19 Nisan , 2024, 14:18:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

aydinays(ayşe) hastanede....

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 07 Kasım , 2011, 11:13:25

« önceki - sonraki »

GÜL GÜZELİ

Rabbim güle güle büyütsün inşaallah hayırlı evlat olsun..
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
Ve bi an öncede şifa nasip etsin Yüce Mevlam oğluşuna..Dualarım sizinle ...

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Kasım , 2011, 00:31:49
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 10 Kasım , 2011, 00:23:00
bugün kayra bebeğin miğdesi yıkanmış 2 kez yediğini çıkarıyormuş kuzum.sadece 45 cc mama içebilmiş.ayşemin de sütü gelmemiş.bugün de hastanedeler yarın yoğun bakım doktoru gelip bakıcakmış paşaya
canım ya küçücük kıyamam inş. en kısa zamanda iyileşir... neden midesi yıkanmış ki... zaten beslenme sorunu çekmiyor muydu... bebek emmeyince sütü inmemiştirde inş. ana oğul sağlıcakla çıkarla hastaneden dualarımız onlarla acil şifalar versin rabbim  :amin: :amin: :amin:

canım bende şaşırdım miğdesi neden yıkandı diye sordum miğdesine bi şey mi kaçtı diye şüphelendiler fakat oğlum hiç beslenemiyor dedi.kayra paşamız çok yakışıklıymış bu arada kilosu boyu iyimiş.inşallah bir an önce iyileşir.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

sütünü sağıyormuş umarım gelir sütü kayra küvezden çıkana kadar sütcükler dolsun annişini inşallah
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Balböceği

Bebek kuvezdeyken anneyi nasil taburcu edeler ya  :cildir: bir oda veremezlermiydi  :cildir:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 10 Kasım , 2011, 00:37:58
Bebek kuvezdeyken anneyi nasil taburcu edeler ya  :cildir: bir oda veremezlermiydi  :cildir:

dün akşam çıkıcam demişti ama bugün mesaj attı ayşede çıkmamış hastaneden eda.hiç değilse oğluyla aynı ortamda kalması bile biraz olsun rahatlatır onu

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 10 Kasım , 2011, 00:36:35
sütünü sağıyormuş umarım gelir sütü kayra küvezden çıkana kadar sütcükler dolsun annişini inşallah
:amin: :amin: :amin: inşaallah canım ya kuzucuk şöyle kana kana anne sütü içsin... annesi sütlensinde  :amin: :amin: (komik bir tabir oldu ya  :k06: )

Balböceği

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 10 Kasım , 2011, 00:39:16
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 10 Kasım , 2011, 00:37:58

dün akşam çıkıcam demişti ama bugün mesaj attı ayşede çıkmamış hastaneden eda.hiç değilse oğluyla aynı ortamda kalması bile biraz olsun rahatlatır onu
Bende ayse evde zannettim aman cikarmasinlar  :caca:
oglusunun bas ucunda olsun  :love9: allah onlari hic ayirmasin  :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 10 Kasım , 2011, 00:35:55
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Kasım , 2011, 00:31:49
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 10 Kasım , 2011, 00:23:00
bugün kayra bebeğin miğdesi yıkanmış 2 kez yediğini çıkarıyormuş kuzum.sadece 45 cc mama içebilmiş.ayşemin de sütü gelmemiş.bugün de hastanedeler yarın yoğun bakım doktoru gelip bakıcakmış paşaya
canım ya küçücük kıyamam inş. en kısa zamanda iyileşir... neden midesi yıkanmış ki... zaten beslenme sorunu çekmiyor muydu... bebek emmeyince sütü inmemiştirde inş. ana oğul sağlıcakla çıkarla hastaneden dualarımız onlarla acil şifalar versin rabbim  :amin: :amin: :amin:

canım bende şaşırdım miğdesi neden yıkandı diye sordum miğdesine bi şey mi kaçtı diye şüphelendiler fakat oğlum hiç beslenemiyor dedi.kayra paşamız çok yakışıklıymış bu arada kilosu boyu iyimiş.inşallah bir an önce iyileşir.
çok geçmiş olsun ya inş. hemencecik düzelir :amin:   hani hortumla burnundan girip pisliğini yutmuş mu vs diye baktıklarını bilirdimde yeni doğana midesinin yıkandığını duymamıştım... maşaallah ya aman nasılda sevimlidir bebeğim benim  :nazar: :nazar: sağlıkla birde evlerine gelip dinlenseler  :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 09 Kasım , 2011, 12:43:45
canlarım ayşe bugün hastaneden çıkıyor.ama kayra hastanede küveze alındı.boğazındaki problem yüzünden beslenemiyor.annesi biraz hasret kalıcak ama en yakın zamanda kkavuşacaklar inşallah.dualarımız eksik olmasınn
allah şifa versın kayra bebegımıze  :amin: ınsallah onemlı bır sorunu yoktur  :amin: en kısa zamnanda ıylesır mınık melegımız  :amin: :amin:

banu_fth

ah canım yaa cok uzuldum okuduklarıma ..  :sad1:
Allahım evladımızla sınamasın bızı yarabbım .. dermansız dert vermesın.  :amin: :amin:
dr lar da hep tatılde ya kötu zamana denk geldı bayram sekerı oldu aslında ama ınsallah asıl dr lar gelınce bır cözum yolu bulup ıyılestırırler kuzucugumuzu  :amin: :amin:
benımde bebekken ıkı kez mıdem yıkanmıs.. oluyor böyle şeyler Allahım dermansız dert vermesın ınsallah ..
benımde aklımda kalmıstı keske kalsa gıtmese dıye hastahaneden .. ıyı olmus en azından aynı yerdeler evde olsa ınsan catlar Allah korusun ..
yakısıklı hasretlık cektırıyo annesıne ıyıce kıymetlensın dıye nazlı prens  :love9: :love9:
hıc kötu bısey dogmuyor ıcıme hersey cok guzel olucak Allahında ıznıyle  :amin: sıhhatıne kavusucak yavrucuk evıne dönecek ınsallah en kısa surede olsun bu da..  :amin: :amin:
aklım hep onlarda :'(
bol bol haber gönder bıze nur cum  :opucuk:

suzannn

allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah sağlıcakla beraber hastaneden çıkarlar tez zamanda rabbim acil şifa versin

Aytii

kıyamam ya  :opucuk:

normal mi oldu peki doğum?

asya81

geçmişler oılsun gözünüz aydın canım allahım analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin :amin: :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

kayramız hoşgelniş sefa getirmiş  :flowers: :flowers: :flowers:

bol sütlü az gazlı günler ayşecim..

ama bebeğin midesi neden yıkandı ki  :dontknow: kıyamam ben ona,minicik midesi nasıl yıkanır. kaka falan mı yuttu acaba  :icon_scratch:

KasrıCinan

Canım çok geçmiş olsun çok sükür kurtulmuşsun. :amin:
ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN.
insallah bir an önce oğluşun düzelir ve evinize gidirsiniz.
ALLAH yardımcınız olsun.
gül kokulun yanında artık.insallah hayırlı evlat olur size. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ