Pınar'ımda Duru'suna kavuştu şükürler olsun

Başlatan ...ŞehzadEfe..., 04 Kasım , 2011, 23:41:34

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

CANIM ARKADASIM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN GELİNİM GELDİ ÇOK ŞÜKÜR EFE Yİ BEKLEMEDİ AMA OLSUN SAĞLIKLI OLSUNLAR ALLAHIM KORUSUN ÇOCUKLARIMIZI  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :occasion14: :love9:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

hüzünden_gelme

rabbım analı babalı buyutsun bol bol sütlü günler diliyorum prensese :opucuk: :opucuk:

__nil__

hayırlıı olun.allah analı babalı büyütün inş

oslemturgay

canım benim allah analı babalı büyütsün gözünaydın  :flowers:

susanna

massallah benim adi gibi guzel kuzucugum annene ugur getir duru prenses
massallah size pinarcim rabbim sahlikli huzurlu uykulu bol istahli gazssiz gunler nasib etsin insallah nazarlardan korusun sizi
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

EnDuruYanım

Sagolun kızlar hastanedeyiz kızım emıyor 2900 kilo 51 cm doğdu maasallah ufacık kızım çok tatlı.. Epidural normal yaptım sabah 12 den beri suni sanciyla açılma bekledik aksam 8:45 te kollarıma geldi hafif kesiğim var altta ama çektiğim tüm acılara deger. Allahıma sukurlerr

KONYALI

hayırlı ugurlu olsun,allah analı babalı buyutsun ınsallah,bol sutlu gazsız gunler cnm

susanna

Alıntı yapılan: Pınar. - 05 Kasım , 2011, 01:00:09
Sagolun kızlar hastanedeyiz kızım emıyor 2900 kilo 51 cm doğdu maasallah ufacık kızım çok tatlı.. Epidural normal yaptım sabah 12 den beri suni sanciyla açılma bekledik aksam 8:45 te kollarıma geldi hafif kesiğim var altta ama çektiğim tüm acılara deger. Allahıma sukurlerr
:nazar: :nazar: :nazar: massallah size tatlim  :nazar: :nazar: :nazar: keske orda olup kuzunuda senide gorebilme sansim olsaydi herseyin yolunda olmasina cok sevindim darisi diger arkadaslarinda basina en yakin zamanda resimlerini bekliyorum :suclu:
aselimle beraber sizi cookk kocaman opuyoruz  :opucuk: :opucuk:

özgemm

canım hayırlı olsun RABBİM analı babalı  büyütmek nasibetsin inşallah

GELSQMİNQ

allah analı babalı büyütsn cnm hayırlı olsun :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

suzannn

hayırlı olsun allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah

@@@gözde@@@

hayırlı olsun canım Allah analı babalı sağlıklıca büyütmeyi nasip etsin :flowers:

<<<betty>>>

hayırlı uğurlu olsun, Allah sağlıkla analı babalı büyütmenizi nasipe tsin inşallah  :amin: :amin: :amin:

FeHi

Shadowqueen

Hayırlı olsun cnm, Rabbim analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin  :amin: :amin: