ADETİNE 1 KAÇ GÜN KALANLAR BURAYA KIZLAR

Başlatan niles1983, 04 Kasım , 2011, 15:52:43

« önceki - sonraki »

gülendam83

Alıntı yapılan: duygucuk - 12 Kasım , 2011, 13:30:55
KIZLAR BUGÜN ADET GÜNÜM AMA HALA OLMADI.GECE SANCIM OLDU OLURUM KESİN DEDİM AMA  HALA OLMADIM.OLDUM SANIYORUM AMA BAKIYORUM Kİ AKINTI.ASIRI BİR AKINTIM VAR SANIRIM KİSTİM ERİYOR.BELİMDE DE İNCE BİR SIZI VAR BASKADA BİSEYİM YOK.YARIN OLURUM BELKİ

hayırlısı canım inşalllah bebeğin gelmiştir  :hello2:
EN BÜYÜK PİŞMANLIĞIM PİŞMAN OLURUM DİYE YAPAMADIKLARIM VE
DOKUNAMADIKLARIMDIR.

GülnurARSLAN

arkadaşlar benim yarın son adet bekleme günü kızlar dün bir kan geldi ama koyu bugün yok bugün gelmedi bugün gene test yaptım gene yok :honk:  :binkybaby: bu hafta hastaneye gidicem bakalım inşallah bebiştir.  :hello2:

duygucuk

inşallah canım umarım bebişin seninledir... kan tahlili yaptır kesin sonuç alırsın...
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

GülnurARSLAN

inşallah canım ya ben dün adet oldum sandım belim çok ağrıyodu az bir böyle koyu akıntı kıvamında kan geldi.bugün hiç yok birde test yaptım ama hiç anlamadım neden ekimin 13 nde adet olmuştum olmam lazım tık yok salı falan gideyim diyorum olurmu ki acep doktora belli olurmu  :y25: :icon_pale:

duygucuk

canım p.tesi git kan testi yaptır muhakkak.. o zaman kesin sonuç verir...eğer negatif olursa sonuç dr görünürsün o zaman..idrar testleri hemen sonuç vermeyebiliyor bazen ama kan testi kesin sonuççç

aydolunayda

arkadaşım ben de korunmayı bırakınca böle oluyordu... hamileliği beklerken koyu kirlenme oluyordu... sonra bi kaç gün tık yok... ben tabi idrar testleri kan testleri... 2 ay oyaladı beni böle... ama 3. ayda hiç lekelenme olmadan piyangoyu vurduğumuzu anladık :hieyt: sen ne kadar zamandır istiyorsun  :binkybaby:

duygucuk

KIZLAR BEN HALA ADET OLMADIM.AMA COK KÖTÜYÜM AYAKTA DURACAK HALİM YOK BASIM SANKİ FIR FIR DÖNÜYOR KAFAMI KALDIRIMAYORUM.GÖZLERİM ACILMIYOR UYKUDAN.EVDE TESTİM VAR AMA YAPMAYA KORKUYORUM

mavişim80

Alıntı yapılan: duygucuk - 12 Kasım , 2011, 17:41:45
KIZLAR BEN HALA ADET OLMADIM.AMA COK KÖTÜYÜM AYAKTA DURACAK HALİM YOK BASIM SANKİ FIR FIR DÖNÜYOR KAFAMI KALDIRIMAYORUM.GÖZLERİM ACILMIYOR UYKUDAN.EVDE TESTİM VAR AMA YAPMAYA KORKUYORUM

CANIM YAPMA BÖYLE BAK BİZİDE BURDA MERAKTA BIRAKIYORSUN...SABRET OLACAGI VARSADA OLMAZ KUZUM..NEDEN BÖYLE YAPIYORSUN...ÜZÜLÜYORUM AMA SENİN İÇİN....LÜTFEN SIMKMA KENDİNİ YAP TESTİ MADEM YAPP KURTULLLL.HÜSRANA UGRAMA

mavişim80

Alıntı yapılan: aydolunayda - 12 Kasım , 2011, 15:56:14
arkadaşım ben de korunmayı bırakınca böle oluyordu... hamileliği beklerken koyu kirlenme oluyordu... sonra bi kaç gün tık yok... ben tabi idrar testleri kan testleri... 2 ay oyaladı beni böle... ama 3. ayda hiç lekelenme olmadan piyangoyu vurduğumuzu anladık :hieyt: sen ne kadar zamandır istiyorsun  :binkybaby:

HERKES  SENİN GİBİ SANSLI OLMUYOR KUZUM.ALLAHIM ARATMASIN BİZLEREDE...BİR ANDAMI KALDIN HESAPLAMA İLEMİ ?

niles1983

duygucuk bencede yapma böyle her geçen gün daha çok umutlanıyosun hadi testi yap ve bize haber ver. Allah hakkında hayırlısı neyse onu nasip etsin canım  :amin:
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

aydolunayda

arkadaşım biz 2 yıllık evliyiz ama bu yaz niyetlendik çocuk için... doktora gittik kontrollerimi yaptırdım... herşeyim nornaldi ama süt hormonum fazla çıkmıştı... onuda tek seferlik ilacı var onu kullandım sonra düşünce süt hormonum çalışmalara başladık... doktorun dediği kadarıyla yumurtlama günlerimi takip etmeye çalıştım tabi... iki çok yakın arkadaşım benle birlikte ilk aylarında hamile kaldılar... benim psikomu düşünün artık... son ay kötüydüm olmicak diye düşünürken oldu işte...

niles1983

kızlar benm adetim bitti ya çok az ve kısa sürdü üstüne görme nasıl olur testte yapmadım acaba üstüne görme falanmıki  :binkybaby: yani çünkü ben aşırı adet olurdum ondan kafam karıstı :k06:

mavişim80

Alıntı yapılan: niles1983 - 12 Kasım , 2011, 20:32:03
kızlar benm adetim bitti ya çok az ve kısa sürdü üstüne görme nasıl olur testte yapmadım acaba üstüne görme falanmıki  :binkybaby: yani çünkü ben aşırı adet olurdum ondan kafam karıstı :k06:

biraz bekle derim  ben canım ümitlenme sona üzülme diye diyorum.bu ara havalarda cok etkiliyor insanı canım..

duygucuk

Kızlar test yaptım negatif.kafam rahatladı resmen hatta kuslar gibi oldum :)

niles1983

olsun canın saolsun öbür ay inşallah olur