16 Mayıs , 2024, 14:56:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

SÜNNET DÜĞÜNÜ

Başlatan tweety0555, 09 Kasım , 2011, 23:18:44

« önceki - sonraki »

tweety0555

YUKARDAKILERI ARABALARA BAGLAMAK ICIN YAPTIRMAYI DUSUNUYORUM SIZCE DEGISIK OLURMU?HANGISI GUZEL...HAVLU BAGLAMAK ISTEMIYORUM DEGISIK OLSUN ISTIYORUM...

SEKERLERDEDE SUNLARI BEGENDIM SIZCE HANGISI...

BENIM FAVORIM BU

NASIPSE HAZIRAN AYINDA YAPMAYI DUSUNUYORUM BEN ODALRINI SUSLEMEYI DUSUNYORUM PIKE TAKIMI YAPTIRACAGIM KAPI SUSLERI VS SONRA MEVLUT YAPIP GECE KINA YPMAYI ERTESI GUNDE DUGUN YEMEKLI BIRAZ PAHALI OLUYOR DIYE SADECE PASTA YAPMAYI DUSUNUYORUM SADECE MASALARA EKSTRADAN BOL KURUPASTA VE KURYEMIS TABAKLARI KOYMAYI DUSUNUYORUM SALON SUSLU BIR SALON NASIP OLURSA TUTABILIRSEK TUM GUNLERD DOLMUS HAZIRAN AYI ICIN...HAFTA İÇLERİ KALMIS BAKALIM NASIP...
AMA GENEDE MASALARA KURU GUL YAPRAKLARI ALIM USTLERINI SUSLIM BALONLARLA YERLERI DONATIM DIYORUM ...
EV ICINDE YEMEK YAPMAK YERINE ACIK BUFE TARZINDA MASA HAZIRLIM MEZE SALATA BOREKLERDEN GEZDIRME ONCESI GELEN MISAFIRLERE IKRAM ETMEK ICIN DIYE DUSUNUYORUM...
APARTMANIN GIRISINE SUNNETIMIZE HOSGELDINIZ YAZILI BIR PANKART YAPTIRMAYI DUSUNUYORUM COCUKLARIN FOTOLARININ OLDUGU....

SIZIN GITTIGINIZ SUNNET DUGUNLERINDE DIKKATINIZI CEKEN YADA ADETLERINIZDE OLAN SEYLER VAR MI?

Lă_Tăhzen!

Araba kapılarına havlu baglamak yerıne o süslerden baglama fikri harıka canım

düşündüklerinde harika valla benım bugune kadar gıttıgım sunnet dugunlerı hep sıradan dı farklı bıseyı yoktu tek bır tanesı kır da olmustu cocugun yatagını falan oraya suslemısler guzel gelmıstı bana

benım egerkı ılerde bı oglum olursa bende cok heveslıyım cok guzel bır sunnet dugunu yapmaya Allah ızın verırse semazen ve ney gösterılerının olmasını cok ıstıyorum ben  :love9:

tweety0555

aslında guzel fıkır ama arastırıp bulmak lazım ...kuzenlerımın sunnetınde babalrı ıle zeybek oynadılar degısık oldu ama mert daha ufak oyle bırsey yapamayız bız zaten esımde zannetmıyorumkı yapsın...

guzel sozlerın ıcın sagol allahım umarım once kız sonra bır tanede kız evlat nasıp eder sana :amin:

derbeder

fikirlerin cok guzel ozlemcim, ama suanki dusuncelerime gore ben sunnet icin dugun yapma taraftari degilim.
mutevazi bir sekilde yapilanlara hadi gene amenna ama oyle sunnet dugunleri gordumki  :igrenc: maksat gosteris ve kim gelmis kim ne takmis derdinde olanlar oluyor. gerci cogu normal dugunde bundan farkli degil.

ayrica bu sekerlere bayildim  :love9: yanliz bunlari dagittiginizde insanlar bu yazilarin kiymetini bilirler mi acaba? herkes bir olmaz oraya buraya atarlarsa cok gunah olur.

Alıntı
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

tweety0555

Alıntı yapılan: derbeder - 10 Kasım , 2011, 10:03:20
fikirlerin cok guzel ozlemcim, ama suanki dusuncelerime gore ben sunnet icin dugun yapma taraftari degilim.
mutevazi bir sekilde yapilanlara hadi gene amenna ama oyle sunnet dugunleri gordumki  :igrenc: maksat gosteris ve kim gelmis kim ne takmis derdinde olanlar oluyor. gerci cogu normal dugunde bundan farkli degil.

ayrica bu sekerlere bayildim  :love9: yanliz bunlari dagittiginizde insanlar bu yazilarin kiymetini bilirler mi acaba? herkes bir olmaz oraya buraya atarlarsa cok gunah olur.

Alıntı

canım cım vallahı bana kalsa bende bırsey yapmayacaktım ama sonra dusundum cocuklarım yarın bırgun resımlerde sorarlar ne yaptın vs dıye bırde heveslendım hersey guzel olsun bıraz farklı olsun dıye  :suclu:
vallahı  bu skerlerı mevlutte dagıtacagım allah cok sukur cevremdekı ınsanlar onların kadır kıymetlerını bılecek ınsanlar zaten cok detaylı kalabalık mevlut yapmayacagım en fazla 30 40 kısı olur bayan sadece ..benım metal olan daha cok hosuma gıttı dolaba asmasalarda vıtrınde sık durabılır dıye...bılmıyorum bakalım hayırlısı

derbeder

bencede metal olan en guzeli  :icon_thumright: hevesin varsa tabiiki yap canim, hem yaptiklarimizdan cok yapmadiklarimiza pisman oluyoruz genelde  :k06: ben simdilik sevmiyorum ama bekara kari bosamasi kolay oldugu gibi henuz cocugum olmadigi icin belkide boyle konusuyorumdur. ilerde fikirlerim degisebilir belki.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

banu_fth

aaa cok guzelleeerr ..

dusunduklerınde cok guzel bıraz yorucu olucak gıbı ama unutulmaz bır sunnet dugunu olucak ..

cocukların kıymetını bılırler uzmeler senı hıc umarım  :amin: :amin:

tweety0555

Alıntı yapılan: derbeder - 10 Kasım , 2011, 11:22:07
bencede metal olan en guzeli  :icon_thumright: hevesin varsa tabiiki yap canim, hem yaptiklarimizdan cok yapmadiklarimiza pisman oluyoruz genelde  :k06: ben simdilik sevmiyorum ama bekara kari bosamasi kolay oldugu gibi henuz cocugum olmadigi icin belkide boyle konusuyorumdur. ilerde fikirlerim degisebilir belki.

canım aslında oyle ınsan basına gelmeden tam kestıremıyor nasıl hareket edecegını bende yapmam telasa gelemem vs dıyordum ama sımdı heveslendım...

umarım sende gorursun boyle guzel gunler...
Alıntı yapılan: eylül_üm - 10 Kasım , 2011, 11:41:45
aaa cok guzelleeerr ..

dusunduklerınde cok guzel bıraz yorucu olucak gıbı ama unutulmaz bır sunnet dugunu olucak ..

cocukların kıymetını bılırler uzmeler senı hıc umarım  :amin: :amin:

amın dıyorum ...
yok ya unutulmaz bır dugun degıl ama degısık sık olsun ıstıyorum acıkcası ...
babam yemeklı olmasını ıstıyor esım cok masraf vs dıyor bende yemeklı yapamasakta sık olsun dıyorum..

dun aksamdan bu yana su balon suslemelerı varya papatya balon vs onları netten arastırıyorum onalrı ben yapmaya calısacagım nasıpse...
dun bıraz sunn et kıyafetlerıne bakmaya gıttık kaldırmıslar bır kac yerde var onlarıda begenmedım...
ıstanbul a gıtme olasılıgım var oradan bakım alım dıyorum emınonunde sadece sunnet kıyafetı satan yerler varya oralardan..bakalım bır telasa gırdım daha dugun tarıhı bıle belı degıl ya neyse :k06:

banu_fth

olsun olsun önceden kucuk kucuk hallet bazı selerı hepsını sona bırakma daha erken deme ..

en guzelı böyle ..

emek verıyorsun sonucta zevklerınde cok guzel .. o yuzden unutlumaz olucak dedım

tweety0555

Alıntı yapılan: eylül_üm - 10 Kasım , 2011, 11:55:21
olsun olsun önceden kucuk kucuk hallet bazı selerı hepsını sona bırakma daha erken deme ..

en guzelı böyle ..

emek verıyorsun sonucta zevklerınde cok guzel .. o yuzden unutlumaz olucak dedım
sagol canım aslında bır cogunu bu yaz dugune gıtmıstım dayımın oglanlarının onlardan gordum ...ama balon fılan benım fıkrım...

papatya balon yapmak ıstıyorum ama bugun bıraz denedım okulda sankı bıraz ugrastıracak balon sırketını aradım onlarda tanesını 4 lıraya yapıyoruz dedıler bakalım netten bıraz daha arastıracagım...

DİLVİN

ÖZLEMCIM HANI SÜNNETTE ŞAPKA TAKIYORLAR YA SÜNNET ÇOCUKLARI

ONLARIN MİNYATURU VAR. BEN ALLAH NASIP EDERSE ONLARDAN ALMAYI DÜŞÜNUYORUM
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

tweety0555

Alıntı yapılan: DİLVİN - 10 Kasım , 2011, 13:28:54
ÖZLEMCIM HANI SÜNNETTE ŞAPKA TAKIYORLAR YA SÜNNET ÇOCUKLARI

ONLARIN MİNYATURU VAR. BEN ALLAH NASIP EDERSE ONLARDAN ALMAYI DÜŞÜNUYORUM
ya aslında bende dusundum ondan ama gecende bır yere gıttım ondan vermısler agzı burnu bır yere kaymıstı bende vazgectım daha tok yanı bozulmıcak bırsey olsun dıyorum...asa dusundum herkes ya asa yada sapka yapıyorlar dıyede vazgectım onlarında ıyı olanını bulmak lazım aslında...

O ARABA SUSLERINDEN HANGISI GUZEL BIRSEY DEMEDINIZ...

tweety0555

aksılıkler sımdıden basladı dugun yerınde maalesef kı haftasonu yer yok cumalrda dolmus ptesıye kaldık anlasılan ve 18 hazxıran ıcın gun aldık...hakkımızda hayırlısı

°•.ℓανιηуα.•°

ben ve eşim farklı memleketlerdeniz. ve ikimizin de memleketinde ikamet etmioruz. o nedenle malesef sünnet düğünü tertip etmicez. etsek de çok kalabalık olmaz  :crybaby2:

bizim burda ata bindirip gezdiriolar. çok hoşuma gidio açıkçası.  :icon_thumright: var mı sizin orlarda da

tweety0555

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 13 Kasım , 2011, 15:57:52
ben ve eşim farklı memleketlerdeniz. ve ikimizin de memleketinde ikamet etmioruz. o nedenle malesef sünnet düğünü tertip etmicez. etsek de çok kalabalık olmaz  :crybaby2:

bizim burda ata bindirip gezdiriolar. çok hoşuma gidio açıkçası.  :icon_thumright: var mı sizin orlarda da

yok canım burada daha dogrusu varda onun ıcın sahıl tarafına gıtmek lazım...bız ustu acık arabada gezdırırz herhal...

bugun ayrı fıkırler geldı sunnet salonunun kapısını tullerle dogum odaaası gıbı susleyıp strafor nazar boncugu ıle susleyecegım ve her masadakı vazonun ıcıne ucer tane balon yerllestırecem her masada uc balon olacak anlıcanız...guzel olmaz mı