25 Nisan , 2024, 13:21:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

aydinays(ayşe) hastanede....

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 07 Kasım , 2011, 11:13:25

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

kızlar ayşe arkadaşımızın dün gece suyu gelmiş şu anda hastanede bi kaç saate güzel haberini alıcaz inşallah.dularınızı eksik etmeyinn
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

hüzünden_gelme

:nazar: :nazar:
ayyy hadı bakalım hayırlısı rabbım sağ sağlım alır ınsallah kucagına ayhanımızı :love9: :love9:

gökkusağı

cnm benimm rabbim kolay doğumlar nasip eder inşş sağsalim kucağına alır paşasını çok heyecanlandım ben görünce  :love9: :love9: :love9: :) :) :)
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

laracroftt

bi avazda doğursun hayırlısı olsun yaa cok sevındım ınşallah alırız guzel haberlerını  :hieyt:

xxcansuxx

Allah yardımcısı olsun inşaallah kolaylıkla sağlıcakla dünyaya gelir kayra paşamız  :amin: :amin:  bekleyemedi demek gününü  :k06: :k06: bayram hediyesi olsun ailesine  :nazar: :nazar: 

banu_fth

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 07 Kasım , 2011, 11:13:25
kızlar ayşe arkadaşımızın dün gece suyu gelmiş şu anda hastanede bi kaç saate güzel haberini alıcaz inşallah.dularınızı eksik etmeyinn

ayyyy tüylerim diken diken olduuuuuuu..  :y25: :y25:

güzel haber aslında ama bu ara doğum haberlerine duygusal bakıom ben ..manyak oldum sanırım .. gözlerim doluyo ..  :y25:

Allah sağlıkla kurtarsın inşallah .. sağsağlim gelsinler evlerine .. oyy çok sevindim yaa .. bayram sonu diordu ama gerçekten bayram hediyesi oldu annesine yakışıklı ..  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
gelsinlerde bakalım haber verin .. :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

doğum heyecanı mı sardı seni de neden duygusallaştınn  ;D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 07 Kasım , 2011, 12:56:36

ayy sanırım yaa ..

hem sabırsızlık var .. hem heyecan .. bide böle haberlerde nedense iki damla yaş pıt pıt geliyo gözüme  :k06: :k06: manyak oldum diorum bende kendime  :ehi: :ehi: lohusa olmadan psikolojisi sardı beni  :ehi: :ehi:

iki hafta sonra sölicem dedi normal için müsait olup olmadığımı dr um .. 35.haftadayım .. 37 de alttan muayene etcem seni dedi  :icon_pale:  onu da merak ediyorum .. normal olsun istiyorum ama bakalım anatomi müsait mi  :-\ ::)

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Kasım , 2011, 12:59:50
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 07 Kasım , 2011, 12:56:36

ayy sanırım yaa ..

hem sabırsızlık var .. hem heyecan .. bide böle haberlerde nedense iki damla yaş pıt pıt geliyo gözüme  :k06: :k06: manyak oldum diorum bende kendime  :ehi: :ehi: lohusa olmadan psikolojisi sardı beni  :ehi: :ehi:

iki hafta sonra sölicem dedi normal için müsait olup olmadığımı dr um .. 35.haftadayım .. 37 de alttan muayene etcem seni dedi  :icon_pale:  onu da merak ediyorum .. normal olsun istiyorum ama bakalım anatomi müsait mi  :-\ ::)

ayyy ne ara 35 hafta olduuu yaaa  ;D zaman nasıl geçiyo.inşallah müsaittir çatın normal doğum için.ay girme lohusa sendromuna çok gıcık bi şeyyyy :cildir: :cildir: :cildir: şimdi heyecan var da ondann böylesinn nasıl olcak nasıl bitcek endişesiii normalsin  yanii manyak olmadınnn  ;D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ayşe mesaj çekti sancı çekmeye devam ediyormuş normal olsun diye dayanıyor canım arkadaşım allah yardımcısı oolsunn.heyecanla bekliyorummmmm .....

banu_fth

niye oğuzhanın 4 aylık olduğuna inanıon da benim 35 hafta olduğuma inanmıon  :ehi: :ehi: :ehi:

zaman sadece sana mı geçio  :toothy10: :toothy10: :opucuk:

hakkaten öle ama yaklaştık tek tek saydım yaa .. hala bitmiycek gibi .. ama bitiyor işte .. şu muayeneyi de olsaydım .. normal doğum yapcaz beklicez deseydi dr um .. başka bişi istemiom şimdilik  :amin: :amin:

ay evet inşallah olmam filan diorum ama lohusa psikolojisi illaki olcak çünkü regl oluosun ya kaç ay aradan sona .. o bozuyo bence psikolojiyi .. yani el mahkum gircem biliom .. umarım hafif atlatırım ne diyim  :k06: :k06: :amin:

:k06: :k06: :k06: :k06:  iyi iyi endişe böle yapıo demek .. manyak olmadıysam ne mutlu  :ehi: :ehi: gece aklıma gelince uyuyamıorum ... düşünüorum böle ama sona amaaaaaaan diorum .. kaldı 40 gün bee .. nolcaksa olcak uyu  :ehi: :ehi: :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 07 Kasım , 2011, 13:08:38
ayşe mesaj çekti sancı çekmeye devam ediyormuş normal olsun diye dayanıyor canım arkadaşım allah yardımcısı oolsunn.heyecanla bekliyorummmmm .....

ayyyyy canım benim Allah yardımcısı olsun .. acının yarısını hissetsin .. kolaycacık atlatsın inşallah normal olur kurtulur canım yaa .. dayanma gücü ver yarabbim sabır ver  :amin: :amin: :amin:

ayyyyyyyyy kıyamam canım benim yaa .. kısa sürer inşallah hemen açılması olsun kurtulsun  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Kasım , 2011, 13:11:05
niye oğuzhanın 4 aylık olduğuna inanıon da benim 35 hafta olduğuma inanmıon  :ehi: :ehi: :ehi:

hakkaten öle ama yaklaştık tek tek saydım yaa .. hala bitmiycek gibi .. ama bitiyor işte .. şu muayeneyi de olsaydım .. normal doğum yapcaz beklicez deseydi dr um .. başka bişi istemiom şimdilik  :amin: :amin:

ay evet inşallah olmam filan diorum ama lohusa psikolojisi illaki olcak çünkü regl oluosun ya kaç ay aradan sona .. o bozuyo bence psikolojiyi .. yani el mahkum gircem biliom .. umarım hafif atlatırım ne diyim  :k06: :k06: :amin:

:k06: :k06: :k06: :k06:  iyi iyi endişe böle yapıo demek .. manyak olmadıysam ne mutlu  :ehi: :ehi: gece aklıma gelince uyuyamıorum ... düşünüorum böle ama sona amaaaaaaan diorum .. kaldı 40 gün bee .. nolcaksa olcak uyu  :ehi: :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: çok güldüm ilahii yaaa

banu_fth

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 07 Kasım , 2011, 13:20:41
Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Kasım , 2011, 13:11:05

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: çok güldüm ilahii yaaa

:k06: :k06: :k06: :opucuk: :opucuk:

__nil__

Allah yardımcısı olsun inşaallah  :amin: