H@SRETİM SANA (CANAN) DÜŞÜK YAPMIŞ

Başlatan qonca, 10 Kasım , 2011, 12:30:30

« önceki - sonraki »

Ya-semin

canım çok geçmiş olsun, inan çok üzüldüm... bir yandan düşük yaparken, diğer yandan da hep aklımdaydın acaba canan ne yaptı, inşallah herşey yolundadır diye hep dua ettim durdum, ama malesef düşük yaptığını öğrendim, senin de kaderin benimle aynı oldu. ama güçlü olmak zorundayız canım, vardır Rabbimin bir bildiği, inşallah bundan sonra hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder Rabbim :amin: umarım sağlığın iyidir ve herşey yolundadır  :amin:
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

HASRET!M S@N@

kızlar hepinize cok tesekkür ederim iyi dilekleriniz için ben cok iyiyim allah sükür düşük yapmama hiç üzlemedim bile daha kötü seyler yasadım ama hepsi gecmişte kaldı inş bu son yasadıklarım son sınavım olur

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

canım çok geçmiş olsun Rabbim en hayırlı zamanda sağlıklı bir gebelik nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

HASRET!M S@N@

tesekkür ederim cnm bnm allah razı olsun

oslemturgay

canım hamile oldugunu görünce kendim gibi sevnmiştim
şükürler olsunki hamile kalabiliyorsun
inşallah hayırlı ve sağlıklı bir şekilde tekrar müjdeli haberlerini alırız
çok geçmiş olsun

HASRET!M S@N@

GülnurARSLAN

geçmiş olsun canım aynı kaderi paylaşıyoruz bende 2. bebişimi kaybettim bu hafta inşallah gelir bebişlerimizde üzüntülerimiz sevince dönüşür :y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2: :binkybaby: :binkybaby: :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

inş cnm bnm inş ben umudumu hiç yitirmedeim

laracroftt

ahh cnm benım cok sevınmıstım hamılelık haberını aldıgımda cok uzuldum gercekten cok gecmıs olsun en kısa zamanda kendını toparlamanı ve guzel haberler vermenı dılerım ...

✿گสЯเ_ќĮż✿

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( CANANCIM RESTMEN ŞOK OLDUM VE ÇOK ÜZÜLDÜM YAA.NE ZAMAN ÖĞRENDİN GEBELİĞİNİ VE NE ZAMAN DÜŞÜK OLDU :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( CANIM BENİM HERŞEYDE BİR HAYIR VARDIR.İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA TEKRARDAN NASİP EDER RABBİM. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: HAYIRLISI OLSUN HAKKIMIZDA  :amin: :amin: :amin: AY AMA GERÇEKTEN ŞOK OLDUM :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

HASRET!M S@N@

nerelerdesin sen bakim  :caca: :caca: :caca:
merakta bıraktın beni canım iyisindir inş
evet cok sürmedi 7 haftalık oldugunda sözde gittik        kesede bebekte görünmedi
tekrar test yapıldı düşük yapmısım cnm
anlıcan benm hamilelik maceram cok kısa sürdü

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 06 Aralık , 2011, 14:32:21
nerelerdesin sen bakim  :caca: :caca: :caca:
merakta bıraktın beni canım iyisindir inş
evet cok sürmedi 7 haftalık oldugunda sözde gittik        kesede bebekte görünmedi
tekrar test yapıldı düşük yapmısım cnm
anlıcan benm hamilelik maceram cok kısa sürdü

AY KIYAMAM CANIM BENİM YAA  :opucuk: :opucuk: RABBİM HAYIRLISINI VERSİN KUZUM. :amin:
İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA TEKRARDAN SAĞLIKLI BİR GEBELİK YAŞARSIN.O GÜZEL HABERİNİ VERİRSİN BANA  :amin: :amin: :amin: :amin: BEN TATİLDEYDİM CANIM.1 AYDIR KAFA DİNLEDİK.ÖNCE EŞİMLE ÇIKTIK TURA 22 GÜN GEZDİK DOLAŞTIK.SONRADA KIZ KARDEŞİMLE 1 HAFTALIĞINA YALOVAYA GİTTİK.3 GÜN OLDU EVİME GELELİ :laughing7: MERAK ETTİĞİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM TATLIM  :love9: ÇOK ÖZLEDİM SİZLERİ  :love9:  :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

HASRET!M S@N@

BENDE SENİ COK ÖZLEDİM cnm bende bir süre yoktum 2 hafta kadarda bakıyorum bakıyorum grecek aysen yok bende ytolunda gfitmeyen seyler var sanıyordum cok sevindim cnm bnm cok iyi olmus

Balböceği

insallah yine olacak canan  :amin: arkadasini bos birakma  :) :love9:

nisan rüzgar