H@SRETİM SANA (CANAN) DÜŞÜK YAPMIŞ

Başlatan qonca, 10 Kasım , 2011, 12:30:30

« önceki - sonraki »

CAN TANEM

Bende meraklandım umarım herşey gönlünce olur ve bebeğin seninledir Canan..  :amin:

RuHGuZeLi

Canandan haberi olan var mı? Çok merak ediyorum İnş meleği onunladır :amin: :amin:

KasrıCinan

kızlar cananla görüstüm  düşük yapıyormuş kanamam var zaten sancımda var dedi simdi.
ALLAH yardımcısı olsun.çektiği acıyı iyi  anlıyorum son olur hemen atlatır insallah :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ORNA

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 14 Kasım , 2011, 13:19:42
kızlar cananla görüstüm  düşük yapıyormuş kanamam var zaten sancımda var dedi simdi.
ALLAH yardımcısı olsun.çektiği acıyı iyi  anlıyorum son olur hemen atlatır insallah :amin:

CANIM BENİM YA İNŞALLAH ÇABUK ATLATIR ACISINI ÇOK İYİ ANLIYORUM AMA NAPALIM HAKKIMIZDA HAYIRLISI NEYSE O OLSUN ALLAH DAYANMA GÜCÜ VERSİN İNŞALLAH YİNE MELEGİ GELİR  :amin: :amin: :amin: :amin:

banu_fth

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 14 Kasım , 2011, 13:19:42

ilk ve son olsun ..  :amin: :amin:
amin amin amin ..  :amin: :amin:
yeni meleği sağlıkla gelsin inşallah  :amin:

ecrin-alper

Canancim cok gecmis olsun cok uzuldum Allah yardimcin olsun bidaha syni aciyi yasatmasin en kisa zamanda  bebegini versin rabbim dualarim seninle aeo canim

KONYALI

cnm ya cok gecmıs olsun,uzulme rabbım tekrar verır....her şerde bır hayır var canancım sakın unutma...onun ömru yokmus....

insu

Canım benim çok geçmiş olsun 2,5 ay önce bende yaşadım biliyorsun ama Rabbim sabrınıda veriyor hamd olsun...İlk ve son olsun inşaallah  :amin: Allah aratmadan hayırlısıyla tekrar nasib etsin sağlıklı,sıhhatli  :amin: :amin: kendine çok ama çok dikkat et  :opucuk:
Herşeyin hayırlısı...

gül-i rana

canım bnm çok geçmiş olsun .rabbim en kısa zamanda gönderir meleğini inşallah :opucuk: :amin:

xxcansuxx

geçmiş olsun Allah güç versin, sancılarınada inş. en kısa zamanda sonnnn ve arkasından sağlıklı bebek bağışlasın    :amin: :amin:

RuHGuZeLi

inş kısa zamanda iyileşirsin. En yakın zamanda da meleğin gelir. En çok dua ettiğim insanlardansın canan. Bu kadar duanın karşılıksız kalacağını sanmıyorum. Yarabbim bizi duyuyordur. O ne zaman isterse o zaman gelicek meleğin. Üzülme . Sonuçta hamile kalabiliyorsun.

ruyam616

:y25: :y25: :y25: nasil uzuldum anlatamam allah sabir versin ins tez zamanda toparlarsin kendini allah birdaha yasatmasin boyle bir aciyi :amin: :amin: :amin:
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

ruyam616

kizlar canandan haber varmi acaba cok merak ediyorum :dontknow: umarin kolay bir sekilde atlatir bu sureci :amin: :amin: :amin:
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

DoctorGunel

canancim insallah yeni bebegin kisa zamanda gelirde bu acini sana unutdurur,cok zor bir durum, yasayan bilir bunu..bende yasadim, ama RABBIM yardimci oluyor, sabr et bacim...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

dilara ışık

CANANCIM ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN... MALESEF AYNI KADERİ PAYLAŞIYORUZ... BENDE DÜŞÜK YAPIYORUM... CANIM ALLAH BİR DAHA GÖSTERMESİN... TEZ ZAMANDA DA BEBİŞLERİMİZİ BİZE GERİ BAĞIŞLASIN İNŞALLAH.... DİKKAT ET CANIM...
:y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: