H@SRETİM SANA (CANAN) DÜŞÜK YAPMIŞ

Başlatan qonca, 10 Kasım , 2011, 12:30:30

« önceki - sonraki »

GÜL GÜZELİ

Canım çok geçmiş olsun  :y25: Rabbim en kısa zamanda sağlıklı bi gebelik nasip etsin inşaAllah  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

:y25: :y25: :y25:

SÖZÜN BİTTİĞİ AN...

ÇOK AMA ÇOK ÜZGÜNÜM CANANIM. BAŞLIĞI GÖRÜNCE TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU...

AMA METİN OLACAKSIN... RABBİM YİNE VERECEK SANA Bİ EVLAT. HAYIRLISI BÖYLEYMİŞ DEMEKTEN BAŞKA YAPABİLECEĞİMİZ BİŞİY YOK...

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

çok üzüldüm yaa  :crybaby2:
ama aynı şeyi yaşamış bir olarak bidahaki ay hemen hamile kalıcan inşllh cnm  :amin:
ben de düşükten sonra hemen hamile kaldım hemde istemeden  :icon_thumright:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

gülendam83

canım benim.... Allahım yardım etsin ,geçmiş olsun hayırlı tez zamanda sağlıklı bir gebelik yaşarsın inşallah  :amin: :amin: :amin:
EN BÜYÜK PİŞMANLIĞIM PİŞMAN OLURUM DİYE YAPAMADIKLARIM VE
DOKUNAMADIKLARIMDIR.

susanna

canancim nasil uzuldum anlatamam canim arkadasim verende allah alanda bikere geldiya melegin allahin izniyle gene gelir yeterki sen iyi ol gecmis olsun tatlim

xxcansuxx

canım ya Allah en kısa zamanda tekrar nasip edecek inş.  :amin: :amin:
emin ol sağlıklı bir gebelik olsa devamı gelirdi düşdüyse vardır bir sebebi... üzülme desem de boş bende çok etkilendim konuyu görünce...
hani sancıları,ağrıları burada birçoğumuz çektik hamile olduğumuz ilk ay sana da korkma inş. bebeğin tutunacak dedik  :y25: ya hayırlısı böyleymiş... ben anlamadım kanama olmaz mı düşük olduysa  :dontknow: :dontknow: bunu yanlış mı biliyorum  :dontknow: :dontknow:

ecrin.su79

canım çok geçmiş olsun rabbim sabır versin :amin:inş. tez zamanda sağlıklı bir gebelik yaşarsın :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 11 Kasım , 2011, 00:14:49
emin ol sağlıklı bir gebelik olsa devamı gelirdi düşdüyse vardır bir sebebi... üzülme desem de boş bende çok etkilendim konuyu görünce...
hani sancıları,ağrıları burada birçoğumuz çektik hamile olduğumuz ilk ay sana da korkma inş. bebeğin tutunacak dedik  :y25: ya hayırlısı böyleymiş... ben anlamadım kanama olmaz mı düşük olduysa  :dontknow: :dontknow: bunu yanlış mı biliyorum  :dontknow: :dontknow:
normalde kanama olmasi lazim yani bende yaptim dusuk ole bakip nasil anladilar hala anlayamadim  :dontknow: :dontknow:

]

xxcansuxx

Alıntı yapılan: kelebegimm - 11 Kasım , 2011, 01:35:02
normalde kanama olmasi lazim yani bende yaptim dusuk ole bakip nasil anladilar hala anlayamadim  :dontknow: :dontknow:
acaba kanaması oldu mu  :dontknow: :dontknow: bayramda ağrısı varmış ama  :icon_scratch: hani 1 hafta sonra gel demiş dr ya bir mucize olur kalbini duyarlarmış :amin: :amin: normalde gebelik sonlandıysa kanamada gelir diye biliyorum ya yanlış mı biliyorum diye şüpheye düştüm :dontknow:

kelebegimm

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 11 Kasım , 2011, 01:40:24
Alıntı yapılan: kelebegimm - 11 Kasım , 2011, 01:35:02
acaba kanaması oldu mu  :dontknow: :dontknow: bayramda ağrısı varmış ama  :icon_scratch: hani 1 hafta sonra gel demiş dr ya bir mucize olur kalbini duyarlarmış :amin: :amin: normalde gebelik sonlandıysa kanamada gelir diye biliyorum ya yanlış mı biliyorum diye şüpheye düştüm :dontknow:

bende bir hafta sonra gel deince ole dusundum ama dusuk yapmissin nasil diyebiyor bebek yoksa dusduyse kanamayla disari atilmasi lazim ki o öle normal adet gibi felanda olmuo bi anda cok deisik bi sanci oluyo hayirlisi olsun canim hakkinda ins. bir hafta sonra mucize olur  :amin: :amin:

]

xxcansuxx

canım ya hani boş gebelik dese bebek oluşmamış dese anlarım bunlar aynı hamilelik belirtisi verip kanama olmuyor diye biliyorum ki bunu demek içinde çok erken kalp atışı uzun zamn duyulmaz kese vardır öyle der dr... ama direktde düşük yapmış denir mi kanama yok  :dontknow:
hakkında hayırlısı olsun inş. dr yanılmıştır adet söktürücü vs içmese keşke başka dr.ada görünse ben nedense çok drlarada güvenmiyorum

kelebegimm

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 11 Kasım , 2011, 01:53:36
canım ya hani boş gebelik dese bebek oluşmamış dese anlarım bunlar aynı hamilelik belirtisi verip kanama olmuyor diye biliyorum ki bunu demek içinde çok erken kalp atışı uzun zamn duyulmaz kese vardır öyle der dr... ama direktde düşük yapmış denir mi kanama yok  :dontknow:
hakkında hayırlısı olsun inş. dr yanılmıştır adet söktürücü vs içmese keşke başka dr.ada görünse ben nedense çok drlarada güvenmiyorum
aynen canim ins. icmes bos gebeligi bilmiyoum ama dusugu yasadim evde kendi kendime hemde herseyini anlarim kahverengi akintiyla basladi tam kanamada dusdu ama canan kanamam oldu demedi hic keske gorunse baska dokdorlarada 9. haftada  gorunen bebekler var cunku ins. hakkinda hayirlisi olur cok beklemisdi cok üzüldüm

]

xxcansuxx

Alıntı yapılan: kelebegimm - 11 Kasım , 2011, 01:56:07
aynen canim ins. icmes bos gebeligi bilmiyoum ama dusugu yasadim evde kendi kendime hemde herseyini anlarim kahverengi akintiyla basladi tam kanamada dusdu ama canan kanamam oldu demedi hic keske gorunse baska dokdorlarada 9. haftada  gorunen bebekler var cunku ins. hakkinda hayirlisi olur cok beklemisdi cok üzüldüm
geçmiş olsun canım sanada Allah sanada sağlıklı bebiş nasip etsin tekrardan  :amin:
bende üzüldüm ama hala umut var nedense konduramadım bu kadar beklentiden sonra herhalde... inş. en kısa zamnda tekrar hamile kalır... rabbim isteyen herkese nasip etsin bekletmeden fazla :amin: :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 11 Kasım , 2011, 02:03:07
Alıntı yapılan: kelebegimm - 11 Kasım , 2011, 01:56:07
geçmiş olsun canım sanada Allah sanada sağlıklı bebiş nasip etsin tekrardan  :amin:
bende üzüldüm ama hala umut var nedense konduramadım bu kadar beklentiden sonra herhalde... inş. en kısa zamnda tekrar hamile kalır... rabbim isteyen herkese nasip etsin bekletmeden fazla :amin: :amin:
aminn canim allah razi olsun benim icimdede bi umut var canandan dogru duzgun ne oldugunu duyana kadar ins. da umudumuz bosa cikmas :amin: :amin: :amin:

]

cano_m

adaşım canım arkadaşımm geçmiş olsun 1 hafta sonra gittiğinde umarım bi mucize olacağına inanıyorum. asla kötü düşünmüyorum düşünemiyorum. he ama olursada allahtann onun kudreti karşısında boynumuz kıldan ince biliyosun kader. bende düşük yaptım hemen ardından  hamile kaldım hiç beklemediğim anda. ama inşallahhh hayırlı haberlerini alacağız ben kendimi buna şartladım çünkü şuann. allaha emanet ol canım allahım hayırlısı neyse o olsun. dualarım seninle bitanemm :opucuk: