kızım artık evinde

Başlatan asya81, 05 Kasım , 2011, 09:06:21

« önceki - sonraki »

asya81

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 10 Kasım , 2011, 11:01:52
asyacım yeni görüyorum  :hieyt: tebrik ederim,allah analı babalı büyütsün inşallah  :amin: sanada çok geçmiş olsun  :opucuk:
[/q :amin:uote]allah razı olsun canım adını senin çok andım  sancıda dopumda canım allah kabul etsin inşallah :amin: :amin:

asya81

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar fırsat buldukça gelebiliyorum fındığım uyursa :laughing7:

ツgöçmen_54 ツ

çok sağol canım :opucuk: allahım dualarını kabul eylesin inşallah  :amin: :amin:

asya81

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 10 Kasım , 2011, 11:08:32
çok sağol canım :opucuk: allahım dualarını kabul eylesin inşallah  :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: AMİNNN

KasrıCinan

canım yeni görüyorum ALLAH analı babalı büyütsün sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat olsun insallah :nazar: :nazar: :amin: :amin: çok sükür almışsın kollarına.güzel günler sizin olsun ins.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

yasmin24

canım tebrik ederim Allah analı babalı sağlıklı sıhatli büyütmek nasip etsin inş  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

yellowrose

canım benim sen de kavuştun demek kuzuna, adaşından fırsat bulup giremiyorum ki  :toothy10: yen görüyorum bütün doğum haberlerini inan.
gözünüz aydın, sağlıcakla ve huzurla büyüt inşallah meleğini  :amin:
bu arada bizden sonraki bütün anneler normal doğumu başarmış sanırım  :ehi: bi biz beceremedik valla  :toothy10:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

HASRET!M S@N@

tatlım cok sevindim allah nazarlardan saklasın

SABIRTAŞI

CANIM GEÇMİŞ OLSUN ALLAHIM ANALI BABALI SAĞLICAKLA BÜYÜMEYİ NASİP ETSİN BEBEĞİNE.......

cano_m

hayırlı olsun tatlım. allah analı babalı büyütsün inşallahhh.  :nazar: :nazar: :nazar:

KONYALI

yenı gordum,tebrikler allah analı babalı buyutsun ınsallah

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav:
ablacım tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olur inşallah  :flowers: :opucuk: :opucuk: yeni gördüm abla ya kusura bakma bende karadenizden yeni geldim anca gördüm 
Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah bol sütlü az gazlı geceler dilerim  :opucuk: :opucuk:
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

CNM HAYIRLI OLSUN
ANALI BABALI BÜYÜSÜN İNŞALLAH  :amin: :nazar:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Ezocan84

CANIM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN; YASEMINIMIZDE GELMIS SONUNDA EVINE; HAYIRLI OLSUN CANIM; BOL SÜTLÜ GAZSIZ GÜNLER DILIYORUM  :flowers: :opucuk: