28 Nisan , 2024, 19:37:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Progestan 200mg kullanan varmı?

Başlatan esmerim:)), 06 Kasım , 2011, 21:09:20

« önceki - sonraki »

ponçik

Alıntı yapılan: iklima - 29 Eylül , 2013, 17:00:21
ben de 1 aydir kullaniyorum bana da 2 yoldan alabilirsin dedi ama yutmak daha normal geliyor.
benim halsizlik,ağrilar,bulantı,başdönmesi gibi şikayetlerim zaten oldugu için ilaca baglamadim hiç bişeyi.
yarın kontrol var bakalım ne diycek devam mi tamam mi.
sertlesme devam ediyor geçmedi hala

Acaba ilacin etkisimi yoksa dedigin gibi hamileligin normal gidisatımı  :-\ bak simdi iyice iskillendim  :suclu: mide bulantisi yaparsa isyerinde mahvolurum  :igrenc:
Kontrolun iyi gecer insalah ben de yarin ikili testin sonucunu alacagim

ponçik

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 29 Eylül , 2013, 17:07:22
Alıntı yapılan: goncik - 29 Eylül , 2013, 16:53:13
Benim de dun ve bugun cok hafif lekelenmem oldu 13. Haftadayim doktorum progestan 200 kullan dedi ama alttan veya agizdan diye bisey soylemedi ??? Bugun de pazar nobetci eczane cok uzak acaba yarina kadar beklesem mi, calisiyorum da bu kadar uyku yapiyorsa sirkette vay halime  :-\ gerci doktor isturahat et dedi ama ne yapsam bilemedim  :icon_scratch:

biran önce alsan iyi olur canım ama yarınada bişey kalmadı zaten bence istirahat da etmelisin en azından dikkat et kendine insallah gecer gider bendede kanama olmuştu :opucuk:

Evet yarina da bisey kalmadi ama bu arada tekrar lekelenme olmadi  :dontknow: ama tabi olmayacak anlamina gelmez dimi, dedigin gibi en azindan uzaniyorum bir yandan da kizima odevlerini yaptiriyorum, cocukluyken yeniden vebek yapmak isteyenler bence arayi fazla acmamali  ::)

CAN TANEM

Alıntı yapılan: goncik - 29 Eylül , 2013, 17:13:08
Alıntı yapılan: CAN TANEM - 29 Eylül , 2013, 17:07:22
Alıntı yapılan: goncik - 29 Eylül , 2013, 16:53:13
Benim de dun ve bugun cok hafif lekelenmem oldu 13. Haftadayim doktorum progestan 200 kullan dedi ama alttan veya agizdan diye bisey soylemedi ??? Bugun de pazar nobetci eczane cok uzak acaba yarina kadar beklesem mi, calisiyorum da bu kadar uyku yapiyorsa sirkette vay halime  :-\ gerci doktor isturahat et dedi ama ne yapsam bilemedim  :icon_scratch:

biran önce alsan iyi olur canım ama yarınada bişey kalmadı zaten bence istirahat da etmelisin en azından dikkat et kendine insallah gecer gider bendede kanama olmuştu :opucuk:

Evet yarina da bisey kalmadi ama bu arada tekrar lekelenme olmadi  :dontknow: ama tabi olmayacak anlamina gelmez dimi, dedigin gibi en azindan uzaniyorum bir yandan da kizima odevlerini yaptiriyorum, cocukluyken yeniden vebek yapmak isteyenler bence arayi fazla acmamali  ::)
,

Haklısın cnm ara acılaınca daha zor oluyor sanırım 2 yas ideal gibi geliyor bana dogana kadar 3 e gelmiş olur  :opucuk:  seninki baya büyük anlaşılan :flowers:

ponçik

7 yasımızı doldurduk :) insallah karnimizdaki bebislerin de buyuyup okula gittigi gunleri goruruz  :amin:
Ben daha onceki hamileliklerimde lekelenme yasamadim bu sefer epey tedirgin oldum acaba ilac kullanmasam devam edermi bu lekelenmeler  :y25:

CAN TANEM

canım ilacı kullan kesinlikle düşük riskini azaltıyor bide bazen cinsel ilişkiden kaynaklı olabiliyor kanamalar dikkat edin  :icon_thumright:

ponçik

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 29 Eylül , 2013, 18:04:56
canım ilacı kullan kesinlikle düşük riskini azaltıyor bide bazen cinsel ilişkiden kaynaklı olabiliyor kanamalar dikkat edin  :icon_thumright:

Simdilik kardes kardes uyuyoruz  ;D

iklima

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 29 Eylül , 2013, 17:06:12
Alıntı yapılan: iklima - 29 Eylül , 2013, 17:00:21
ben de 1 aydir kullaniyorum bana da 2 yoldan alabilirsin dedi ama yutmak daha normal geliyor.
benim halsizlik,ağrilar,bulantı,başdönmesi gibi şikayetlerim zaten oldugu için ilaca baglamadim hiç bişeyi.
yarın kontrol var bakalım ne diycek devam mi tamam mi.
sertlesme devam ediyor geçmedi hala

canım senin sertleşmende benimki gibi sanırım karnın genelinde değilde kasıklarda bi tarafta olup 5-10 sn ye sonra geciyorsa eger bebektir bence aynısı bendede oluyor bebek toplanıyor yada geriliyor sonrada da baslıyor hareket etmeye  :opucuk:

kasıkda değil de karnımda üst tarafıda oluyor genelde de sag tarafda yarın olsun bian önce isiyorum
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ponçik

Benim de iki üc gündür sag tarafimda gerilme oluyor ama sadece uyurken , mesela sol tarafima yatamiyorum, sola doner donmez sag tarafim bir geriliyor otomatik olarak tekrar diger yanima yatiyorum  :-\  sizinki de oyle birsey mi?

iklima

hayır gerilme daha farklı bisey
gerilmenin endişelenicek bişey olduğunu sanmiyorum
valla her günümüz ayrı macera ayrı bir deneyim
rabbim bebislerimizi de bizi de korusun
çok merak ediyorum bakalım dr bugün ne diycek
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ponçik

Hayırlı haberler verirsin inşallah  :amin:
Ben de ilacımı aldım, sağlık ocağına gidip yazdırdım, oradaki doktor neden işe geldin eve git yat dinlen dedi, rapor yazayım dedi ama ayın son günü çok işim var, en kötü ihtimalle işleri toparlayıp öğleden sonra eve gideceğim, yarın ve öbür gün de rapor yazdırırım, işler benim ve bebeğimin sağlığından daha önemli değil  :cussing: