29 Nisan , 2024, 08:54:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ADETİNE 1 KAÇ GÜN KALANLAR BURAYA KIZLAR

Başlatan niles1983, 04 Kasım , 2011, 15:52:43

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

burcum

Alıntı yapılan: aydolunayda - 16 Kasım , 2011, 10:41:11
kızlar size benden bi kaç tavsiye:
:occasion5: ilişkiye girdikten sonra ayaklarınızı yukarı doğru yaslayın.... ben duvara dayıyordum...
:occasion5: uzun süre yatın mesela 45 dk falan mutlaka...
:occasion5: eğer durumunuz müsaitse hemen duş almayın kalkınca....
:occasion5: ve sabah yapmak tavsiye edilir... :love9:

yoksa bi sorununuz gelsin  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
tecrübeyle sabit 3. ayımda hamile kaldım :love3:

bunlara 1 tane de ben ilave edeyim eşiniz boşalmadan önce poponuzun altına yastık koyun yüksek olsun rahime doğru eğim olsun  :icon_thumright: inşallah hepiniz tez zamanda bebişlerinize kavuşursunuz :amin:

GülnurARSLAN

benimde öle leke gelince bende ümitlenmiştim ama birkaç gün sonra adet oldum :caca: :caca: ama inşallah öyle değildir.

GülnurARSLAN

ben yapıyorum hep denenleri ağustusta hemen hamile kalmıştım şimdi olmadı neyi eksik yaptıkki :icon_scratch:
başka şeyler denemeli :k06: :k06: :binkybaby: :binkybaby:

kebuter

arkadaşlar benmde adetime 2  3  gün var 1 haftadır sol tarafımda ağrı hissediyorum  bi de felaket bacaklarım ve belim ağırıyo.. bütün hamilelik belirtilerini okudum siteden bazıları var ama sonra belki psikolojiktir diye ümitlenmemeye çalışıyorm bu ilk denememiz ama yine de insan olmicak diye korkuyo tabi...inşallah bütün çocuk isteyen kadınlara allahım hayırlısını sağlıklısını versin :amin:

GülnurARSLAN

inşallah sendende güzel haberler alırız.. :binkybaby: :binkybaby: :amin: :amin: :amin:

kebuter

acaba test yapsam doğru sonuç çıkar mı yoksa adet gününü beklemek şart mı :honk: :honk:

GülnurARSLAN

adet gününe ne kadar var ki adet zamanını beklersen daha iyi tabiki sonuç pozitif çıkmayabiliyor

kebuter

tabi yaa beklerim ne olcak bu ay olmazsa öbür ay olur :k06: zaten bu ay fazla çalışmamıştık :suclu:

GülnurARSLAN

öyleyse bekle canım yapacak bişi yok  :laughing7: ;D

(A)yşe (D)eniz (A)da

mavişim80

arkadaşlar sabah işe gelmeden test yaptım negatif cıktı..e peki ben neden halen hasta olmadım?

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 17 Kasım , 2011, 09:00:07
arkadaşlar sabah işe gelmeden test yaptım negatif cıktı..e peki ben neden halen hasta olmadım?

canım sanırım bugün 3 günü adet gecikmesinin sen birkaç gün bekle eğer olmazsan artık işten izin alıp 1 saatliğine gideceksin hastaneye. ayrıca özel hastanelerde 24 saat kan tahlili yapıyorlar haberin varmı bilmiyorum sadece 50 lira civarında ücret ödüyorsun... idrar testinde 1 hafta geçmeden çok nadir çıkıyor çünkü

mavişim80

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 17 Kasım , 2011, 09:24:28

canım sanırım bugün 3 günü adet gecikmesinin sen birkaç gün bekle eğer olmazsan artık işten izin alıp 1 saatliğine gideceksin hastaneye. ayrıca özel hastanelerde 24 saat kan tahlili yapıyorlar haberin varmı bilmiyorum sadece 50 lira civarında ücret ödüyorsun... idrar testinde 1 hafta geçmeden çok nadir çıkıyor çünkü

bekliyeyim ozaman pazartesiye kadar.ozaman kan tahlili yaptırayım.olurmu?yada yarın gitsem belli olur mu?kan tahlilinde?

RuHGuZeLi

Canım bu aylarda soğuklar başladığı için vucüt kendisini ayarlıyamıyor. Onun için adetimiz geri atıyor. Korkma benim geçen ay 5 gün geri attı ama hamiş değildim adet oldum 5 gün sonunda. İnş sen hamişsindir.