kızım artık evinde

Başlatan asya81, 05 Kasım , 2011, 09:06:21

« önceki - sonraki »

asya81

perşembe günü  sabah 8 de verilen suni sancı ile saatler süren sancı sonucunda :icon_pale: akşam 7:15de kucağıma geldi normal doğumla kordonuyla :-ooominik kızım :love9: herkesin hikaysi farklı benimkide farklı kızın uykuları düsene girsin hikayei anlatıcam.ayrıca her sancıda bebek isteyen arkadaşlarımada ieimleriyle dualrını ettim allah kabul etsin inşallah.o kadar çektiğim acıya ve şimdi oturmakta güçlük çekmeme rağmen hakikaten bebeği kucağa alınca unutuluyor herşey :love9:

ORNA

Alıntı yapılan: asya81 - 05 Kasım , 2011, 09:06:21
perşembe günü  sabah 8 de verilen suni sancı ile saatler süren sancı sonucunda :icon_pale: akşam 7:15de kucağıma geldi normal doğumla kordonuyla :-ooominik kızım :love9: herkesin hikaysi farklı benimkide farklı kızın uykuları düsene girsin hikayei anlatıcam.ayrıca her sancıda bebek isteyen arkadaşlarımada ieimleriyle dualrını ettim allah kabul etsin inşallah.o kadar çektiğim acıya ve şimdi oturmakta güçlük çekmeme rağmen hakikaten bebeği kucağa alınca unutuluyor herşey :love9:

asyacım çok çok geçmiş olsun  :opucuk:  prensesine sağ sağlim kavuştugun için çok mutlu oldum canım benim ya bayagıda çekmişsin ama olsun prensese değer dimi annesi  :love9: :love9: duaların için allah razı olsun canım  :amin: :amin: :amin:   :opucuk: dört gözle miniğinin resmini ve doğum hikayeni bekliyoruz  :opucuk: :opucuk: allah uzun ömürler versin  :amin: :amin:

Aytii

maşallah canım ya normal ile kurtulmuşsun  :opucuk: Allah analı babalı büyütsün  :flowers:

qonca

geçmiş olsun canm benm  :opucuk:
gözün aydın kavuştun kızına maşallah  :nazar:
hayırlı evlat olur inş  :amin:

@@@gözde@@@

gözünüzaydın canım geçmiş olsun :flowers: Allah analı bablı büyütsün :nazar: :flowers:

GELSQMİNQ

hayırlı olsun canıma llah analı babalı büyütsün :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

suzannn

hayırlı olsun allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin canım

<<<betty>>>

ayy canım nasıl sevindim anlatamam, hayırlı uğurlu olsun inşallah  :amin: :amin: :amin:
Allah sağlıkla analı babalı büyütmenizi nasip etsin, hayırlı evlat olsun inşallah  :amin: :amin: :amin:

Shadowqueen

Tatlım hayırlı olsun, miniğin sağlıkla büyüsün inş.   :amin: Sana da geçmiş olsun ne güzel normal doğum ile almışsın kızını kucağına  :nazar: :nazar: Darısı tüm isteyenlere inş.  :amin:

...ŞehzadEfe...

hayırlı olsun canım allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin hoşgelmiş meleğin  :nazar: :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

gökkusağı

cnm benim kavuştun köfte dudaklı kızna sonunda  :opucuk: :nazar: rabbim ayırmasın analı babalı büyütsün hayırlı kaderler yazmış olsun.tebrik ediyorum darısı başımıza inş  :opucuk: :opucuk:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°•.ℓανιηуα.•°

HADİ GÖZÜN AYDIN CANIM BENİM. NORMAL DOĞUM OLMASI ÇOK GÜZEL. HİKAYENİ BEKLİYORUZ.. BOL SÜTLÜ AZ GAZLI GÜNLER  :opucuk:

banu_fth

ayy canım benım normal olduguna cok sevındım ..

bıttı gıttı ıste kurtuldun.. nası heyecanlandım sımdı .. 38 de aldın melegını kucagına .. ben 35.haftadayım .. benımkıde 38 olursaa 3 haftam kalmıs gıbı oluyor ayyhh dusunmeden edemıorum artık  ;D

ıkı hafta sonra dr alttan muayene ıle sölıcek bakalım benı de normal mı sezeryan mı olacagımı ..
Allah saglıkla yaralarının bır cırpıda ıyılesmesını saglasın cnm  :amin: :amin:  :nazar:

dualarını da kabul etsın ınsallah . bekleyen herkes bu heyecanı yasasın .. Alah kımseye yoklugunu göstermesın yavruların  :amin: :amin: :amin:

hıkayenı merakla beklıorum .. melegınıde görmeyı cok ıstıyorum merak edıyordum cok  :k06: :love9: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: canım gözün aydın ALLAH analı babalı buyutmenizi nasip etsin kaç kilo doğdu meleğin

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

simurg01985

Şükür hayırlısıyla almışşın bebişini kucağına ALLAH uzun ömürler versin  :amin:
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."