naber millet

Başlatan βαlκιz, 09 Kasım , 2011, 19:56:10

« önceki - sonraki »

βαlκιz

hayırlı bayramlar...buraya gelemiyorum uzun zamandır.ne var ne yok .beni merak edenler iyiyiz biz öpüyorum sizi.
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

merhaba gulom  :opucuk: kız nıye gelmıyorsun eskısı gıbı  :caca: ne guzeldı gece sohbetlerımız en son sen ve ben kalıyorduk bu sıtede herkes mısılmısıl uyurken  :sleepy1: arayı acma barı arada benım gıbı gel  :opucuk: ıstanbula gelmıssın ve de donmussun masallh kız ınsallah guzel gecmıstır gecen seferkı gıbı degıldır  :amin: ogluşlar nasılll  :opucuk:

EMEL 26

selam kızlarya
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
nerde bizim arkadaşlar kimseye göremiyom  :'(
Kızlarımla hayat çok güzel💖

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 17 Kasım , 2011, 21:10:07
selam kızlarya
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
nerde bizim arkadaşlar kimseye göremiyom  :'(
HOSGELDIN EMELIM  :opucuk: HERKES BISEYLERLE UGRASIYOR ESKISI GIB KIMSEYI BULAMIYORUZ MAALESEF  :'( KIMISIDE FACEDEN GORUSUYOR   :k06: SEN NASILSIN KEYIFLER II MI CANIM  :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: şekerlik - 20 Kasım , 2011, 15:28:56
merhaba  :flowers: ben sarıpapatyam miray üyeliğimi silmiştim hasretinize dayanamadım döndüm  :)
kızlardan fırsat bulamıyorum artık
2 cocuklu hayat biraz zor  :tongue3: kaynanamda hacca gitti ikisi birden canıma okuyolar
neyse sağlıklı olsunlarda idare ediyorum
sizler nasılsınız  :k06:
sibeeellll döndümmm  :muzz:  :muzz:  :flowers:  :k06:  :k06:

hosgeldın mirayım  :hello2: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: cok cok sevındım  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: bır daha gıtmek yok  :love9: :love9: yerın cok gozukuyordu  :'( allah kabul etsın kayınvalıdenın hacılıgını  :amin: bızlerede nasıp olur ınsallah  :amin: ıkı cocukla zordur hayat mutlaka ama sen zoru basardın ılerde rahat edeceksın bızler zorlanacaz bu sefer  :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

amınnn allah sana bagışlasın sarı papatyalarımı  :amin: :amin: bızde cok ozlemıtık senı sonunda kavustuk  :love9: :love9: :love9:
su balkızda ortalarda yokk eskıden gıtmezdı buralardan sımdı ugramaz oldu  :caca: :caca:

Lă_Tăhzen!

Hoşgeldin şekerliğim :D bidaha öyle aklına esip de sılme uyelıgınııı  ;) :opucuk:

βαlκιz

heyo geldim canlarim özledim suan evde net yok bu aydan snra gelirim buraya .devamli facedeyim telden giriyorum.cocuklarda bùyùdù kuzularimin 3 yaslarina cok az kaldi
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: βαlκιz - 11 Aralık , 2011, 21:11:03
heyo geldim canlarim özledim suan evde net yok bu aydan snra gelirim buraya .devamli facedeyim telden giriyorum.cocuklarda bùyùdù kuzularimin 3 yaslarina cok az kaldi
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

βαlκιz

geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Balböceği

Hosgeldin gulommmmmmmmmmmmmm  :love9: :love9: :love9:

βαlκιz

geldim artık burdayım hehehe nasılsınız kızlar ne var ne yok
bızde degişiklik yokkk  ::) ::) ::) :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :flowers: :flowers: :flowers: