsin sımsıkı tutunsun  :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

cansucum cok tesekkür ederim cnm bnm belki inanmıcaksın ama içimde epey rahatlık var ya yada hala olayın sokundayım ondandır içime attıgımdandır bilmiyorum garip bir rahatlık var gerci yanlız kalırsam aglıyorumda simdi eve gidicem heryeri temizlicem temizlik bana terapi gibi geliyor

rusta

canancm çok geçmiş olsun canm..haklsn okudum söyledklerni allah sabrını veriyor..çok üzüldm ama yapacak bişi yok sadece umutlu ol ve düşünmüyorum deme tatlım üstünden ne kadar zaman gecsede insan unutamıyo..bu yüzden allahtan hayrlısını dile  :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 11 Kasım , 2011, 11:05:06
cansucum cok tesekkür ederim cnm bnm belki inanmıcaksın ama içimde epey rahatlık var ya yada hala olayın sokundayım ondandır içime attıgımdandır bilmiyorum garip bir rahatlık var gerci yanlız kalırsam aglıyorumda simdi eve gidicem heryeri temizlicem temizlik bana terapi gibi geliyor
canımsın iyi ol...  Allah kulunu darda koymaz kaldıramayacağı yükü yüklemezmiş... sende güçlüsün inş. bunuda en kolay şekilde atlatacaksın... kendini çok yormadan yap canım temizliğini,sonuçta ağrın sızın olur sonrasında çekme sancı kendine dikkat et... ağlama canım kıyamam rabbim mükafatlandıracak seni sabrının sonunda  :opucuk:

duygucuk

canan bacım tekrar geçmiş olsun... allah sabrını verir sana bunuda atlatırsın.. bence bir süre korunun. hem psikolojik olarak hemde bedenen kendini toparla bu şoku üzerinden at sonra yine başlarsınız bebiş çalışmalarına... zaten bundan sonra hamiş kalman zor olmaz senin için...en azından normal yolla hamile kalabildiğinide öğrendin..hem bu düşük bir tecrübe oldu senin için bir dahaki gebeliğinde sancılarını dikkate alırsın ve en baştan önlemini alırsın..çok geçmiş olsun canımbenimmm...
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

HASRET!M S@N@

tesekkürler canlarım cok sağolun iyiki varsınız zaten doktorumu değiştiricem ilk baslarda sancım var diye aradıgımda bana yat dinlen yapacak birsey yok demişti progeston ilacı bile vermedi simdi baskasına gidicem ama bir süre sonra hemen değil allah yardımcımız olsun inanın sabrını veriyor rabbim ne diyelim gelen hersey rabbimden ben ondan ne gelirse razıyım demekki sınavım bitmemi rabbime hamdolsun beni sınadıgı için

ORNA

canancım inan okadar çok üzüldümki seni çok çok iyi anlıyorum bende senin gibiydim pek sevinememiştim hatta çevremdeki insanlarada söylüyodum içimde düşecekmiş gibi bir his var diye onlarda bana kızıyodu demkki insanın içine doguyo şöyle düşün canım allahın yine sevgili kullarıydıkki ne gördük nede kalp atışını duyduk nede kıpırtılarını hissettik emin olki onları yaşadıktan sonra onu kaybetmek dahada acı verirdi bize Allah hakkımızda hayırlısı neyse onu versin  :amin: :amin: :amin: en azından hamile kalabiliyoruz inşallah yakın zamanda meleklerimiz yine gelicekler annelerine  :amin: :amin: :amin: sakın üzülme canımmm  :opucuk: :opucuk:

HASRET!M S@N@

sağol nagihancım yasayan bilir bu acıyı ama gercekten hissetmiştim ben hep allaha sükür iyiyim bitanem

(A)yşe (D)eniz (A)da

Canan'cım çok geçmiş olsun çok üzüldüm :'( :'( derdi veren Allah dermanını da veriyor ben buna çok inanırım. ""Üzülme" der Mevlana ve devam eder: "Kaybettiğin her şey bir gün başka surette geri döner."" Meleğin uygun olan zamanda seni mutlaka bulacaktır... sen kendini yıpratma  :flowers: :flowers:

°•.ℓανιηуα.•°

CANANIM METİN OLMANA ÇOK SEVİNDİM. BENİM DE HALA Bİ UMUDUM VAR AMA.... BEBEĞİN GİTMEYEBİLİR Mİ ACABA?

HASRET!M S@N@

RuHGuZeLi

canım merakla bekliyorum ne yalan söyliyim hala benimde içimde umut var inş meleğin gitmemiştir senden...

GELSQMİNQ

canım benim çok geçmiş olsun demek hayırlısı böyle imiş allah tekrar en kısa zamanda nasip etsin hayırlısı ile aeo