18 Nisan , 2024, 05:37:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kızım artık evinde

Başlatan asya81, 05 Kasım , 2011, 09:06:21

« önceki - sonraki »

Demet_dk

GEÇMİŞ OLSUN CANIM
ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN  :amin:
HOŞGELMİŞ MİNİK MELEK  :nazar:

rusta

hayırlı olsun canm allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin :amin: :amin: :amin: ...sanada çok geçmş olsun inş çabucak topalanırsn asyacm :flowers: :nazar:

xxcansuxx

asya tebrik ederim hayırlı olsun kızın evinize neşe,huzur,sağlık getirsin maşaallah normalde dünyaya getirmişsin eminim hikayende güzeldir  :love9: :love9: çekilen sancıda az değilmiş ha  :-ooo :-ooo ama yazmışsın ya meleğin kucağında her acı unutulur  :nazar: :nazar:

burcum

ALLAH analı babalı büyütsün  :amin:

asya81

kızlar hepinise tek tek teşekkür ederim saolasınıs :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

__nil__

:nazar: :nazar:canım gözün aydın ALLAH analı babalı buyutmenizi nasip etsin

seda87

allah analı babalı büyütsün canm hayırlı olsuun :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

Balböceği

Allah anali babali buyutmeyi nasip etsin hayatim  :opucuk:

susanna

Alıntı yapılan: asya81 - 05 Kasım , 2011, 09:06:21
perşembe günü  sabah 8 de verilen suni sancı ile saatler süren sancı sonucunda :icon_pale: akşam 7:15de kucağıma geldi normal doğumla kordonuyla :-ooominik kızım :love9: herkesin hikaysi farklı benimkide farklı kızın uykuları düsene girsin hikayei anlatıcam.ayrıca her sancıda bebek isteyen arkadaşlarımada ieimleriyle dualrını ettim allah kabul etsin inşallah.o kadar çektiğim acıya ve şimdi oturmakta güçlük çekmeme rağmen hakikaten bebeği kucağa alınca unutuluyor herşey :love9:
:nazar: canim benim massallah sanada kizinada
gecmis olsun bak oylemi olucak bolemi olacak diye korkarken bak kavustun kizina  :love9:
dogum hikayeni ve prensesimizin resimlerini bekliyorum canim arkadasim
gazsiz uykulu bol sutlu gunleriniz olsun insallah

oslemturgay

gözünüz aydın canımmm sağlıkla büyüsün kızın

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ASYACIM COK TEBRIK EDERIM  :flowers: MASALLAH SANADA KIZINADA  :nazar: HAYIRLI EVLAT OLSUN INSALLAH  :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ANALI BABALI BUYUTMENİZİ NASİP ETSİN CANIM

Lă_Tăhzen!

gelmiş geçmiş olsun asyacımm Allah analı babalı buyutmeyı nasip etsin insallahh

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

gözünüz aydın olsun canım   :amin: allah analı babalı buyutmeyı nasıp etsın  :amin: :amin:

ツgöçmen_54 ツ

asyacım yeni görüyorum  :hieyt: tebrik ederim,allah analı babalı büyütsün inşallah  :amin: sanada çok geçmiş olsun  :opucuk: