ADETİNE 1 KAÇ GÜN KALANLAR BURAYA KIZLAR

Başlatan niles1983, 04 Kasım , 2011, 15:52:43

« önceki - sonraki »

nesssli

suzannn

Alıntı yapılan: nesssli - 10 Ocak , 2012, 11:43:24
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 09 Ocak , 2012, 17:44:59
Alıntı yapılan: ORNA - 09 Ocak , 2012, 17:40:00
sıkma canını canım gerçi haklısın olmak bi dert olmamak bi dert biz bu kadınların nedir çektigi  :cildir: :cildir: :cildir: ilacı kullan inşallah biter bitmez olursun yeni umutlarla yeni bir aya başlarsın  :amin: :amin: :amin:
İLACI KULLANAYIMMI YA BEN HİÇ SÖKTÜRÜCÜ KULLANMADIM NASIL KULLANCAĞIMIDA BİLMİYORUMKİ
suzan sen bi kaç gün beklesene 1,97 değer çıkmışş tekrarla baktın yükselmedi o zaman başla primolutmu verdi ?? sabah akşam 10 gün içiyosun bırakıyosun adet oluyosunn
ADET OLDUM NESSLİİ HEMDE İLAÇ KULLANMADAN

kuzucuk

elfo

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 10 Ocak , 2012, 10:31:00
kızlar dün bunu derken akşam eve gittim tam ilacı alacakken geldi benim kırmızılar çok mutlu oldummmmm
malum benim adetim de geçen ay tam 9 gün gecikmeli gelmişti. O durumdan sonra bildiğim bişeyi daha yürekten anladım ki adet olabilmek de çok çok büyük nimet ve gerçekten büyük mucize. Rabbim hiçbir bayanı bu duygudan mahrum etmesin  :amin: adet oluyoruz diye her ay üzülmemek gerekiyor aksine Rabbimize şükredip bizi tez zamanda evlat nimetiyle ödüllendirmesini istemeliyiz
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

elfo

bir de 3 aydır gecikmeli gelen adetim bu ay vaktinde (13ünde) gelirse hiç üzülmeyeceğim inşaAllah.  :muzz:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

nisan rüzgar

hayırlısı olsun cnm bnm bnmde bu ay adet sanırım 28 ocakta  :y25:

gulokan27

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: gulokan27 - 10 Ocak , 2012, 20:47:54
pınarr hoşgeldın cnm
canım h. bulduk  :hello2:napıyosun bugn gezmekteydim anca girdimmm ben  :hello2:

gulokan27

napım cnm kocacıkıımı beklıyorum :) ohh gez en guzelı ben cıkmıyorum yaa hawa cook sook basım agrıo sınuzıtım war hemen dokunuyo başıma soğuk yarın doktora gıdıcem ıstee ayyy aklıma gelınce bı tuhaf oluyorum :D

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: gulokan27 - 10 Ocak , 2012, 20:51:58
napım cnm kocacıkıımı beklıyorum :) ohh gez en guzelı ben cıkmıyorum yaa hawa cook sook basım agrıo sınuzıtım war hemen dokunuyo başıma soğuk yarın doktora gıdıcem ıstee ayyy aklıma gelınce bı tuhaf oluyorum :D
aynen bende kocamı bekliyorum birzazdan gelicek yolda :D ayy gercekten çıkma ama mecbur kalmadıkça hava buz gibi :) hi. sıkma kendini rahat ol gör bak 15 20 dk lık bişi rahat ol   :hello2: :hello2:

gulokan27

bakalım cnmcımm hayırlısı neyse o olucak onu bılıyorum birtek

özgee

slmm kızlar benımdee 8 ocaktı ama gelmedı dun saat 5 cıvarı  kan verdım bugun sonucu aldım 0.100 ama hala olmadım :y25: :y25:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: özgee - 10 Ocak , 2012, 21:49:32
slmm kızlar benımdee 8 ocaktı ama gelmedı dun saat 5 cıvarı  kan verdım bugun sonucu aldım 0.100 ama hala olmadım :y25: :y25:
[/qu  insan heyecan içinde beklerken negatifi görünce nasıl oluyo tahmin ediyorum :y25: sen ne kadardr istiyosun canım bebeiş :opucuk:

zeynep1111

selam kizlar..bende yeni katildim araniza. yurt disinda yasiyorum ben..ailem ve esimin ailesi turkiyede oldugu icin dertlesecek pek kimsem yok malesef..2 yillik evliyim 6 aydir deniyoruz. gecen ay okadar umutlanmistim ki adetimin geldigi gun resmen tuvalette agladim. cunku butun belirtiler vardi. belim agiriyordu kasiklarda batma vardi kesin hamileyim dedim ama yanilmisin... bu ay kendimi cok kaptirmamaya calisiyorum ama yinede gunler gecmek bilmiyor. ben ayin 16 sinda adet olacam (insallah olmam) .. allah tum bebek bekliyenlerin yuzunu guldurur insallah bu yil hepimize ugurlu gelir..

**yeliz**

çok stres yapıyorsunuz kızlar yapmayın...farzedinki 3 ay ara verdiniz bebek derdiniz yok ama korunmadan devam ediyorsunuz  bi deneyin,,düşünceler  stres adet günlerinizi ,rutin aralıkları kesinlkle etkiler,gecikirsiniz sonra o günler içerisinde kendinize göre midenz bulanır vs vs,,sonra daha çok bağlanmış olduğunuzu bilmeden daha çok üzülürsünz..